Online Diyet Danışmanlığı

DİYET DANIŞMANLIĞI VÜCUT ANALİZİ YÖNTEMLER DİYET LİSTESİ DİYETİSYENE SOR SSS

Online Diyet Danışmanlığı Nedir?

Online Diyet Danışmanlığı, diyetisyeni ile yüz yüze görüşmek için vakti olmayan, yoğun çalışan ya da diyetisyeni ile farklı şehirlerde olan kişiler için özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması ve takibinin yapılmasıdır. Kişilerin sağlıklı zayıflama süreçlerinde online olarak destek almaları, doğru beslenme tüyoları edinmeleri, diledikleri an diyetisyenlerine ulaşabilmeleri hedeflenir. Online Diyet Danışmanlığı ile diyetisyen ve danışan, internet üzerinden randevularını gerçekleştirirler.

Online diyetler uygulanırken online diyetisyen kişinin vücut analizlerini alarak beslenme programlarını oluşturur. Online diyet listeleri sayesinde vakti olmayan ancak kilo vermek isteyenler de diyetisyen hizmetlerinden yararlanabilirler.

Online Diyet Danışmanlığı Diyet Uzmanı – Kişiye Özel Beslenme

online diyet danışmanlığı

Online Diyet Danışmanlığına Neden İhtiyacınız Var?

Modern hayat koşuşturmasında kendinize ayıracak vaktiniz dahi yoksa, sağlıksız ve yetersiz beslendiğinizi görüyorsanız, yaşam koşullarınız sizi rahatsız ediyorsa, zamanınız kısıtlıysa Online Diyet Danışmanlığı tam size göre. Online diyetisyenler tarafından size özel hazırlanacak olan online diyetler ile sağlıklı beslenebilir, gündelik hayatınızı devam ettirirken katı diyetlere bağlı kalmayarak daha özgür olabilirsiniz.

Online diyet yapma imkanı bulacağınız ve online diyetisyenler ile tanışacağınız bu beslenme danışmanlığı programını özellikle Kurumsal Beslenme Danışmanlığı için kullanabilirsiniz. Online diyetisyen yardımıyla hem kendiniz hem de kurumunuz için online diyet listeleri edinebilirsiniz. Online diyet yapmak yıllardır ertelediğiniz sağlıklı beslenme alışkanlığını sizlere kazandırabilir.

Online Diyet Danışmanlığı Hizmetine;

  • Sağlıklı beslenme ilkelerini öğrenmek için,
  • Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek için,
  • İş hayatınıza uygun beslenmek için,
  • Yaşınıza göre beslenmeyi öğrenmek için,
  • Cinsiyetinize göre online diyetler için,
  • Fizyolojik durumunuza göre doğru beslenmek için,
  • Yaşamınızın her döneminde sağlığınızı korumak için,
  • Kilo problemlerinden korunmanız için ihtiyacınız vardır.

Beslenme Danışmanlığı İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Size özel yöntemler, hızlı ve etkili diyetler, uzman danışmanlık ve mutlu bir hayat…

alanında uzman diyetisyenler

İlk Randevu

Danışanlarla ilk randevunun yapılması ile kilo verme / koruma programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme.


alanında uzman diyetisyenler

Teşhis

Çocuk ve yetişkinlere, hamile ve hastalara, yaşlı ve sporculara özel beslenme danışmanlığı problem teşhisi.


alanında uzman diyetisyenler

Yöntem Belirleme

İdeal kilo hesaplama, günlük kalori ihtiyacını belirleme, ayrıntılı vücut analizleriyle diyet uygulamaları için yöntem seçme.


diyet uzmanı

alanında uzman diyetisyenler

Tedavi

Haftalık ve aylık sağlıklı beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz ve spor önerilerinin yapılması.


alanında uzman diyetisyenler

Haftalık Kontroller

Her hasta için özel olarak haftalık ve aylık kontrollerin yapılması, sonuçların değerlendirilmesi ve motivasyon.


alanında uzman diyetisyenler

Sonuç Koruma

Elde edilen başarılı sonuçların kilo koruma programları ile korunması, danışanın sağlıklı beslenme alışkanlığına devam etmesi.


