Randevu Al
Randevu Al +90 (850) 532 33 44
Diyetisyen Misin?

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Hakkımızda

Diyet Uzmanı, Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren ve alanında uzman diyetisyenleri bünyesinde bulunduran, sağlıklı yaşam merkezidir.

Kuruluş amacı; internet üzerinde hedef kitlesine ulaşamayan diyetisyenlerin tanıtım ve reklam çalışmalarına destek olmak, dijital pazarlama faaliyetlerini yürütmek ve marka tanıtım çalışmalarını gerçekleştirerek arama motorlarında görünürlüklerini arttırmak ve onları potansiyel hastalarına ulaştırmaktır.

Bugüne kadar pek çok kişinin doğru uzmana ve hizmete ulaşmasını sağlayan Diyet Uzmanı, bünyesinde bulunan diyetisyenlerle hizmet süreçlerinin tamamında uyumlu ve koordineli bir biçimde çalışmaktadır.

Diyetisyen Misin? Sen De Aramıza Katıl!

30+

Şehir

Türkiye’nin 30 ilinde 100’den fazla sağlıklı yaşam merkezi.

134+

Diyetisyen

Her biri alanında uzman Türkiye’nin en iyi diyetisyenleri.

28+

Uzmanlık Alanı

Farklı sorunlara yönelik etkili diyetisyenlik uygulamaları.

15.000+

Danışan Memnuniyeti

Sağlıklı hayatına kavuşan mutlu danışanlar.

100’den Fazla Diyetisyen

100’den Fazla Diyetisyen

Sağlıklı beslenme alanında uzman, alanındaki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi diyetisyenleri tek çatı altında!

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 30’dan fazla ilde 100’den fazla diyetisyenle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. En çok tavsiye edilen beslenme danışmanları ve uzman diyetisyenlerle sağlıklı bir hayatın kapılarını sizler için aralıyoruz.

Unutmayın, sağlığınız bizim için çok değerli. Hayata daha mutlu bakmak için şehrinizdeki en iyi diyetisyen ile hemen tanışın.

Diyetisyenler

28 Branşta Hizmet

Sağlıklı ve dinç bir beden için modern yöntemler ve kişiye özel planlanan danışmanlık uygulamalarıyla yanınızdayız.

Zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek ve çocuk beslenmesi, okul çağı ve ergen beslenmesi, kadın ve erkeklerde beslenme, hastalıklarda beslenme, aile beslenmesi gibi alanlarda kişiye özel ve sağlıklı uygulamalar!

Kilo problemlerinizden kurtulmak ve hayal ettiğiniz bedene kavuşmak için geç kalmayın, size özel danışmanlık desteğiyle tanışın.

Hizmetler
28 Branşta Hizmet
15000’den Fazla Mutlu Danışan

15000’den Fazla Mutlu Danışan

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin 30’dan fazla ilinde 100’den fazla diyetisyenle 15000’den fazla kişinin hayata daha mutlu bakmasını sağladık.

Tam donanımlı merkezler, kalite yönetimi ve yüksek hizmet standartlarıyla birlikte güler yüzlü hizmet yaklaşımı sayesinde danışanlarımızın yaşam standartlarını bozmadan danışmanlık süreçlerini yenilikçi çözümlerle yürüttük.

Sorumluluk bilincinde olan uzman diyetisyenlerle güvenilir uygulamalar sunarak danışanlarımızı ailemizin bir parçası haline getirdik.

Yorumlar

En Çok Tercih Edilen Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezleri

Danışmanlık sürecinde kullanılan modern yöntemler, alanında uzman diyetisyenler ve hizmet değerleriyle adından söz ettiren, marka haline gelmiş, danışan memnuniyetiyle dikkat çeken beslenme ve diyet danışmanlığı merkezleriyle tanışın…

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin sağlıklı yaşam merkezi Diyet Uzmanı’nı daha yakından tanıyın. Fotoğraf ve videolarımıza göz atın, hayatınızı ve görünüşünüzü değiştirmek için en doğru kararı verin!

Tüm videolarımızı YouTube hesabımızdan izleyebilirsiniz.

Tüm fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Diyetisyen Misin? Aramıza Katıl!