randevu al

Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam Merkezi – Uzman Diyetisyenler

Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Her biri alanında uzman, mesleğinin etik değerlerine saygılı, danışanlarının sağlıklı ve güvenli şekilde
kilo vermesini sağlayan diyetisyenlerimizle birlikte kişiye özel beslenme danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

alanında uzman diyetisyenler

Ayrıntılı Vücut Analizi

Modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizleri, ihtiyaçların ve beslenme-egzersiz programlarının belirlenmesi.


uluslararası hizmet

Uluslararası Yöntemler

Dünyanın her yerinde geçerliliği olan zayıflama yöntemleri ile ölçüm ve analizler, beslenme programlarının uygulanması.


her ilde şube

Randevu Telafi İmkanları

Kaçırılan randevu ve kontrollerin herhangi bir mazeret aranmaksızın telafisi, danışan ve diyetisyen iletişiminin sağlanması.


ilgi

%100 Memnuniyet Garantisi

Sağlıklı beslenme danışmanlığı, kişiye özel diyet koçluğu ve kilo verme programlarında %100 memnuniyet garantisi.


beslenme danışmanlığı


 

Beslenme Danışmanlığı İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Size özel yöntemler, hızlı ve etkili diyetler, uzman danışmanlık ve mutlu bir hayat…

alanında uzman diyetisyenler

Alanında Ünlü Diyetisyenler

Her biri alanında uzman olan ve Türkiye’nin seçkin diyetisyenleri arasında yer alan isimlerden profesyonel danışmanlık hizmeti.


alanında uzman diyetisyenler

Türkiye Genelinde Hizmet

81 ilde 500’den fazla diyetisyen ile bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı, diyet koçluğu ve beslenme eğitimleri.


alanında uzman diyetisyenler

Online Diyet Danışmanlığı

Diyetisyen ile yüz yüze görüşmeye vakti olmayan, yoğun iş ve okul hayatı olanlar için özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması.


diyet uzmanı

alanında uzman diyetisyenler

Uluslararası Yöntemler

Diyet uzmanı ile modern diyet listeleri, teknolojik ölçüm ve analizler, uluslararası geçerliliği olan zayıflama yöntemleri.


alanında uzman diyetisyenler

Kişiye Özel Uygulamalar

Uzman diyetisyen ve yaşam koçları ile kişiye özel sağlıklı beslenme diyetlerinin ve egzersiz programlarının hazırlanması.


alanında uzman diyetisyenler

Profesyonel Diyet Koçluğu

Diyet programının uygulanmasında kişiye gerekli olan motivasyonun, desteğin, takibin ve hedeften sapmama inancının sağlanması.

  • “Diyetisyen ile birlikte 30 kilo verdim. Hayatımda hiçbir şey değişmeden, sevdiğim yiyecekleri yiyerek zayıfladım. Her hafta diyetisyen kontrolüne gittim ve inanılmaz bir ilgi gördüm. Kendisine teşekkür ederim.Bu sitedeki diyetisyenler gerçekten uzmanlar.”

    Melda Korhan

    Melda Korhan

  • “120 kiloya kadar ulaşınca diyetisyenler ve diyet uzmanları araştırdım. Diyetisyen sayesinde 40 kilo verdim. 1 yılda sağlıklı bir şekilde zayıfladım ve bol bol spor yaptım. Kilo vermek isteyen herkese diyetisyen öneririm.”

    Ali Atıf

    Ali Atıf

Kişiye Özel Diyet ve Beslenme Danışmanlığı

Her biri alanında uzman, mesleğinin etik değerlerine saygılı, danışanlarının sağlıklı ve güvenli şekilde kilo vermesini sağlayan
diyetisyenlerimizle birlikte kişiye özel beslenme danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Alanında Uzman Diyetisyenler

Yıllardır diyetisyen olarak hizmet veren, Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan isimlerden profesyonel danışmanlık hizmeti.

timeline icon

Her İlde Şube

81 ilde 1000’den fazla diyetisyen ile bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı, diyet koçluğu ve beslenme eğitimleri.

timeline icon

Uluslararası Hizmet

Dünyanın her yerinde geçerliliği olan zayıflama yöntemleri ile ölçüm ve analizler, beslenme programlarının uygulanması.

timeline icon

İlgi ve Samimiyet

Kişiye özel diyet listelerinin hazırlanması, haftalık kontroller ile gelişimin takip edilmesi ve güvenilir hizmet verme garantisi.

