Online Diyet Sıkça Sorulan Sorular İdeal Kilonu Hesapla Randevu Al

Online Diyet Danışmanlığı

Online Diyet Danışmanlığı, diyetisyeni ile yüz yüze görüşmek için vakti olmayan, yoğun çalışan ya da diyetisyeni ile farklı şehirlerde olan kişiler için özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması ve takibinin yapılmasıdır. Kişilerin sağlıklı zayıflama süreçlerinde online olarak destek almaları, doğru beslenme tüyoları edinmeleri, diledikleri an diyetisyenlerine ulaşabilmeleri hedeflenir. Online Diyet Danışmanlığı ile diyetisyen ve danışan, internet üzerinden randevularını gerçekleştirirler.

online diyet danışmanlığı

Online diyetler uygulanırken online diyetisyen kişinin vücut analizlerini alarak beslenme programlarını oluşturur. Online diyet listeleri sayesinde vakti olmayan ancak kilo vermek isteyenler de diyetisyen hizmetlerinden yararlanabilirler.

Online Diyet Danışmanlığına Neden İhtiyacınız Var?

Modern hayat koşuşturmasında kendinize ayıracak vaktiniz dahi yoksa, sağlıksız ve yetersiz beslendiğinizi görüyorsanız, yaşam koşullarınız sizi rahatsız ediyorsa, zamanınız kısıtlıysa Online Diyet Danışmanlığı tam size göre. Online diyetisyenler tarafından size özel hazırlanacak olan online diyetler ile sağlıklı beslenebilir, gündelik hayatınızı devam ettirirken katı diyetlere bağlı kalmayarak daha özgür olabilirsiniz.

Online diyet yapma imkanı bulacağınız ve online diyetisyenler ile tanışacağınız bu beslenme danışmanlığı programını özellikle Kurumsal Beslenme Danışmanlığı için kullanabilirsiniz. Online diyetisyen yardımıyla hem kendiniz hem de kurumunuz için online diyet listeleri edinebilirsiniz. Online diyet yapmak yıllardır ertelediğiniz sağlıklı beslenme alışkanlığını sizlere kazandırabilir.

Online Diyet Danışmanlığı Hizmetine;

  • Sağlıklı beslenme ilkelerini öğrenmek için,
  • Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek için,
  • İş hayatınıza uygun beslenmek için,
  • Yaşınıza göre beslenmeyi öğrenmek için,
  • Cinsiyetinize göre online diyetler için,
  • Fizyolojik durumunuza göre doğru beslenmek için,
  • Yaşamınızın her döneminde sağlığınızı korumak için,
  • Kilo problemlerinden korunmanız için ihtiyacınız vardır.

Beslenme Danışmanlığı İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Size özel yöntemler, hızlı ve etkili diyetler, uzman danışmanlık ve mutlu bir hayat…

alanında uzman diyetisyenler

İlk Randevu

Danışanlarla ilk randevunun yapılması ile kilo verme / koruma programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme.


alanında uzman diyetisyenler

Teşhis

Çocuk ve yetişkinlere, hamile ve hastalara, yaşlı ve sporculara özel beslenme danışmanlığı problem teşhisi.


alanında uzman diyetisyenler

Yöntem Belirleme

İdeal kilo hesaplama, günlük kalori ihtiyacını belirleme, ayrıntılı vücut analizleriyle diyet uygulamaları için yöntem seçme.


diyet-uzmani

alanında uzman diyetisyenler

Tedavi

Haftalık ve aylık sağlıklı beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz ve spor önerilerinin yapılması.


alanında uzman diyetisyenler

Haftalık Kontroller

Her hasta için özel olarak haftalık ve aylık kontrollerin yapılması, sonuçların değerlendirilmesi ve motivasyon.


alanında uzman diyetisyenler

Sonuç Koruma

Elde edilen başarılı sonuçların kilo koruma programları ile korunması, danışanın sağlıklı beslenme alışkanlığına devam etmesi.

Online Diyet Danışmanlığında Neler Yapılır?

Online Diyet Danışmanlığı ile yetersiz, dengesiz ve sağlıksız beslenmenin sonuçlarından sizi korumak ve size özel beslenme programı oluşturmak için verilir. Online diyet listeleri sayesinde vaktinizi almadan diyet yapmanız sağlanır. Online diyet danışmanları ayrıca şu adımları izlerler:

Beslenme Haritası

Online diyet danışmanlığı başlangıcında günlük enerji, karbonhidrat, protein, yağ, vitamin ve mineral alımlarınız ölçülür. Yetersiz ya da dengesiz beslenip beslenmediğiniz incelenir. Günlük aldığınız enerjinin besinlere göre yüzdelik dağılımları, aldığınız vitamin ve minerallerin miktarı, besin öğesi alımlarınızın ayrıntılı yorumları, kişisel beslenme karakteriniz ortaya çıkarılır. Yeme bozukluğu riski taşıyıp taşımadığınız incelenerek nasıl bir besin desteğine ihtiyacınız olduğu belirlenir. Böylece online diyet oluşturmak daha kolay hale gelir. Online diyetisyenler ihtiyaçlarınıza uygun online diyetler oluştururlar.

