hızlı zayıflama detoksu

Diyetisyen Kontrolünde Kişiye Özel Hızlı Zayıflama Detoksu

Uzun süre boyunca tükettiğimiz besinler ve çevresel etkenlerden dolayı vücudumuzdaki toksinlerde artış gözlenir. Bu durum vücudumuzda birtakım metabolik sonuçların gün yüzüne çıkmasına neden olur. Bunların sonucunda bağışıklık sisteminde zayıflık, kronik baş ağrıları, hızlı kilo alımı, cildin sertleşmesi, sindirim problemleri gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu tarz problemlerin önüne geçmek için diyetisyen kontrolünde hızlı ve doğru bir şekilde yağ yakmayı sağlayan kişiye özel hızlı zayıflama detoksu yapmak gerekir. Uzman diyetisyenlerin yardımıyla oluşturulan detoks programı çok hızlı ve kesin sonuçlar vermektedir. Kilo verme detoksu bilinçli bir şekilde yapılmalıdır. Detoks programı düzenli yapıldığı takdirde sonuç verir. Detox diyeti ile zayıflamak mümkündür.

Hızlı zayıflama detoksu vücudu sağlıklı beslenme ve sağlıklı bir yapıya geçirmek için gereken alt yapıyı oluşturmaya yarar. Çünkü dış güzelliği sağlayabilmek için önce içteki yapıyı düzene sokmak gerekir. Bunun içinde detoks programı uygulanarak zararlı toksinlerden temizlemek önemlidir. Tabi 5-10 gün gibi kısa bir sürede bu toksinlerden kurtulmak mümkün değildir. Bu nedenle bu süreçte kararlı olmak gerekir. Yapmanız gereken her ay 3-5 gün sürelerle detoks programı uygulamaktır. Böylece her ay vücudunuz gereken düzeye yeniden kavuşacaktır.

detoks programı

Detoks Programı İle Kilo Vermek Mümkün Mü?

Hızlı zayıflama detoksu sürecine başlamadan önce bazı püf noktalarını bilmeniz gerekiyor. Elbette detoks ile kilo vermek mümkün ancak bazı durumlarda bu programın uygulanmaması gerekmektedir. Özellikle hamile ve emziren kişiler, şeker ve bağırsak hastalığı bulunalar ve 18 yaş altında olan kişileri detoks programından uzak durmaları tavsiye edilir. Çünkü bu kişiler için bu program oldukça zararlı sonuçlara neden olabilir. Ayrıca unutmamanız gerekir ki bu program sadece zayıflama için değil sağlıklı bir yaşam için uygulanmaktadır. Bu yüzden önce sağlık durumunuzu göz önünde bulundurarak böyle bir işe girişmeniz önemlidir.

Vücutta biriken toksinlerden kurtulmak için önerilen detoks programları kendi başlarına kilo vermek için yeterli olamayabilir. Çünkü bu program çok kısa süreli gerçekleştirildiği için sorununuzu kısa bir süre için çözecektir. Ayrıca bu programın sürekli yapılması da mümkün değildir. Bu nedenle detoks programı uygularken asıl diyetinizden tamamıyla uzaklaşmayacağınızı bilin. Detoks ile sadece ayda birkaç gün uygulayarak vücudunuzu temizlemiş olacaksınız. Bu yüzden detoksun bir zayıflama yöntemi olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

Diyetisyen Detoks Programı İle Sağlıklı Yaşamın Kapılarını Aralayın

Kilo verme detoksu yapan bireyler sağlıklı yaşamın kapsını da aralamış oluyor. Özellikle sabahları uyanmakta zorluk çekenler, kendisini sürekli yorgun ve güçsüz hissedenleri aşırı stresli çalışanlar, sık seyahat etmek zorunda olanlar, yeterli su içemeyenler, sürekli alkol ve kafein tüketenler için detoks iyi bir çözümdür. Bu kişiler Detox programı uygulayarak vücutlarını toksinlerden arındırabilirler. Böylece sağlıklı bir yaşamın ilk adımını atmış olacaklardır.

En Etkili ve Hızlı Kilo Verme Detoksu – Diyetisyen Detoks Programı

Şimdi sizlere hızlı kilo verme detoksu programını paylaşacağız. Bu detoks programı ile birlikte kendinizi birçok zararlı toksinden arındırmış hissedeceksiniz. Böylece sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamış olacaksınız.

Kahvaltıdan önce: Limonlu ılık su

Kahvaltı: Light süt (şekersiz), kahvaltılık gevrek (tahıllı olmalı), kuru üzüm veya kayısı

Kuşluk: taze sebze ve meyve suyu karşımı

Öğle yemeğinden önce: Bitki çayı (nane ya da rezene) ya da ılık su

Öğlen: Fırında balık, haşlanmış sebze yemeği, light yoğurt, yeşil salata

İkinci: elma, tahıllı bisküvi

Akşam yemeğinden önce: ıhlamur ya da limon suyu

Akşam: nohut, bulgur pilavı, semizotu salatası ya da cacık

Uyumadan önce: Bitki çayı ya da ılık su

Kilo verme detoksu sayesinde pek çok kişi zayıflamaktadır. Detoks ile göbek eritme gibi bölgesel sonuçlar da elde edilebilir. Sizlerde detoks ihtiyacım var diyorsanız, kesinlikle uzman bir diyetisyen desteği alınmasını tavsiye ederiz. Diyetisyeninizin hazırlayacağı Detox diyeti ve Detox programı, en ideal olanıdır.

Yazdır

Yazdır

Bu yazıyı okuyanlar bunlarıda okudu: