diyetisyen tuğçe emiroğlu yorumları

Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 1.5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Şevval Karlı
  8 saat önce

  Fazla kilolarımdan dolayı aynaya bakmaya korkar olmuştum. Ne dışarı çıkıyor ne de arkadaşlarımla görüşüyordum. Bir uzmandan destek almam gerektiğine karar verdiğim zaman Lüleburgaz Diyetisyen tavsiyesi Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu ile tanıştım. Düzenli aralıklarla yaptığımız seanslarda Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu tavsiyeleriyle bir yandan zayıflıyor bir yandan vücudumun aslında ne kadar güzel olduğunu fark ediyordum. Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu bana hem bir uzman hem bir abla oldu! Lüleburgaz Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu ile gözü kapalı çalışabilirsiniz! Teşekkür ederim birtanem!

  Cevapla
 2. Buğra Kayhan
  7 saat önce

  Kendimi bildim bile hep cılız bir çocuktum. Çocukken, arkadaşlarımla top oynarken, yarış yaparken kendimi güçsüz hissederdim. Kilo almak için devamlı yemek yiyor fakat bunu bir türlü başaramıyordum. Lüleburgaz Diyetisyen tavsiyesi sayesinde hayatıma iyi ki girdi dediğim Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu, bana çok yemenin değil doğru ve düzenli beslenmenin anahtarını verdi! Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu tavsiyeleri sayesinde düzenli ve sağlıklı kilo aldım, hacim kazandım. Lüleburgaz Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu gözü kapalı tavsiye ederim!

  Cevapla
 3. Sevda Duran
  7 saat önce

  Ablamla birlikte çocukluğumuzdan beridir yemeğe çok düşkünüz. Özellikle fast food ürünleri bizim vazgeçilmezimizdi! Yaşımız ilerledikçe beslenmemizin bizim için ne kadar sağlıksız olduğunu fark etmeye başladık. Uzman desteği almaya karar verdiğimizde Lüleburgaz Diyetisyen tavsiyesi diye arattığımızda Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu ile tanıştık. Güler yüzlü ve sevecen tavırlarıyla Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu sayesinde ikimiz de fazla kilolarımızdan kurtulduk. Lüleburgaz Diyetisyen tavsiyesi olarak kesinlikle Diyetisyen Tuğçe Emiroğlu tavsiye ederiz! Teşekkürler tatlım!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?