süeada kervancı yorumları

Diyetisyen Süeda Kervancı hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Süeda Kervancı hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 7 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. Rümeysa Akın
  3 saat önce

  Diyetisyen Süeda Kervancı Eyüp Diyetisyenleri arasında en iyisi! En samimi diyetisyen olabilir kesinlikle. Kişinin beslenme programının kendine özel olması gerektiğini biliyorum.Sonuçta yaş, cinsiyet, ağırlık, hastalıklar ve çevre kişinin beslenme durumunu oldukça etkiler ve benim önceden geçirdiğim hastalık sebebiyle herkesin kendi doğrusu olan beslenme listesine uyamazdım. Eyüp Diyetisyen’i Süeda Kervancı yorumları ve tavsiyeleri bu konu hakkında oldukça uzman olduğunu gösteriyordu. Eyüp diyetisyen önerisi içinde de adı geçen bir diyetisyen kendisi. Görüşmelerimiz çok güzel geçiyordu bana özel vücut analizi yapmıştı. Ve sadece bana özel beslenme listesi! Bir daha ki görüşmemiz gelsin diye iple çekiyordum çünkü benimle çok ilgili ve enerjisini bana bulaştıran Diyetisyen Südea Kervancı çok iyi bir Diyetisyen. Her şey olumlu ilerledi ve ilerlemeye devam ediyor. Eyüp Diyetisyen’i Süeda Kervancı tavsiye ede bileceğim başarılı bir diyetisyen.

  Cevapla
 2. Hülya Doğuş
  3 saat önce

  Bebeğim için başvurmuştum,Eyüp Diyetisyeni Süeda Kervancı Hanıma.Benim bebeğim diğer bebeklere göre daha farklıydı yemek konusunda yemeği bir türlü sevememişti.Ve yeterli miktarda alması gerekeni alamıyordu doğal olarak.
  Bebeğin doğru beslenmesi ve gereksinimlere uygun olarak beslenmesini sağlamak için uygulanan danışmanlık programını duymuştum Diyetisyen Süeda Kervancı yorumları arasında. Büyüme ve gelişiminin düzenli olması, yetersiz beslenme sorunlarının çözülmesi, sağlıklı bebek beslenmesi düzeninin oluşturulmasını hedeflemekteydi. Aslında tamda benim bebeğime uygundu.Bebeğim ile birlikte Diyetisyen Süeda Kervancı ile görüşmeye gittik. Bebeğimin vücudunun analizini yaptı.Çok tatlı bir hanımefendiydi kendisi.Diyetisyen Süeda Kervancı çok güzel bir program hazırlamıştı bize. Bebeğim içinde güzel olmuştu bizi hiç zorlamamıştı bu programda. Her şey yolunda gitti bu program sürecinde ve bizimle gerçekten çok ilgilenildi. Eyüp Diyetisyen’i Süeda Kervancı tavsiye ede bileceğim başarılı bir diyetisyendir.

  Cevapla
 3. Banu Memnun
  2 saat önce

  Sağlık sorunum ile ilgili bir ameliyat geçirmiştim ve ameliyattan sonra yemek yemekte zorlanıyordum.Bu süre içinde gerçekten çok zorlandım ve sağlık sorunumu daha da tetikledim.Düzenli bir beslenme gerçekleştiremediğim için.Doktorum bana diyetisyen tavsiyesinde bulundu. Eyüp Diyetisyen yorumları hakkında bilgi edim biraz. Sağlık sorunumun ciddi olmasından sebep uzman bir diyetisyen ile çalışmam gerekiyordu. Eyüp Diyetisyen tavsiye bölümünde Diyetisyen Süeda Kervancı ile ilgili olumlu ve başarılı yorumlar gördüm. Ve tedirgin bir şekilde görüşmeye gittim.Tedirgin olmama hiç gerek olmadığını anladım çünkü kendisi çok sıcak kanlı ve diyetisyenlik ile ilgili ciddi anlamda bilgilere sahip. Durumumu anlattım ve beni güzel bir şekilde dinleyip motivasyonumu yükseltti. Bana uygun gerçekten çok güzel bir program belirledi.Gün geçtikçe iyiye gidiyordum ve görüşme günümün gelmesini iple çekiyordum. Bu kadar ciddi bir durumu hızla ve sağlıkla çözüme ulaştırması beni gerçekten şaşırttı ve Eyüp Diyetisyen’i Süeda Kervancı ile tanıştığım için onur duydum.Diyetisyen Süeda Kervancı tavsiye edile bilecek çok başarılı bir diyetisyen. Eyüp Diyetisyen’i Süeda Kervancı yorumları neden bu kadar iyi bunu da yaşayarak bir zat görmüş oldum.

  Cevapla
 4. Hülya
  2 saat önce

  Bu diyetisyene gitmek istiyorum ücretini öğrenebilir miyim acaba

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?