Diyetisyen Sevinç Sevinçer hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Sevinç Sevinçer hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. İbrahim Atlı
  9 saat önce

  Eklem rahatsızlığım nedeniyle fazla hareket edemez olmuştum. Yaşın getirdiği ağırlık da var tabi ki. Çareyi diyetisyen Sevinç Sevinçer’de buldum. Eklemlerimi kuvvetlendiren ve bana direnç katan bir beslenme programı hazırladı kendisi. Atakum diyetisyeni arıyorsanız başka birine gitmenize gerek yok derim. Sevinç hanıma güvenebilirsiniz.

  Cevapla
 2. Kübra Erdem
  9 saat önce

  Aslında herkesin imrendiği ancak benim rahatsız olduğum kilo alamama gibi bir sorunum vardı. Bu durum da bedenimi beğenmememe neden oluyordu. Diyetisyen Sevinç Sevinçer sayesinde istediğim kadar kilo alabiliyorum artık tabi ki sağlığımı tehlikeye atmayacak şekilde  herkese diyetisyenimi öneririm.

  Cevapla
 3. Metehan Hafız
  9 saat önce

  Atakum diyetisyen yorumları arasında en yüksek puanı alan Sevinç Sevinçer iler görüşmek istedim. İlk görüşmemizde analizimi yaptı ve nelere ihtiyacım olduğunu belirledi. Ben sadece kilo vermeye odaklıydım ama o kiloyu korumanın daha önemli olduğunu bana gösterdi. Şu an tam da istediğim görünüme kavuştum. Diyetisyen arayanlara Sevinç Sevinçer’i öneririm.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?