Sağlığınız Çok Değerli, Onu Korumayı Öğrenin!

Hastalığınıza uygun beslenmek ve hastalığınızın seyrini olumlu yönde değiştirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden diyetisyeninizle tanışın…

Diyabet, kalp-damar hastalıkları, böbrek hastalıkları, yeme bozuklukları, metabolik sendrom, hipertansiyon gibi yaygın görülen hastalıkların tedavisinde sağlıklı beslenmek çok önemli! Hekiminizin önerisiyle diyetisyen desteği almayı ihmal etmeyin!

Beslenme yetersizliğinin ve dengesizliğinin önüne geçerek tedavinizin etkinliğini arttıracak hastalıklarda beslenme danışmanlığı için vakit kaybetmeden diyetisyeninizi bulun!

Türkiye’de geçen yıl ölümlerin %39,7’sinin dolaşım sistemi hastalıklarından kaynaklandığı belirlendi. Sağlıklı beslenen kişilerde bu hastalığa yakalanma oranı çok düşük.

Sağlıklı Beslenme Tüm Hastalıkların Düşmanı!

Diyabette Beslenme

Diyabette Beslenme

Şeker hastalarına özel beslenme programları, sağlıklı yaşam önerileri ile hastalığın seyrini değiştirecek diyetisyen müdahalesi!

Yaşam boyu devam edecek olan diyabet hastalığınızın olumsuz etkilerini minimuma indirmek, diyabete bağlı diğer hastalıklardan korunmak, vücut direncinizi arttırmak ve yeterli besin tüketimi için hekiminizin önerisiyle diyetisyeninizden destek alın!

Hekiminizin kontrolünde kalarak hangi gıdalardan uzak durmanız gerektiğini, öğün saatlerinizi ve sağlıklı yaşamanın püf noktalarını öğrenin!

Diyabette Nasıl Beslenilir?

Sindirim Sistemi Hastalıklarında Beslenme

En önemli savunma mekanizmamız sindirim sistemimiz! Onu nasıl koruyacağınızı hastalıklar kapınızı çalmadan öğrenin!

Ülser, gastrit ve reflü gibi hastalıkları içeren sindirim sistemi rahatsızlıklarında sorununuza özgü beslenme tedavisiyle kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yeterli ve dengeli beslenmek, iştah ve kilo kaybı durumlarının önüne geçmek için mutlaka hastalıklarda beslenme diyetisyeninden destek alın.

Unutmayın, doğru beslenme ve huzurlu bir hayat ile çözülemeyecek sorun ve tedavi edilemeyecek hastalık yoktur!

Sindirim Sistemi Hastalıklarında Beslenme
Kemik ve Eklem Hastalıklarında Beslenme

Kemik ve Eklem Hastalıklarında Beslenme

Vücudunuzun yapısını oluşturan parçalarınıza iyi bakın, doğru beslenmeyle yaşam standartlarınızı yükseltin!

Kemiklerin zayıflaması olan Osteoporoz; eklemlerde ağrı, şişme sorunu yaratan Romatoid Artrit, eklemlerde ve yumuşak dokularda bazı maddelerin birikimine neden olan Gut hastalığına kalsiyum ve D vitamini savaşçılarıyla, özetle sağlıklı beslenerek karşı koyun!

Hekiminizin önerisiyle hasta beslenmesi uzmanınızı bulun, daha güçlü ve dinç hissetmeniz için nasıl beslenmeniz gerektiğini öğrenin!

Kemik ve Eklem Hastalıklarında Beslenme

Yeme Bozukluklarında Beslenme

Kilo takıntıları, beden imgesinde bozukluk, kendini beğenmeme ve kilo alma korkusu için profesyonel destek şart!

Çağımızın en yaygın sorunlarından olan Anoreksiya Nervoza, Bulimiya Nervoza ve Tıkanırcasına Yeme Bozukluğu için özel olarak geliştirilmiş diyetisyen yöntemleriyle yeniden sağlığınıza kavuşabilir, doğru beslenmeyi ve bedeninizi sevmeyi öğrenebilirsiniz.

Yeme bozukluğu ile sağlıklı beslenerek savaşmak, psikolojik sorunlarınızdan kurtulmak için hastalıklarda beslenme diyetisyeninizi bulun!

Yeme Bozukluklarında Beslenme
Yeme Bozukluklarında Beslenme
kanserde beslenme

Kanserde Beslenme

Kanserin neden olduğu kilo kayıpları ve iştahsızlık sorunlarına karşı sağlıklı beslenerek çözüm bulabilirsiniz!

Tedavide kullanılan ilaçlar ve kemoterapi kilo kaybına ve enerjinizin düşmesine neden olacak. Tat alma duyunuz azalırken daha az yiyecek tüketeceksiniz. Tüm bu sorunlara karşın ihtiyacınız olan motivasyonu sağlıklı beslenmeyle elde edebilirsiniz.

Yaşam kalitenizi yükseltecek, yetersiz beslenmenin önüne geçerek sağlığınızı iyileştirecek öneriler almak istiyorsanız hastalıklarda beslenme diyetisyenleriyle hemen tanışın!

Kanserde Beslenme Nasıl Olmalı?

Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme

Kilo problemlerinizin kalp sağlığınızı bozmasına izin vermeyin! İdeal kilonuza ulaşarak hastalık riskinizi minimuma düşürün!

Kalp hastalıkları nedeniyle solunumda zorluk, kilo kaybı, iştahsızlık, ödem gibi sağlık sorunları yaşamamak için yeterli ve dengeli beslenmeyi öğrenin. Hastalığınızın akışını ve yaşam tarzınızı olumlu yönde değiştirin.

Kalp sağlığını koruyucu beslenme tarzını öğrenmek ve hayatınızın bir parçası haline getirmek için hasta beslenmesi diyetisyeninizi hemen bulun!

Kalp Hastaları Nasıl Beslenmeli?
kalp damar hastalıklarında beslenme
Karaciğer Hastalıklarında Beslenme

Karaciğer Hastalıklarında Beslenme

Tedavi süresince doğru ve dengeli beslenmek; karaciğer hastalıklarının etkilerini azaltmak, güç ve direnç kazanmak için çok önemli!

Zararlı maddelerden vücudumuzu koruma özelliğine sahip olan karaciğerin fonksiyonlarını yerine getirmesini kolaylaştıran, hastalığın ilerleyişini yavaşlatan, kişinin yaşam kalitesini arttırarak ona moral veren sağlıklı beslenme alışkanlıkları için diyetisyen desteği…

Karaciğer hastalığınız varsa ve nasıl beslenmeniz gerektiğini bilmiyorsanız diyetisyeninizden yardım almanın zamanı geldi demektir!

Karaciğer Yağlanmasında Nasıl Beslenir?

Hipertansiyon Sorununda Beslenme

Dünyada her 3 kişiden birinde yüksek tansiyon sorunu var! Siz de onlardan biriyseniz hipertansiyonda nasıl beslenmeniz gerektiğini öğrenin!

Yüksek tansiyonu tetikleyen 3 beyazdan uzak durmayı, hastalığınızın gidişatına göre neleri tüketmeniz gerektiğini, hipertansiyonun yaşamınızı olumsuz etkilemesine izin vermemeyi öğrenmek için diyetisyeninizle birlikte keyifli ve sağlıklı bir yolculuğa çıkın…

Dengeli ve yeterli beslendiğinizde sağlıklı bir yaşam sürülebilir ve hipertansiyon hastalığına karşı koyabilirsiniz.

Hipertansiyonda Beslenme
Hipertansiyon Sorununda Beslenme
Metobolik Sendromda Beslenme

Metabolik Sendromda Beslenme

Obezitenin en büyük dostu metabolik sendrom hastalıklarına hekiminiz ve diyetisyeninizle birlikte dur deyin!

Şişmanlık, kalp sağlığının bozulması, hormonal problemler, yüksek kolesterol ve yüksek tansiyon metabolik sendrom sorunlarındandır. Ancak bu sorunlar kilo vererek ve düzenli egzersiz yaparak aşılabilir.

Yanlış beslenme ve hareketsizlik nedeni ile ortaya çıkan metabolik sendromlarla mücadele etmek istiyorsanız hayatınızı dengelemenin tam sırası!

Metabolik Sendromda Beslenme

Bariatrik Cerrahi Sonrasında Beslenme

Obezite ameliyatından sonra daha sağlıklı bir hayat için doğru beslenmeyi öğrenin, kabusunuzun tekrarlamasına izin vermeyin!

