2 Nisan 2018
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Diyetisyen Serap Orak hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Serap Orak hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen Serap Orak

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı

Ataşehir Diyetisyen /

Telefon : 0216 706 23 68
Adres : Turgut Özel Bulv. 42.Ada Gardenya Residence No: 7/1 Kat:3 – D:24 – Ataşehir / İstanbul
E-posta : seraporak@diyetuzmani.com.tr
Web Site : www.seraporak.diyetuzmani.com.tr
Diyetisyene Sor : Size özel diyet ve beslenme programları için Serap Orak’a ulaşın

 

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Umut.Ç
  8 saat önce

  Ben de Serap Hanımla bu site sayesinde tanıştım. Evime yakın (Ataşehir’de) diyetisyen araştırıyordum, hakkındaki olumlu yazılar, ofisinin yakın ve merkezi olması, başarılı iş geçmişi ve telefonla ulaştığım zamanki ilgisi kendisini seçmeme sebep oldu. Bu seçimden de son derece memnunum. Kendi çabalarımla uzun süredir veremediğim fazla kilolarımı Serap hanımın yardımıya vermeye başladım. Yaklaşık 3 aylık bir sürede hiç kendimi zorlamadan, baskı altında hissetmeden 12 kilo verdim. Serap hanım sadece mesleki bilgisi, ilgisi ve güleryüzü ile değil; daima kendisini geliştiren dinamik yönüyle de benim beğenimi kazandı. Beslenme sorunu olan, bu konuda danışmanlığa ihtiyaç duyan her yaş grubundan, her sosyal gruptan insana yardımcı olabilecek kapasitede olduğuna inanıyorum ve kendisini “tavsiye ediyorum”.

  Cevapla
 2. Leyla Yaman
  8 saat önce

  Kilo verme konusunda bir çok yolu denemiş ama başarıya sadece kendisi sayesinde ulaşmış biri olarak tavsiye edebileceğim tek isim, Diyetisyenim Serap Orak Tufan’dır. Ben hep kilo vermenin, zor ve sıkıntılı bir süreç olduğunu düşünürdüm. Oysa Serap hanım sayesinde kilo vermek, keyifli bir yarışma gibiydi… Ve tabi sonunda “Sağlık ve güzellik” gibi büyük bir ödül de sizin oluyor… Serap hanımın uyguladığı diyet programı ile son derece sağlıklı ve düzenli bir şekilde tamı tamına 40 kilo (KIRK KİLO) verdim… aradan 1 yıl geçmiş olmasına rağmen tek bir kilosunu bile geri almadım… Kendisine tekrar teşekkür eder , başarısının devamını dilerim.

  Cevapla
 3. Umut G.
  8 saat önce

  Uzun yıllar sonunda irade gücümle sigaradan kurtulmayı başardım. Aslında bu illetten kurtulmayı çok uzun zamandır istiyordum fakat zaten tombul vücuduma yeni kilolar eklemekten çekindiğim için bile bile kendimi zehirlemeye devam ettim. Sonunda bir gün canıma tak etti, son sigaramı söndürdüm. Başlarda çok zor oldu ama sonunda iradem galip gelmişti. Hemen ardından ikinci bir doğru karar daha verdim ve Serap Hanım’ın kapısını çaldım. Sadece sigarayı bırakmanın vereceği kiloları nötürlemek amacıyla çıktığım yolda birinci ayın sonunda 4 kilo birden vermiştim. İkinci ay ve üçüncü aylarda 3’er kilo daha vererek hem sigaradan kurtuldum hem de 10 kilo vererek tam istediğim vücut ölçülerine ve yaşama sevincine kavuştum. Serap Hanım’a ne kadar teşekkür etsem azdır. Serap Hanım’ın mucizevi bir diyeti yok. Kimsenin bilmediği sırları da bilmiyor. Hepimizin bildiğimizi (sandığımız) doğruları bize geri söylüyor. Ama pozitif enerjisini bir kez aldığınızda her hafta kontrole giderken, bu hafta kilo kaybetmezsem Serap Hanım üzülür diyerek disipline giriyorsunuz. Mesleğine saygı duyan ve mesleğini iyi yapmaya çalışan insanların övülmesi ve hakkettiği yeri bulması gerektiğine olan inancımdan dolayı da bu övgülerimi sizinle paylaşıyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?