randevu al

Hizmetler

Gıda İntolerans Testi Pinner Test olarak da bilinen gıda intolerans testi, hangi gıda veya gıdalara karşı vücudunuzun tepki verdiğini öğrenebileceğiniz...

Nutrigenetik Diyetisyenliği Her bireyin genetik yapısı ve bu yapı doğrultusunda besinlere verdiği yanıtlar farklıdır. Bir besinin belirli bir miktar alımı...

Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Bariatrik Cerrahi, kısaca obezite ameliyatı olarak bilinen ve kilo kaybı operasyonlarının tamamına verilen isimdir. Özellikle obezite ile...

Diyet Koçluğu Diyet Koçluğu, kişinin zayıflama ya da kilo alma sürecinde yanında olan, doktor ya da diyetisyen tarafından verilen diyet...

Beslenme Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında size özel beslenme programları hazırlamak için kullandığımız yöntemler:

Estetik cerrahi ameliyatı geçirmiş olan kişilere özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması ve takibinin yapılması.

Yüksek tansiyon rahatsızlıklarına sahip bireyler için özel olarak diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması.

Kişilerin tedavi süresince doğru beslenmelerini ve dengeli besin tüketmelerini sağlamak, yaşam standartlarını artırmak.

Kişilere özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, olası damar tıkanıklıklarını önlemek, ideal kiloya ulaştırmak.

Kanserli hastalar için özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, hastaları bilinçlendirmek, kilo kaybının önüne geçmek.

Yeme bozukluklarına sahip kişilere özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması ve takibinin yapılması.

Kemik ve Eklem Hastalıklarında Beslenme Danışmanlığı Eklem rahatsızlıklarına sahip kişilere hastalık şartlarına uygun olarak diyet ve beslenme programlarının hazırlanması.