diyetisyen suzan gerdan yorumları

Diyetisyen Suzan Gerdan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Suzan Gerdan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Bekir Karaaslan
  6 saat önce

  Narlıdere de askerlik yaparken metabolizmam hızlı çalışması, ve sürekli askerlik sebebi ile hareket halinde bulunmam beni yoruyordu. Günden güne eriyordum sanki ve görevlerimi hemen yorulduğum için yerine getiremiyordum. Çarşı izninde gezerken Narlıdere diyetisyen tavsiyesi olan var mı diye soruyordum halktan insanlara herkes Diyetisyen Suzan Gerdan tavsiyesinde bulundu bana. Narlıdere Diyetisyen’i Suzan Gerdan ile görüştüm çok güler yüzlü ve anlayışlı bir bayandı kendisi. Vücut analizimi yaptı bana özel bir liste hazırladı. Çarşıdan temin ettim bazı askeriyede olmayan şeyleri ve askeriye de beni hiç zorlamadan programıma uydum. Çok rahat geçiyordu verdiği program. Herkes bana günden güne iyice kilo alıyorsun ne yiyorsun bizden gizli demelere başlamıştı 🙂 Çarşı izinlerinde Diyetisyen Suzan Gerdan Hanımın yanına gidiyor ve görüşmelere devam ediyorduk. Sonuç tabi ki kısa süre de daha sağlıklı ve dinç bir asker! Görevlerimi eksiksiz yerine getire biliyordum ayrıca hemen yorulmuyordum. Bu yüzden Narlıdere Diyetisyen’i Suzan Gerdan hanıma teşekkür ediyorum. Askerden sonra da evime döndüğümde beni bir diri bir kemik gören ailem yerine daha da sağlıklı ve dinç gören ailem vardı. Diyetisyen Suzan Gerdan tavsiye edilecek en doğru kişi.

  Cevapla
 2. Yeliz Akpınar
  6 saat önce

  Fazla kilolarından başı dertte olan bir ben değildim, fakat cesaret edip ve çekingenliğimden kurtulup bir diyetisyene başvuramıyordum. İçime de çok kapanıktım. Narlıdere diyetisyen önerisi ve yorumlarında Diyetisyen Suzan Gerdan hanımı görüyordum. Bir gün annemin cesareti ile Diyetisyen Suzan Gerdan ile görüşmeye gittim çekinerek, ve çekinmelik hiç bir şey olmadığını gördüm. Kendisi benim çekingenliğimi aldı getirdi çok sıcak kanlı ve yumuşak yaklaşımlı bir kadındı. Diyetisyen Suzan Gerdan tavsiyeleri üzerine geldiğimi belirttim ve bana tavsiyeleri boş çıkarmayacağını söyleyerek analizimi yaptı bu sıra da sürekli benimle muhabbet halindeydi. Kendisi gerçekten bana çok yardımcı oldu, sayesinde içine kapanıklık durumumu da aldı getirdi. Narlıdere Diyetisyen’i Suzan Gerdan sayesinde sanki hayata bir daha geldim. Yeniden doğuş kabul ettim 2 buçuk ay sonunda kurtulduğum kilolarımdan sonra kendimi. Gerçekten Diyetisyen Suzan Gerdan tavsiye edildiği kadar varmış. Kendisine çok teşekkür ediyorum her şey için..

  Cevapla
 3. Önder Hüseyin
  6 saat önce

  Çok hassas ve kırılgan bir adam olsam da dış görünüşüm beni kaba saba gösteriyordu. Gün geçtikçe kilo alıyordum ve bu durum beni bedenime hapis olmuş biri olarak hissettiriyordu. İnsanların bana bakışlarından çok usanmıştım. Otobüste giderken iki arkadaşın konuşmasına kulak misafiri oldum Diyetisyen Suzan Gerdan sayesinde kız başka biri oldu resmen tarzı konuşmaları duydum. Hemen Diyetisyen Suzan Gerdan tavsiyeleri tarzı araştırma yaptım. Narlıdere Diyetisyen’i Suzan Gerdan Yorumları hep olumluydu. Ertesi gün hemen gittim Diyetisyen Suzan Gerdan ile görüşmeye. Kendisi çok hoş ve sıcak kanlı bir bayan beni çok güzel karşıladı, içimi döktüm kendisine beni hiç sıkılmadan dinledi ve motivasyonumu arttırdı. Vücut analizimi gerçekleştirdi. Bana özel bir diyet programı hazırladı. Heyecanla başladım bu programa ve 4 ay sonunda hapisten çıkmış bir insan gibi özgür, kuş gibi hissediyordum kendimi.Bu program içindeyken sosyal ağlardan da bana Diyetisyen Suzan Gerdan yorum ve tavsiyeler de bulunuyordu. Sadece görüşmeler de diyetisyenlik yapmıyor her zaman motivasyonunuzu ve size olan inancınızı yeniliyor. Narlıdere Diyetisyen Suzan Gerdan tavsiye etmem gereken ve kendini bedenine hapis etmiş herkesin özgürlüğüne kavuşmasını sağlayan bir diyetisyen!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?