diyetisyen tuğçe daloğlu yorumları

Diyetisyen Tuğçe Daloğlu hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Tuğçe Daloğlu hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Yılmaz Kocabıyık
  7 saat önce

  Oğlumla yıllardır futbol düşkünüyüz. Havalar azıcık ısınsa hemen giyer formalarımızı maç yapmaya gideriz. Ancak son zamanlarda oğlum, ergenliğin de etkisiyle epey kilo aldı. Kilosu yüzünden eskisinden daha çabuk yorulmaya ve yaptığı aktivitelerden keyif almamaya başlayınca onu bir uzmana götürmeye karar verdim. Edirne Diyetisyen tavsiyeleri diye arattığımda karşıma Diyetisyen Tuğçe Daloğlu çıktı. Oğlumla kurdukları arkadaşlık ve diyalog sayesinde kısa sürede oğlum yeniden zayıfladı ve eski enerjik haline döndü. Diyetisyen Tuğçe Daloğlu tavsiyeleri sayesinde bir dönem kısa sürede yorulan oğlumun enerjisine şuan yetişemiyorum! Edirne Diyetisyen olarak kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Diyetisyen Tuğçe Daloğlu!

  Cevapla
 2. Faruk Üstün
  7 saat önce

  Eşim hastalığı sebebiyle 1 yılda epey kilo vermişti. Bu zayıflığı onu psikolojik olarak da yormuş, moral ve motivasyonunu düşürmüştü. Edirne Diyetisyen tavsiyeleri aramamda Diyetisyen Tuğçe Daloğlu ile tanıştık. Eşimle kurduğu sıcak bağ, özenli programı ve yakın ilgisi sayesinde eşim kısa sürede kendisini toparladı ve kilo almaya başladı. Diyetisyen Tuğçe Daloğlu tavsiyeleriyle eşimin yaşadığı değişime bizzat şahit oldum! Edirne Diyetisyen arayan herkese Diyetisyen Tuğçe Daloğlu önerimdir!

  Cevapla
 3. Cenk Kahraman
  7 saat önce

  Bu yorumu yaparken ne kadar mutlu olduğumu anlatamam! Aylar öncesini düşünüyorum da sırf kilolarım yüzünden kendimi soyutladığım, hantal, tembel birisi olmuştum. Kız arkadaşımın yoğun isteği üzerine Edirne Diyetisyen tavsiyeleri diye kısa bir araştırma yaptım ve Diyetisyen Tuğçe Daloğlu ile tanıştım. Başlarda tembelliğimi sürdürsem de Diyetisyen Tuğçe Daloğlu tavsiyeleri sayesinde kilolarımdan kurtulmakla kalmayıp çocukluğumdan beri hayalim olan okul takımına girdim! Canım diyetisyenim iyi ki varsın! Edirne diyetisyen arayanlara kesinlikle Diyetisyen Tuğçe Daloğlu’nu tavsiye ediyorum!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?