Ciddi bir ameliyat sürecini kapsayan bariatrik cerrahi sonunda hem beslenme hem de egzersiz programınızın ameliyat sonrası sağlık durumunuza göre oluşturulması gerekir. Dolayısıyla uzman bir diyetisyene ve danışmanlık sürecine ihtiyaç vardır.

İdeal kilonuzu korumanız ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak için bariatrik cerrahi sonrası beslenme danışmanlığı desteği alın!

Bariatrik Cerrahide Beslenme
Bariatrik Cerrahi Sonrasında Beslenme
Tiroit Hastalığında Beslenme

Tiroit Hastalığında Beslenme

Tiroit beziniz az çalıştığında metabolizma hızınız yavaşlar, kilo vermekte zorluk çekersiniz. Doğru beslenmeyle bu soruna dur deyin!

Yetersiz tiroit fonksiyonu beraberinde kilo alımı, yorgunluk, huysuz ruh hali, kabızlık ve kuru cilt gibi problemleri getirerek yaşam standartlarınızı düşürebilir. Yapmanız gereken doktor kontrolünde hem ilaçlarınızı kullanmak hem de beslenmenize dikkat etmektir.

Yeterli ve dengeli beslenerek hastalığınızın diğer sağlık sorunlarına yol açmasını engelleyebilir, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Tiroit Hastalığında Beslenme

Polikistik Over ve Beslenme

Üreme çağında olan her 100 kadından 8’inde polikistik over var! Polikistik over sendromu tedavisinde beslenmenin yeri büyük!

Yeterli ve dengeli olmak üzere; tam tahıllar, yeteri kadar sebze ve meyve, proteinler ve sağlıklı yağlardan oluşan bir beslenme düzeniyle polikistik over ile birlikte görülen insülin direnci kontrol altına alınabilir, erkeklik hormonu azaltılarak sağlıklı kısırlık ve adet sorunları düzeltilebilir.

İdeal kiloya ulaşarak ve sağlıklı beslenerek polikistik over sorununuzdan kurtulmak için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Polikistik Over Hastalığında Beslenme
Polikistik Over ve Beslenme
İnsülin Direncinde Beslenme

İnsülin Direncinde Beslenme

Diyet yapmanıza rağmen kilo veremiyorsanız, beslenmenizde değişiklik olmamasına rağmen kilo alıyorsanız insülin direnciniz gelişmiş olabilir!

Yemek yerken doymak bilmiyor, yemekten sonra çok hızlı acıkıyorsanız, aşırı tatlı isteği, yorgunluk, halsizlik, ani ve sık acıkma durumunuz varsa hemen diyetisyeninizin yolunu tutun! Diyet ve egzersiz sayesinde insülin hormonunuzu dengeleyebilirsiniz.

Hasta beslenmesi alanında uzman diyetisyeni bulun, sorununuza özel diyet programlarıyla sağlığınızı yeniden kazanın!

İnsülin Direncinde Beslenme

Kronik Hastalıklarda Beslenme

Hem psikolojinizi hem de sağlığınızı etkileyen kronik hastalıklarda size özel beslenme tedavisiyle daha mutlu ve zinde hissedebilirsiniz!

Böbrek hastalıkları, karaciğer hastalıkları, doğuştan gelen hastalıklar, kalp hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, hipertansiyon, diyabet, gut, çölyak ve kanser gibi uzun vadeli hastalıklarda beslenme tedavisi çok önemli!

Doğru besinleri kullanarak hastalığınızın seyrini değiştirebilir, hayata daha mutlu ve sağlıklı bakabilirsiniz!

Kronik Hastalıklarda Beslenme
Kronik Hastalıkalarda Beslenme

Sağlık, Beslenmeyle Başlar!

Hastalığınıza özel beslenme programıyla yaşam kalitenizi arttırın, hayatınızın seyrini değiştirin!

Size Özel Çözümler – Doğru Beslenme Sağlığınızın En İyi Dostu!

Hastalıklarda beslenme danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayan, hastalığınızın seyrini olumlu yönde değiştiren beslenme programları, psikolojik destek ve özel spor koçluğu! Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı! Hastalıklarda beslenme çok önemli, unutmayın!

Psikolog

Psikolog Desteği

Danışmanlık sürecinde ihtiyacınız olan motivasyonu sağlayacak, her sorununuzda yanınızda olacak uzman psikologlar.