Online Diyet Danışmanlığında Neler Yapılır?

Online Diyet Danışmanlığı ile yetersiz, dengesiz ve sağlıksız beslenmenin sonuçlarından sizi korumak ve size özel beslenme programı oluşturmak için verilir. Online diyet listeleri sayesinde vaktinizi almadan diyet yapmanız sağlanır. Online diyet danışmanları ayrıca şu adımları izlerler:

Beslenme Haritası

Online diyet danışmanlığı başlangıcında günlük enerji, karbonhidrat, protein, yağ, vitamin ve mineral alımlarınız ölçülür. Yetersiz ya da dengesiz beslenip beslenmediğiniz incelenir. Günlük aldığınız enerjinin besinlere göre yüzdelik dağılımları, aldığınız vitamin ve minerallerin miktarı, besin öğesi alımlarınızın ayrıntılı yorumları, kişisel beslenme karakteriniz ortaya çıkarılır. Yeme bozukluğu riski taşıyıp taşımadığınız incelenerek nasıl bir besin desteğine ihtiyacınız olduğu belirlenir. Böylece online diyet oluşturmak daha kolay hale gelir. Online diyetisyenler ihtiyaçlarınıza uygun online diyetler oluştururlar.Online Diyet

Beslenme haritanızdan hareketle hedef kilonuz saptanız ve size özel beslenme programı hazırlanır. Tahmini online diyet süreniz ortaya çıkarılır. Haftalık kontroller yapılarak durumunuzdaki değişiklikler incelenir, beslenme programınızın faydalı olup olmadığı belirlenir. Online diyetisyen destek sistemi ile danışmanınıza istediğiniz an ulaşmanız sağlanır. Online diyet listeleri mail olarak atılır ve internet ortamında görüşmeler gerçekleştirilir. Online diyetisyen hizmeti sayesinde vakti olmayanlar için hızlı çözümler sunulur.

Diyetisyenler, Online Diyet Danışmanlığı ile size özel beslenme programları hazırlayarak online platformlardaki destek hizmetleri sayesinde zamandan ve imkanlarınızdan tasarruf etmenizi sağlıyor. Online diyet yapmak sandığınızdan da kolay oluyor…


Size özel beslenme programlarının hazırlanmasında kullanılan beden kitle endeksi, ideal kilo, BMH, günlük enerji ihtiyacı, yağ oranı, bel kalça oranı, nabız hesaplama yöntemleri.
Kalori Cetveli

Gün içinde tüketilen besinlerin içerdikleri kalori, karbonhidrat, protein ve yağ oranlarının belirlenmesi.

Nabız Hesaplama

Yaşa göre maksimum antrenman nabzı ve sonra nabız eşiklerinin hesaplanması, egzersiz programının oluşturulması.

Bel Kalça Oranı Hesaplama

Vücudun ideal ölçülerde olup olmadığını hesaplamak, kilo verme çalışmalarına nereden başlayacağını öğrenilmesi.

Yağ Oranı Hesaplama

Bel çevresi, boyun, kalça gibi vücut bölümlerinin ölçülmesi ile kişinin sahip olması gereken ideal yağ oranının belirlenmesi.

Kalori Hesaplama

Günlük alınması gereken enerjinin belirlenmesi, kişinin tüketmesi gereken yiyeceklerinin kalorisini belirleme.

BMH Hesaplama

Kişinin uyku ve dinlenme halinde, nefes alma, kalp atışı hızının ölçülmesi, hayati işlevler için gerekli olan enerjinin belirlenmesi.

İdeal Kilo Hesaplama

Kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değerinin hesaplanması, ideal kiloya ulaşmasının sağlanması.

