Diyetisyen Yüksel Bahçeci Tokgöz hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Yüksel Bahçeci Tokgöz hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Ulaş Rasim
  5 saat önce

  Aşırı kilolu olmama rağmen diyetisyene gitmeyi hiçbir zaman istemedim. Kiloma bağlı olarak kalp rahatsızlığım ortaya çıkınca mecburen gittim. Ancak diyetisyen Yüksel Bahçeci Tokgöz sayesinde bu fobim ortadan kalktı. Sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli bir şey olduğunu anlamış oldum. Demre diyetisyen önerisi arayanlara Yüksel Bahçeci’yi tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Ömür Elif Çağdaş
  5 saat önce

  Demre diyetisyen aramalarım sırasında tavsiye edilen isimler arasında Yüksel Bahçeci ile karşılaştım. Kendisiyle görüşmeye gittim. Çok ilgiliydi ve tüm şikayetlerimi dinledi. Vücut analizimi yaparak bana özel diyet hazırladı. 20 kilo vermiş biri olarak aynalara daha özgüvenle baktığımı söyleyebilirim. kendisine tüm emekleri için teşekkür ediyorum ve Demre’de diyetisyen arayanlara öneriyorum.

  Cevapla
 3. Erdener Tufan
  5 saat önce

  Diyetisyen Yüksel Bahçeci Tokgöz internette diyetisyen ararken karşıma çıktı. Sporcu olduğum için günlük hayatta da bana yol gösterecek bir uzmana ihtiyacım vardı. Diyetisyen Yüksel Bahçeci sayesinde hem sporumu yapıyorum hem de dinç kalıyorum. Spor sonrası yorgunluğum tamamen bitti. Diyetisyen tavsiyesi isteyenlere Yüksek Bahçeci’yi öneririm.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?