Devamını Oku
pilates

Pilates

Hayatınıza hareket katacak, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirecek, fit görünmenizi sağlayacak pilates dersleri.

Devamını Oku
fit catering

Fit Catering

Okul, otel, hastane, kolejler, sağlık ocakları, kamu kuruluşları gibi kurumlar ile iş yerleri ve ailelere özel sağlıklı, doğal ve adrese teslim beslenme öğünleri.

Devamını Oku

Bel Kalça Oranınızı Hemen Hesaplayın!

Hastalıklarda Beslenme Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Hastalıklarda beslenme alanında uzman, güncel yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hastalığınıza uygun beslenmeyi öğrenin. Sağlığınız için en doğrusunu seçin, değişimi kısa sürede yaşayın… Hastalık beslenmesi için uzmanından destek alın…
 • Hızlı Randevu

  Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

 • Ayrıntılı Vücut Analizi / Teşhis

  Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla kilo sorunun teşhisi.

 • Danışmanlık/Tedavi

  Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

 • Haftalık Kontroller

  Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

 • Kilo Koruma Programları

  Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

 • Online Destek

  Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

 • Hızlı Randevu

  Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

 • Ayrıntılı Vücut Analizi / Teşhis

  Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla kilo sorunun teşhisi.

 • Danışmanlık / Tedavi

  Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

 • Haftalık Kontroller

  Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

 • Kilo Koruma Programları

  Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

 • Online Destek

  Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Hastalıklarda Beslenme – Sağlık, Beslenmeyle Başlar!

Özel hasta beslenmesi ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Hastalığınızın yarattığı estetik ve psikolojik sorunların hayatınızı etkilemesine izin vermeyin! Hemen diyetisyeninizle beslenme programınızı oluşturun, sağlığınızı koruyun…
randevunuzu planlayın

Randevunuzu Planlayın

Size özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayabilirsiniz.

Diyetisyeninize Danışın

Diyetisyeninize Danışın

Beslenme danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışabilirsiniz.

sağlıklı yaşayın hastalıklarda beslenme

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve beslenme danışmanlığı ile hastalığınıza özel beslenmeyi öğrenebilirsiniz.

Biliyor Musunuz?

11 yetişkinden 1’i diyabetli. (415 milyon) ve küresel sağlık harcamalarının %12’si, diyabete harcanıyor. (673 milyar ABD Doları)

İlham Al, Harekete Geç!

 • Hastalıklar Yüzünden Sağlıklı Beslenemiyor Musun?

  Hastalıklar nedeniyle yetersiz ve dengesiz beslenme artık sorun değil.

 • Sana Özel Yöntemlerle Doğru Beslen!

  Hastalıklarda beslenme danışmanlığı ile kendinize iyi bakmayı öğrenin.

 • Özgürce Yaşa!

  Artık hastalıklarla uğraşma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Hastalıklarda beslenme danışmanlığı fiyatları nelerdir?

Hastalıklarda beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Hastalıklarda beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Hastalıklarda beslenme danışmanlığı diyetisyenleri hangi şehirlerde var?

Hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman hastalık beslenmesi diyetisyenleri, modern hastalıklarda beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Hastalıklarda beslenme danışmanlığı diyetisyenlerinden nasıl randevu alırım?

Hastalıklarda beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için iletişim sayfamıza gelerek şehrinizde size en yakın diyetisyenin sayfasına ulaşın. Ardından iletişim bilgilerinden telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hastalıklarda beslenme danışmanlığına neden ihtiyacımız var?

Hastalıklarda beslenme danışmanlığına; hastalığınızın neden olduğu kilo ve iştah kayıplarını engellemek, hastalığınızın seyrini değiştirecek şekilde beslenmek, yeterli ve dengeli beslenerek güç ve sağlık kazanmak için ihtiyacınız vardır. Unutmayın, hastalıklarda doğru beslenerek tedavi sürecinize katkı sağlayabilirsiniz.

Online Vücut Analizi

Vücut Analizi

Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı

Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.

Randevu Telafi Avantajı

Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.

Uzman Kadro

Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.

Sağlık Turizmi

Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.

Merkezi Lokasyon

Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Hastalıklarda Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Hastalıklarda beslenme diyetisyenliği fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, genel sağlık durumuna, beklenti ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir.

Diyetisyeninden Fiyat Al