sercan yıldırım yorumları

Diyetisyen Sercan Yıldırım hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Sercan Yıldırım hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 1)

Emojiyle Tepki Ver

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Ferhat Şahincik
  7 saat önce

  Diyetisyen Sercan Yıldırım Bağcılara göre kat kat iyi bir diyetisyen.Hedefime ulaşmakta bana çok yardımcı oldu.Bağcılarda diyetisyen arayışında olanlar mutlaka Bağcılar Diyetisyeni Sercan Yıldırıma bakmalı. Tansiyon hastasıydım ve nasıl ilerlemem konusunda bana çok yardımcı oldu hastalığımı hiç etkilemeden sağlıkla kilo almama yardımcı oldu. Bu yüzden Bağcılar Diyetisyen önerisi arayan herkesin tek cevabı olmalı Diyetisyen Sercan Yıldırım Bey. Kendimi artık çok daha zinde hissediyorum.Mükemmelsiniz Sercan Bey. Her şey için çok teşekkür ediyorum size. Diyetisyen Sercan Yıldırım tavsiye üzerine geldim artık bende elimden geldiğince herkese tavsiye edeceğim.

  Cevapla
 2. Ceylan Seçkin
  7 saat önce

  Benim sorunum diğer gelen arkadaşlara göre farklıydı. Kilo alamıyordum,günden güne zayıflıyordum hatta.En az kilolu olmak kadar kötü bir görüntüye sahiptim.Ne yesem kilo alamıyordum çok doktorlara gittim sebep metabolizmanın hızlı çalışmasıydı fakat buna zindan edilmek kötü bir şeydi benim açımdan. Bağcılar Diyetisyeni Sercan Yıldırım ile tanışma fırsatım oldu. Hemen vücut analizimi gerçekleştirdi. Diyetisyen Sercan Yıldırım tavsiye konuşmasının üstünden sonra bana bir liste belirledi.Kilo alma zaman zarfı içinde bana çok yardımcı oldu.Vücuduma kan geldi lafını hissettim Diyetisyen Sercan Yıldırım sayesinde. Bağcılar Diyetisyen’i Sercan Yıldırım Bey yorumları da beni hep olumlu etkiledi. Bağcılar diyetisyen önerisi arayan arkadaşlar görüyorum onlara da şiddetle önerip tavsiye ediyorum.İnsanın kendi bedenini bulması çok farklı ve güzel bir şeymiş!

  Cevapla
 3. Zeynep Haktan
  7 saat önce

  Bağcılar Diyetisyeni Sercan Yıldırım! Evet bana hamilelik dönemimde çok yardımcı oldu. Fazla kilo almamı ve sağlıklı beslenmemi düzenledik birlikte. Bebeğim ve benim için en doğru tercih olduğundan hiç şüphem yoktu. Bağcılar Diyetisyen yorumları arasında dikkatimi çeken bir isim olmuştu . Bağcılar Diyetisyeni Sercan Yıldırım yorumları herkes tarafından beğenilip uygulanıyordu.Bebeğim ve benim için yeterli beslenme programını çok güzel hazırlamıştı. Hiç zorluk çekmedim bu süre içinde. Diyetisyen Sercan Yıldırımı tavsiye etmek istiyorum sizlere de .

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?