Online Diyet

Beslenme haritanızdan hareketle hedef kilonuz saptanız ve size özel beslenme programı hazırlanır. Tahmini online diyet süreniz ortaya çıkarılır. Haftalık kontroller yapılarak durumunuzdaki değişiklikler incelenir, beslenme programınızın faydalı olup olmadığı belirlenir. Online diyetisyen destek sistemi ile danışmanınıza istediğiniz an ulaşmanız sağlanır. Online diyet listeleri mail olarak atılır ve internet ortamında görüşmeler gerçekleştirilir. Online diyetisyen hizmeti sayesinde vakti olmayanlar için hızlı çözümler sunulur.

Diyetisyenler, Online Diyet Danışmanlığı ile size özel beslenme programları hazırlayarak online platformlardaki destek hizmetleri sayesinde zamandan ve imkanlarınızdan tasarruf etmenizi sağlıyor. Online diyet yapmak sandığınızdan da kolay oluyor…

Özel Hesaplama Araçları

Sağlıklı bir hayat için online testi çöz, ideal kilonu öğren

Beden Kitle İndeksi – BMI
Beden Kitle İndeksi – BMI Beden Kitle İndeksi – BMI Vücuttaki yağ kütlesinin yağsız kütleye oranının hesaplanması, ideal kilonun aşılıp aşılmadığının ko [...] Beden Kitle Endeksi
Kalori Cetveli
Kalori Cetveli Kalori Cetveli Kalori Cetveli – Yiyeceklerdeki Enerji Karbonhidrat ve Yağ Oranları Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplama [...] Kalori Cetveli
Kalori Hesaplama
Kalori Hesaplama Kalori Hesaplama Kalori Hesaplama – Günlük Alınması Gereken Enerji Kalori hesaplama, bir diğer adı ile günlük alınmas [...] Kalori Hesaplama
BMH Hesaplama
BMH Hesaplama BMH Hesaplama Kişinin uyku ve dinlenme halinde, nefes alma, kalp atışı hızının ölçülmesi, hayati işlevler için ger [...] BMH Hesaplama
İdeal Kilo Hesaplama
İdeal Kilo Hesaplama İdeal Kilo Hesaplama Kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değerinin hesaplanması, ide [...] İdeal Kilo Hesaplama
Yağ Oranı Hesaplama
Yağ Oranı Hesaplama Yağ Oranı Hesaplama Kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değerinin hesaplanması, ide [...] Yağ Oranı Hesaplama
Bel Kalça Oranı Hesaplama
Bel Kalça Oranı Hesaplama Bel Kalça Oranı Hesaplama Vücudun ideal ölçülerde olup olmadığını hesaplamak, kilo verme çalışmalarına nereden başlayacağını ö [...] Bel Kalça Oranı Hesapla
Nabız Hesaplama
Nabız Hesaplama Nabız Hesaplama Yaşa göre maksimum antrenman nabzı ve sonra nabız eşiklerinin hesaplanması, egzersiz programının olu [...] Nabız Hesaplama

Online diyet danışmanlığı fiyatları ne kadar?

Online diyet danışmanlığı fiyatları, her danışan için özel olarak belirlenir. Danışmanlığın süresine, kişinin yaşına ve cinsiyetine, vücut analizleri ile belirlenen verilere, kilo alma ya da verme durumlarına, ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Online diyet ücretleri için en sağlıklı bilgiyi diyetisyeniniz verecektir.

Online diyet danışmanlığı kimler için gereklidir?

Online diyet danışmanlığı, diyetisyeni ile yüz yüze görüşmek için vakti olmayan, yoğun çalışan ya da diyetisyeni ile farklı şehirlerde olan kişiler için gereklidir. Böylece zamansızlık nedeniyle diyetisyene gidememe gibi bir sorun ortadan kaldırılır. Online diyetler ve beslenme programlarıyla zayıflamak isteyen herkes online diyet danışmanlığından yararlanabilir.

Online diyet danışmanlığı diyetisyenleri kimler?

Online diyet danışmanları, diyetisyen olarak görev yapan, aynı ya da farklı şehirlerdeki hastalarına da talep üzerine online diyetisyen danışmanlığı sağlayan beslenme uzmanlarımızdır. Şehrinizin en iyi diyetisyenleri olarak sizlere online diyetisyenler olarak hizmet vermektedirler.

Online diyet danışmanlığı ne kadar sürer?

Online diyet danışmanlığı süresi, kişinin kilo ve sağlık durumuna, yapılacak vücut analizlerine, belirlenen diyet listelerine ve egzersiz programlarına göre belirlenir. Online diyet listeleri uygulanması ve danışmanlık süresi hakkında en iyi bilgiyi diyetisyeniniz verecektir.

Online diyet danışmanlığı hizmeti hangi şehirlerde var?

Diyet Uzmanı olarak online diyetisyen hizmetimizi İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit, Antalya, Konya, Yalova ve Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde alanında uzman diyetisyenler ile birlikte vermekteyiz. Size en yakın diyetisyeni öğrenmek için diyetisyenler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık Köşesi - En Çok Okunan Makaleler