diyetisyen senem tokmak yorumlar

Diyetisyen Senem Tokmak hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Senem Tokmak hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Seray Karatepe
  6 dakika önce

  Diyetisyen Senem Tokmak tam anlamıyla bu iş için doğmuş diye bilirim. Annemin fazla kiloları ile başı dertteydi.Ve gözümün önünde günden güne kilo alıyordu. Kilo vermek için yemek yemiyordu. Kendine eziyetten başka bir şey değildi bu benim içim. Elimden bu konuyla ilgili hiç bir şey gelmemesi canımı çok sıkıyordu ve bir gün internetten Başakşehir diyetisyen yorumları , Başakşehir diyetisyen tavsiyesi tarzı bir aramaya giriştim.Annem için en iyi diyetisyeni bulmaya çalışıyordum. Başakşehir Diyetisyeni Senem Tokmak da karar kıldım.Ve hemen randevumu aldım. Anneme güzel bir sürpriz olacaktı.Annemi aldım ve gittim annem oldukça çekingen ve heyecanlıydı. Fakat Diyetisyen Senem Tokmak ile karşılaşıncaya denk, bir insan ne kadar gülüşüyle size o güveni vere bilirdi ki ? Tamamen evet oldu bu iş dedik. Çok güler yüzlü çok sıcak kanlı bir diyetisyen!Tam anlamıyla bayıldık desek abartmış mı oluruz bilmiyoruz.Annemi ve beni uzun uzun dinledi.Hemen anneme güzel bir vücut analizinde bulundu. Liste verdi ve gün içinde anneme telefonda hatırlatmalarda bulundu. Bu ilgi ve destek bizim için çok önemliydi.Annemi uzun zaman sonra bu kadar umutlu ve mutlu görmek benim açımdan çok mutluluk vericiydi.Ki gün geçtikçe kilo alan annemin gün geçtikçe ideal haline gelmesi mükemmel bir durumdu. 2 ay için de annem normal haline dönmeyi başarmış gözüküyordu. Bu süre zarfı için de Diyetisyen Senem Tokmak yorumları da oldukça olumluydu.Şuan bu durumun üstünden 1 yıl geçti ve annem ideal kilosunda ve hiç bir şekilde verdiği kiloları tekrar almıyor. Annemi ve beni bu kadar mutlu ettiği için işinde bu kadar başarılı ve diyetisyenden daha fazlası olduğu için Başakşehir Diyetisyeni Senem Tokmak tavsiye edile bilecek hatta şiddetle önerile bilecek tam da aradığınız kişi..

  Cevapla
 2. Rabia Avşar
  23 dakika önce

  Yaşım gereği vücuttaki su miktarının azalması ve yağ dokusunun artması, kemiklerim de ki güçsüzlük ve yavaş metabolizma nedeniyle kilo almaya başlamıştım.Aldığım kilolar en büyük sorunlarımdan biriydi. Ayrıca dişlerim de kayıp olmasını istemiyordum.Etrafımda ki insanlara Başakşehir diyetisyen tavsiyesi olan var mı diye soruyordum.Bu konuda işin de çok iyi olduğunu duyduğum Başakşehir Diyetisyen’i Senem Tokmak Hanımla görüşmeye gittim.Sorunlarımı ve korkularımı konuştum. O kadar olumluydu ki, ve motivasyonumu da son derece yüksek tuttu. Uzun uzun konuşup tam da bana göre ayrıca çokta sağlıklı bir program hazırladık.Kendisi gerçekten işin de çok başarılı ve size sıradan biri gibi davranmıyor,ailesinden biriymiş gibi hemen sahipleniyor ve çok ilgileniyor. Herkesin neden Diyetisyen Senem Tokmak’ı tavsiye ettiğini anlamıştım. Korktuğum hiç bir şey başıma gelmedi ve metabolizma sebebiyle aldığım kilolarımı da çok rahat ve hızlı bir şekilde verdim.Diyetisyen Senem Tokmak yorumları hep olumlu oldu. Ona çok teşekkür ediyorum ve Başakşehir Diyetisyen’i Senem Tokmak’ı herkese tavsiye edeceğim..

  Cevapla
 3. Mete Yağcıoğlu
  34 dakika önce

  Başakşehir diyetisyen önerileri arasında karşıma çıkmıştı Diyetisyen Senem Tokmak, iyi ki de çıkmış..Bana o kadar yardımcı oldu ki. Ergenlik döneminde çok fazla zayıflamıştım ve kilo alamıyordum. İlaçlarla kilo almamam gerektiğini biliyordum. Ve zaten bu benim için çok sağlıksız olurdu. Başakşehir diyetisyen tavsiyesi için de oldukça başarılı bir diyetisyen olduğunu gördüm. Başakşehir Diyetisyen’i Senem Tokmak yorumları arasında hiç olumsuz bir yorum görmemiştim.Ve bu vesileyle yanına gittim derdimi anlattım. Gayet enerji dolu ve ilgili bir bayandı.Ergenlik sebebiyle verdiğim kiloları birlikte izlediğimiz o güzel yolda almamı ve ideal kiloma ulaşmamı hızlı ve sağlıklı bir şekilde sağladı. Kendime olan güvenimde arttı tabi 🙂 Bu yüzden Diyetisyen Senem Tokmak tavsiye edile bilecek gerçekten iyi bir diyetisyen.Yıllarımı çalan o öz güvensizlik ve zayıflık durumunu 2 buçuk ayda kendine getirtti.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?