Beden Kitle İndeksi – BMI

Vücuttaki yağ kütlesinin yağsız kütleye oranının hesaplanması, ideal kilonun aşılıp aşılmadığının kontrol edilmesi ve tanı koyma.

Hangi danışmanlık hizmetini alacağınızın belirlenmesinde ve size özel beslenme programlarının uygulanmasında kullanılan programlar.
Kilo Koruma Programı

Hedef kilosuna ulaşanların kilolarını korumaları için beslenme listelerinin ve egzersiz programının hazırlanması.

Haftalık Kontrol

Haftalık diyetisyen kontrolleri, metabolizma ölçümleri, beslenme programının yararlı olup olmadığının ölçümü.

Haftalık Ölçüm ve Vücut Analizleri

Vücut ağırlığı, bazal metabolik hız, vücut yağ ve kas dokusu, ödem miktarı ölçümleri ile beslenme ve diyet çalışmaları.

Yaşam Tarzı Değerlendirme

Yeme içme alışkanlıkları, sağlık ve vücut ağırlığı durumu, besin seçimi ve yaşam tarzı analizleriyle diyet programları.

Son zamanların en ünlü diyet listeleri, hızlı ve etkili kilo vermek isteyenlerin tercihi olan detoks, dukan, atkins, isveç, montignac ile taş devri, japon, volümetrik, göbek eriten diyetlerin tarifleri, uygulanışları ve yararları.

Diyet Uzmanı Türkiye genelinde 81 ilde uzman diyetisyenler ve yaşam koçları ile sağlıklı yaşam danışmanlığı yapmaktadır.
SİZE EN YAKIN DİYETİSYEN İLE İLETİŞİME GEÇİN
Size en yakın diyetisyen ile iletişime geçin.
DİYETİSYEN BUL

Online diyet danışmanlığı fiyatları ne kadar?

Online diyet danışmanlığı fiyatları, her danışan için özel olarak belirlenir. Danışmanlığın süresine, kişinin yaşına ve cinsiyetine, vücut analizleri ile belirlenen verilere, kilo alma ya da verme durumlarına, ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Online diyet ücretleri için en sağlıklı bilgiyi diyetisyeniniz verecektir.

Online diyet danışmanlığı kimler için gereklidir?

Online diyet danışmanlığı, diyetisyeni ile yüz yüze görüşmek için vakti olmayan, yoğun çalışan ya da diyetisyeni ile farklı şehirlerde olan kişiler için gereklidir. Böylece zamansızlık nedeniyle diyetisyene gidememe gibi bir sorun ortadan kaldırılır. Online diyetler ve beslenme programlarıyla zayıflamak isteyen herkes online diyet danışmanlığından yararlanabilir.

Online diyet danışmanlığı diyetisyenleri kimler?

Online diyet danışmanları, diyetisyen olarak görev yapan, aynı ya da farklı şehirlerdeki hastalarına da talep üzerine online diyetisyen danışmanlığı sağlayan beslenme uzmanlarımızdır. Şehrinizin en iyi diyetisyenleri olarak sizlere online diyetisyenler olarak hizmet vermektedirler.

Online diyet danışmanlığı ne kadar sürer?

Online diyet danışmanlığı süresi, kişinin kilo ve sağlık durumuna, yapılacak vücut analizlerine, belirlenen diyet listelerine ve egzersiz programlarına göre belirlenir. Online diyet listeleri uygulanması ve danışmanlık süresi hakkında en iyi bilgiyi diyetisyeniniz verecektir.

Online diyet danışmanlığı hizmeti hangi şehirlerde var?

Diyet Uzmanı olarak online diyetisyen hizmetimizi İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit, Antalya, Konya, Yalova ve Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde alanında uzman diyetisyenler ile birlikte vermekteyiz. Size en yakın diyetisyeni öğrenmek için diyetisyenler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

طراحی سایتهاست پربازدید