Vücudunuzdaki Yağ Oranını Hesaplayın!

Vücut yağ oranı, kişinin ağırlığına göre vücudunda bulunan yağ miktarıdır. Bel çevresi, boyun, kalça gibi vücut bölümlerinin ölçülmesi ile hesaplanır. Sayfamızdaki yağ oranı hesaplama aracı ile vücudunuzdaki yağ miktarının normal olup olmadığını öğrenebilir, ideal yağ oranlarının altında ya da üstünde iseniz diyetisyeninizle iletişime geçebilirsiniz.

Test geçici bir süre kullanılamamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Diyetisyen Hizmetleri

Gebelik sonrası kilolarından şikayetçi olan anneler, obezite sorunu ile uğraşan çocuklar, çalışanlarına sağlıklı menüler hazırlamak isteyen firmalar için en çok önerilen diyetisyen hizmetlerini inceleyin. Sizin için en doğru danışmanlık uygulamalarıyla tanışın!

Değişime Hazır Mısınız

Değişime Hazır Mısınız?

Cinsiyetinize, boyunuza ve kilonuza göre yağ oranınızı öğrenin, fazlalıklarınızdan kurtulmak için diyetisyeninizi hemen bulun.

Vücut yağ oranı hesaplama aracını kullanarak bölgesel yağlanmaların sağlığınız için ne kadar tehlike arz ettiğini öğrenin. Diyetisyeninize ulaşarak yüksek yağ oranı problemlerinize karşı size özel çözümleri öğrenin!

Online yağ oranı ölçme programını kullanarak sorununuzun ciddiyetini öğrenin, vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın.

Randevunuzu Planlayın

Size Özel Yöntemlerle Sağlığınıza Kavuşun!

Bölgesel yağlanmaya karşı geliştirilmiş etkili diyetisyen uygulamalarıyla siz de kısa sürede olması gereken kilonuza ulaşabilirsiniz.

Vücut yağ oran hesaplama aracı ile elde ettiğiniz verileri diyetisyeninize ulaştırın. Diyabet, kalp, tansiyon gibi hastalıklardan korunmak için doğru beslenme yöntemlerini öğrenin, sağlığınıza en kısa sürede kavuşun.

Yağ oranı ölçümü sonrasında tamamen bireyselleştirilmiş yöntemlerle ideal kilonuza ulaşın, hastalıklardan uzaklaşın…

Diyetisyeninizle Tanışın
Size Özel Yöntemlerle Sağlığınıza Kavuşun
Sağlıklı ve Mutlu Yaşayın

Sağlıklı ve Mutlu Yaşayın!

Yağ oranı hesabı ile vücudunuzun size verdiği işaretleri dikkate alın, sorununuzu diyetisyeninize söyleyin, kilo vermeye hemen başlayın!

Vücut yağ oranı hesaplama sonuçlarınızı diyetisyeninize ulaştırın ve size özel yöntemlerle yağ oranınız sağlığınızı tehdit etmeden önce zayıflamaya başlayın. Doğru beslenme ve egzersizle bedeniniz daha fit ve dinç olsun.

Unutmayın, her sorunun bir çözümü vardır. Yağ ölçümü yaptırın ve uzmanından destek alarak hayata daha mutlu bakın!

Bedeninizi Özgürleştirin!

En Çok Tavsiye Edilen Diyetisyenler

Danışanları tarafından önerilen, uluslararası tanı yöntemlerini ve danışmanlık uygulamalarını kullanan, mesleki başarı ve araştırma ödüllerine sahip, alanında ünlü diyetisyenler ile tanışın, diyet yapmaktan keyif alın.