Biz Kimiz?

Türkiye’nin en iyi ve başarılı diyetisyen ekibi olarak, kişi ve kurumların beslenme ve diyet alanında ihtiyaç duydukları tüm danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetlerinin tamamını uluslararası standartlarda karşılamak,

bilgi ve tecrübemizle hizmetlerimizi tam bir uyum, diyalog ve koordinasyon içinde sunmak, modern teknolojiden yararlanarak en iyi diyetisyen hizmetlerini vermek için kurulduk.

Hizmetlerimiz

Sağlıklı ve mutlu şekilde zayıflamanız için yaptıklarımız…

 

Bireysel Beslenme Danışmanlığı

timeline icon

Kişiye özel beslenme ve diyet programlarının hazırlanması, kilo alma danışmanlığı ile hamilelik, emzirme, gebelik sonrası, çocukluk, ergenlik, aile beslenmesi, kadınlara özel beslenme hizmetleri.

 

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

timeline icon

Şirketlere, üretim merkezlerine, fabrikalara, atölyelere, okullara, üniversitelere, medya kuruluşlarına ve diğer kurumlara özel beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması ve takibinin yapılması.

 

Hastalıklarda Beslenme Danışmanlığı

Diyabette, sindirim sistemi hastalıklarında, eklem rahatsızlıklarında, yeme bozukluklarında, kanserde, kalp damar hastalıklarında, karaciğer ve tansiyon rahatsızlıklarında özel beslenme danışmanlığı.

 

Beslenme Eğitimleri

timeline icon

Firma ve kişilere doğru beslenme yöntemlerini öğretmek, kötü ve sağlıksız beslenme alışkanlıklarından vazgeçmelerini sağlamak için diyetisyenlerimizden beslenme eğitimleri.

 

Menü Planlama

timeline icon

Toplu yemek servis eden üniversite, okul, hastane, fabrika, kreş, huzur evi, spor salonu gibi kurum ve kuruluşlara, hizmet verdikleri topluluğun özelliklerine uygun haftalık veya aylık menü planlama.

 

Diyet Koçluğu

timeline icon

Kilo sorunu yaşayan kişilerle birebir iletişimde olarak psikolojik destek ve diyet takip çalışmaları yapmak, kişinin yaşamını diyet ve egzersiz programları ile sağlıklı bir metodolojiye oturtmak.

 

Online Diyet Danışmanlığı

timeline icon

Diyetisyeni ile yüz yüze görüşmek için vakti olmayan, yoğun çalışan ya da diyetisyeni ile farklı şehirlerde olan kişiler için diyet programlarının uygulanması ve takibinin yapılması.

 

Ölçüm ve Analiz

timeline icon

Beden Kitle Endeksi, İdeal Kilo, BMH, Kalori ve Yağ Oranı ile Günlük Kalori İhtiyacı hesaplamaları, elde edilen veriler ışığında kişiye özel beslenme ve egzersiz programlarının hazırlanması.

 

Haftalık Kontrolller

timeline icon

Diyetisyenle birebir kontrollerle vücut ağırlığı ve kompozisyonundaki değişikliklerin gözlenmesi, yeni beslenme listelerinin hazırlanması, hedeflerin belirlenmesi ve motivasyon çalışmaları.

 

Kilo Koruma Programı

timeline icon

Verilen kiloların geri alınmasının engellenmesi, kişiyi ideal kiloda tutmak için diyet ve egzersiz programlarının belirlenmesi, haftalık görüşmeler ve beslenme eğitimlerine katılım.