diyetisyen yağmur yaşar yorumları

Diyetisyen Yağmur Yaşar hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Yağmur Yaşar hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. Gül Durgun
  13 saat önce

  25 yaşında trafik kazası sebebiyle 2 ayağını kaybetmiş bir kız olarak yataklara mahkum kaldım,hareket olmadığı için çok fazla günden güne kilo almaya ve kilolarımdan da az buçuk yaptığım hareketlerimden maruz kalmaya başlamıştım. Tire diyetisyen yorumları,Tire diyetisyen tavsiyeleri arıyordum ve Diyetisyen Yağmur Yaşar ile karşılaştım. Aradım ve durumu anlattım sesiyle bana enerji verdi. Ve evime gelip vücut analizimi yaptı kendisi. Daha sonra online diyete başladık. Bana sürekli yazarak hatırlatmalarda bulundu. Tire Diyetisyen’i Yağmur Yaşar yorumları ile de bana ışık saçtı. 2 buçuk ayda aldığım kiloları geri vermiş bulunmaktaydım. Hareketlerim ve vücudum daha rahat bir hal almıştı. Ayrıca yürümem ve yapma bacaklar ile ilgili de güzel yollar kat ettim. 2 ay sonra destek bacaklarım takıldığında ilk işim Tire Diyetisyen’i Yağmur Yaşar Hanımı ziyaret etmek olacak. Diyetisyen Yağmur Yaşar tavsiye edilecek en mükemmel diyetisyen!

  Cevapla
 2. Fatma Genç
  14 saat önce

  Diyetisyen Yağmur Yaşar hakkı ödenmez bir diyetisyen gerçekten. Kilo vermem konusunda bana çok yardımcı oldu. Doğum sonrası aldığım kiloları Diyetisyen Yağmur Yaşar Hanım sayesinde verdim ve sağlıklı bir şekilde beslenmeye başlayınca bebeğime daha yararlı ve zinde bir anne olarak gözükmeye başladım. Tire Diyetisyen’i Yağmur Yaşar tavsiye edilecek sıcak kanlı ve çok sempatik bir hanım. Tire diyetisyen yorumları arasında bulduğum diyetisyen Yağmur Yaşar Hanımı keşke doğumdan önce bulup daha erken başlasaymışım beslenme programlarına diye düşündürttü bana. Tire diyetisyen önerisi arayan herkese öneriyorum gözüm kapalı bir şekilde.

  Cevapla
 3. Birgül Avşan
  14 saat önce

  5 senedir ne yaptıysam kurtulamadığım fazla kilolarımdan kurtulmama yardımcı oldu Diyetisyen Yağmur Yaşar Hanım. Tire diyetisyenleri arasında dikkatimi çeken bir isim olmuştu kendisi. Tire Diyetisyeni Yağmur Yaşar ilk görüşmemizde vücudumun detaylı bir analizini yaptı ve diğer diyetisyenler gibi elime tutuşturulmuş bir kağıt ile evin yolunu aldırmadı. Benim bedenime göre bireysel bir beslenme programı hazırladı. 2 ay gibi bir süre zarfında 17 kilo vermemi sağladı.Bu benim yeterli ve olması gereken kilom için yeterince idealdi. 1 buçuk sene geçmesine rağmen 1 kilo bile almadım. Gayet sağlıkla ve hızla verdim kilolarımı. Ayrıca açlık gibi bir durum söz konusu olmadı. Tire Diyetisyen’i Yağmur Yaşar çok güzel ilgi ve alaka gösteriyor. Bu yüzden kendisine çok teşekkür ediyorum. Tire Diyetisyen önerisi arayan herkese Diyetisyen Yağmur Yaşar tavsiye edilmelidir , ve bende tavsiye etmeye devam edeceğim.

  Cevapla
 4. Anonim
  8 saat önce

  Güler yüzüyle sevgi ile bakan gözleri ve huzur veren sözler ile hayatı ve kendine s

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?