ünlü diyetisyen isimleri

Ünlü Diyetisyen İsimleri – Diyet Uzmanı

Diyetisyen muayenesi söz konusu olduğunda, Türkiye’nin başarılı diyetisyenleri ile çalışmak fark yaratacaktır. Kişilerin sağlıklı bir yaşama kavuşması, ancak uzman diyetisyenler danışmanlığında gerçekleşebilir. Hizmet alacağınız diyetisyenlerin, modern teknolojileri kullanıyor olması, beslenme çözümlerini size sunması, yeterli bilgi ve deneyime sahip olması, kaliteli danışmanlık hizmeti vermesi çok önemlidir. Bu yüzden ünlü diyetisyen isimleri ile iletişime geçerek, diyetisyen hizmetleri tavsiye ederiz.

Türkiye’nin sağlıklı yaşam merkezi olan Diyet Uzmanı, ünlü diyetisyen isimleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Diyetisyen Uzmanı sayesinde diyetisyen adresleri, diyetisyen telefon numarası gibi diyetisyen iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan kazanıp, hem de uygun ücretlerle en ünlü diyetisyenlerden hizmet alabilirsiniz.

Ünlü Erkek Diyetisyenler

  • Diyetisyen Haluk Saçaklı; psikolojik beslenme, kaliteli yaşam, iş verimini arttırma, bireysel beslenme, kurumsal beslenme, hamilelikte beslenme, kadınlarda beslenme, obezite beslenmesi&sporcu beslenmesi, doğru nefes alıp verme, öğrencilerin ders-sınav başarılarını arttırabilme gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde İstanbul/Başakşehir’de Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.
  • Diyetisyen Nurettin Şahinli; hastalıklarda beslenme, çocuklarda beslenme, hamilelikte beslenme, gebelik sonrası kilo verme, yaşlılıkta beslenme, menopoz döneminde beslenme gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde İstanbul/Çekmeköy’de Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.

diyetisyen

Ünlü Kadın Diyetisyenler

  • Diyetisyen Başak Karakaya; kilo yönetimi, Bireysel Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı, Kilo Alma Danışmanlığı, Menü Planlama gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde Antalya/Muratpaşa’da Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.
  • Diyetisyen Gizem Bayır; kişiye özel diyet programı hazırlama, Karbonhidrat Sayımı Eğitimi, diyabette beslenme ve hasta takibi, hastalıklara özgü tıbbi beslenme tedavisi, pinner test uygulayıcısı gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde Bursa/İnegöl’de Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.
  • Diyetisyen Özlem Sevindik; çocuk beslenmesi, kilo alma, çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, diyabet diyeti, bireysel beslenme, kurumsal beslenme, metabolik hastalıklarda beslenme, kadınlarda beslenme gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde İstanbul/Bakırköy’de Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.
  • Diyetisyen Kübra Irmak; şişmanlık(obezite), kilo problemi, hiperlipidemi, insülin direnci ve metabolik sendrom, sporcu beslenmesi, zayıflama diyetleri, gut hastalığı ve beslenme, kilo alma diyetleri gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde İstanbul/Beylikdüzü’de Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.
  • Diyetisyen Burcu Yıldız; hamilelik döneminde beslenme ve kilo kontrolü, okul öncesi dönemde beslenme, ergenlik dönemi beslenmesi, menopoz döneminde beslenme, sedef hastalarında beslenme tedavisi, diyabette diyet tedavisi gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde İstanbul/Büyükçekmece’de Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.
  • Diyetisyen Ayşegül Gökyıldız; nutrigenetik, bariatrik cerrahi, gentest diet, pinner test, hamilelik döneminde beslenme, gebelik sonrası beslenme, sporcu beslenmesi, bireysel beslenme, hastalıklarda beslenme gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde İstanbul/Üsküdar’da Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.
  • Diyetisyen Ayşe Didem Avcı; çocuk beslenmesi, kilo alma, çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, kurumsal beslenme, obezitede beslenme, emziklik döneminde beslenme, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi gibi daha pek çok alanda uzman olmuştur. Sizlerde İstanbul/Maltepe’de Diyetisyen arıyorsanız, Diyet Uzmanı iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.

Diyetisyen Adresleri ve Telefon Numaraları

Diyetisyen AdıAdresTelefonE-Posta
Haluk SaçaklıBahçeşehir 1.Kısım Aşık Mahsuni Şerif Cad. Çınar 8 Villa 11 No:53 Başakşehir / İstanbul0212 963 22 70haluksacakli@diyetuzmani.com.tr
Nurettin ŞahinliMehmet Akif Mah. Florya Sok. No:24 D:10 Çekmeköy / İstanbul0216 706 23 68nurettinsahinli@diyetuzmani.com.tr
Başak KarakayaŞirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. 4.Çimili Apt.15/4 Muratpaşa / ANTALYAbasakkarakaya@diyetuzmani.com.tr
Gizem Bayırİnegöl / Bursa 0850 532 73 99gizembayir@diyetuzmani.com.tr
Özlem SevindikKartaltepe Mah. İncirli Cad.
No:48 Bakırköy / İstanbul
0212 963 22 69ozlemsevindik@diyetuzmani.com.tr
Burcu YıldızMimaroba Mahallesi. Mustafa Kemal Bulvarı 4/2 A Blok Colorist İş Merkezi Kat-1 Daire-18 Büyükçekmece / İstanbul0212 963 22 76burcuyildiz@diyetuzmani.com.tr
Ayşegül GöktanırGöztepe Soyak Sitesi 15. Blok K:2 D:285 Göztepe / İstanbul0216 706 23 63aysegulgoktanir@diyetuzmani.com.tr
Kübra IrmakPiri Reis Mah. Nazım Hikmet Bulvarı 2066 Sok. No:15 K:1 D:2 (Sosyete Beygah Pazarı Karşısı) Beylikdüzü / İstanbul0212 963 22 74kubrairmak@diyetuzmani.com.tr
Ayşe Didem AvcıBağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:154
Malte Plaza Oda:413 Maltepe / İstanbul
0216 706 23 73aysedidemavci@diyetuzmani.com.tr

 

Siz de şehrinizin en iyi diyetisyeni ile tanışmak isterseniz diyetisyenler sayfamızda yer alan diyetisyenlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşama, işinin uzmanı ile adım atabilirsiniz.

Yazdır

Yazdır

Bu yazıyı okuyanlar bunlarıda okudu: