diyetisyen serap orak yorumları

Diyetisyen Serap Orak hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Serap Orak hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 4 (Ortalama: 3.5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 6 yorum yapılmış.

 1. Umut.Ç
  2 saat önce

  Ben de Serap Hanımla bu site sayesinde tanıştım. Evime yakın (Ataşehir’de) diyetisyen araştırıyordum, hakkındaki olumlu yazılar, ofisinin yakın ve merkezi olması, başarılı iş geçmişi ve telefonla ulaştığım zamanki ilgisi kendisini seçmeme sebep oldu. Bu seçimden de son derece memnunum. Kendi çabalarımla uzun süredir veremediğim fazla kilolarımı Serap hanımın yardımıya vermeye başladım. Yaklaşık 3 aylık bir sürede hiç kendimi zorlamadan, baskı altında hissetmeden 12 kilo verdim. Serap hanım sadece mesleki bilgisi, ilgisi ve güleryüzü ile değil; daima kendisini geliştiren dinamik yönüyle de benim beğenimi kazandı. Beslenme sorunu olan, bu konuda danışmanlığa ihtiyaç duyan her yaş grubundan, her sosyal gruptan insana yardımcı olabilecek kapasitede olduğuna inanıyorum ve kendisini “tavsiye ediyorum”.

  Cevapla
 2. Leyla Yaman
  2 saat önce

  Kilo verme konusunda bir çok yolu denemiş ama başarıya sadece kendisi sayesinde ulaşmış biri olarak tavsiye edebileceğim tek isim, Diyetisyenim Serap Orak Tufan’dır. Ben hep kilo vermenin, zor ve sıkıntılı bir süreç olduğunu düşünürdüm. Oysa Serap hanım sayesinde kilo vermek, keyifli bir yarışma gibiydi… Ve tabi sonunda “Sağlık ve güzellik” gibi büyük bir ödül de sizin oluyor… Serap hanımın uyguladığı diyet programı ile son derece sağlıklı ve düzenli bir şekilde tamı tamına 40 kilo (KIRK KİLO) verdim… aradan 1 yıl geçmiş olmasına rağmen tek bir kilosunu bile geri almadım… Kendisine tekrar teşekkür eder , başarısının devamını dilerim.

  Cevapla
 3. Umut G.
  2 saat önce

  Uzun yıllar sonunda irade gücümle sigaradan kurtulmayı başardım. Aslında bu illetten kurtulmayı çok uzun zamandır istiyordum fakat zaten tombul vücuduma yeni kilolar eklemekten çekindiğim için bile bile kendimi zehirlemeye devam ettim. Sonunda bir gün canıma tak etti, son sigaramı söndürdüm. Başlarda çok zor oldu ama sonunda iradem galip gelmişti. Hemen ardından ikinci bir doğru karar daha verdim ve Serap Hanım’ın kapısını çaldım. Sadece sigarayı bırakmanın vereceği kiloları nötürlemek amacıyla çıktığım yolda birinci ayın sonunda 4 kilo birden vermiştim. İkinci ay ve üçüncü aylarda 3’er kilo daha vererek hem sigaradan kurtuldum hem de 10 kilo vererek tam istediğim vücut ölçülerine ve yaşama sevincine kavuştum. Serap Hanım’a ne kadar teşekkür etsem azdır. Serap Hanım’ın mucizevi bir diyeti yok. Kimsenin bilmediği sırları da bilmiyor. Hepimizin bildiğimizi (sandığımız) doğruları bize geri söylüyor. Ama pozitif enerjisini bir kez aldığınızda her hafta kontrole giderken, bu hafta kilo kaybetmezsem Serap Hanım üzülür diyerek disipline giriyorsunuz. Mesleğine saygı duyan ve mesleğini iyi yapmaya çalışan insanların övülmesi ve hakkettiği yeri bulması gerektiğine olan inancımdan dolayı da bu övgülerimi sizinle paylaşıyorum.

  Cevapla
 4. Funda Sezer
  4 saat önce

  Ataşehir Diyetisyeni Serap Orak sadece diyetisyen değil daha fazlası! Ben diyabet hastası olarak çok fazla kiloluydum ciddi anlamda sorunlarım oluyordu.Bu beni günden güne zorluyordu.Kendi kendime besin takviyesi az yeme hafif yemekler yeme gibi çok yöntem denedim fakat yinede başarılı olamadım. Ciddi şekilde destek almam gerekiyordu. Bunun için Ataşehir Diyetisyen yorumları arasında seçe bileceğimin en iyisini seçtim. Diyetisyen Serap Orak tavsiye edile bilecek en iyi diyetisyenlerden birtanesiydi. Ve onun sayesinde acılarımı hafiflettik. Çok güzel bir liste ile düzenli sağlıklı beslendim. Hastalığıma da çok faydası oldu. Zayıfladım..say say bitmeyecek faydaları için Diyetisyen Serap Orak en iyi yorumları ve teşekkürleri hak ediyor. Bilgileri ve morelimi yüksek tutması benim en büyük ilacım oldu. Diyetisyen Serap Orak tavsiye ede bileceğim işinde uzman bir diyetisyendir.

  Cevapla
 5. Sezgin Aydemir
  8 saat önce

  Herkes gibi kafası karışık,morali kilolarıyla bozuk bir şekilde hayatıma devam ederken. Bu duruma son vermek adına Ataşehir diyetisyen tavsiyelerini araştırmaya başladım,Ataşehir Diyetisyeni Serap Orak’ı gördüm.Diyetisyen Serap Orak hakkın da biraz bilgi edindim.Fazla kilolarımdan ciddi anlamda kurtulmak istiyordum artık. Bunu sağlıma zarar gelmeden en iyi diyetisyenler tarafından hallede bileceğimi biliyordum.Bu yüzden Diyetisyen Serap Orak yorumları biraz daha dikkatimi çekmekle birlikte benim gibi onlarca insanın rahat ve sağlıklı şekilde olumlu sonuçlar alması beni daha da heveslendirmişti. Ataşehir diyetisyeni Serap Orak ile görüşmeye gittim ve iradeli ve sıcak kanlı yaklaşımı beni gerçekten memnun etmişti. Benimle çok fazla ilgilendi,analizlerim yapıldı. Ve benim bedenime uygun bir şekilde bana bir liste hazırladı.Bu süre zarfı için de benimle ilgisini hiç kesmedi.Birlikte girdiğimiz bu yolu gerçekten hızlı ve düzgün sonuçlar alarak sürdürdük. Diyetisyen Serap Orak’a ne kadar teşekkür etsem azdır.Diyetisyen Serap Orak tavsiye ede bileceğim gerçek anlamda işini iyi yapan bir Ataşehir Diyetisyeni.

  Cevapla
 6. Sıdal Kayasır
  8 saat önce

  Ben bir anne olarak,kesinlikle Ataşehir Diyetisyen önerisi arasında kesinlikle Ateşehir diyetisyeni Serap Orak’ı tavsiye ederim. Hamilelik de aldığım kilolar bir türlü geçmiyordu. Zayıflamam için yemek yeme, diyenler oluyordu fakat emzirme dönemimde olduğumdan dolayı, bu tür yemek yememe durumum söz konusu olamazdı. Bu yüzden bir diyetisyene başvurmam şart olmuştu.Diyetisyen Serap Orak tavsiye edile bilecek gerçekten başarılı bir diyetisyendir. Diyetisyen Serap Orak yorumları da oldukça olumluydu.Oldukça enerjisi yüksek ve karşısındakini de enerjisi ile etkileyen ve diyet yapmayı eğlenceli şekillere getirerek sizi oldukça rahatlatan bir diyetisyen ile karşılaşacağınızı öncelikle bilin 🙂
  Gebelik sonrasında vücutta kalan kiloların verilmesinin sağlanması, annenin ideal kilosuna sağlıklı bir şekilde ulaştırılması için elinden geldiğince uğraşıp size bunu en güzel ve en sağlıklı şekilde hallettiriyor. Ve bu sırada da bebeğinize daha verimli ola biliyorsunuz.Biz bebeğim ile bu dönemi çok güzel yaşadık.Ve eğlenerek kilolarımdan kurtuldum.Bu benim için çok önemliydi ve bunu gerçekten bana yaşatan Diyetisyen Serap Orak’a teşekkürlerimi sunuyorum. Ataşehir Diyetisyen’i Serap Orak tavsiye edile bilecek en doğru isim. Diyetisyen Serap Orak yorumları arasında olumsuz bir şey bulmak mümkün değil..Başarılarının devamını diliyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?