light muzlu ananasli smoothie

Diyet Light Muzlu Ananaslı Smoothie Tarifi – Diyet Yemek Tarifleri

Diyet yapılırken hayali kurulan ve en çok yenmek istenen besinler tatlılardır. Özellikle diyet yapan kadınlar ufak kaçamaklar yaparak tatlı ihtiyaçlarını gidermeye çalışırlar. İmdatlarına ise diyet tatlı tarifleri yetişir. Light muzlu ananaslı smoothie tarifi de bunlardan biridir.

Light Muzlu Ananaslı Smoothie, diyet tarifler arasında yaz aylarında tüketilecek favori yiyeceklerdendir. Kolay hazırlanması ve düşük kalorili olması nedeniyle tercih edilir. Ananas ve muz gibi metabolizmayı hızlandıracak meyvelerle yapılması da avantajıdır. Ayrıca Çocuk Beslenmesi Danışmanlığı sırasında en çok kullanılan tariflerden biridir. Çocuklar bu lezzetli içeceği memnuniyetle tüketirler.

Light Muzlu Ananaslı Smoothie Malzemeleri

Muzlu ananaslı smoothie tarifi basit malzemelerle yapılır. Evinizde ve marketlerde rahatlıkla bulacağınız bu malzemeleri tatlı ve sağlıklı bir lezzete dönüştürebilirsiniz.

Light muzlu ananaslı smoothie malzemeleri:

  • 1 Adet (Orta/Normal) Buz
  • 1 Çay Kaşığı Bal
  • 1 Yarım Su Bardağı Süt (Yarım Yağlı)
  • 1 Adet (Küçük) Muz
  • 1 Dilim (İnce) Ananas

diyet tarifler

Light Muzlu- Ananaslı Smoothie Hazırlanışı

Light muzlu ananaslı smoothie tarifi için yukarıda bahsedilen tüm malzemeleri blenderdan geçirin. İyice karıştığından emin olduğunuzda soğuk halde tüketin. Diyet tarifleri ile sağlıklı beslenin.

Light Muzlu Ananaslı Smoothie Kalori: 138

Diyetisyen ve beslenme danışmanları tarafından önerilen diyet yemekleri ile tariflerinden yararlanarak sağlıklı ve zinde kalın…

 

Yazdır

Yazdır

Bu yazıyı okuyanlar bunlarıda okudu: