Diyetisyen Senanur Yeşiloğlu hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Senanur Yeşiloğlu hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 3.7)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Elif Deniz
  15 saat önce

  Merhabalar. Diyetisyen Senanur Yeşiloğlu ile internette diyetisyen ararken tanıştım. Yıllardır ertelediğim kilo verme işini artık ciddiye almam gerekiyordu. Diyetisyen Senanur Yeşiloğlu yorumları da gayet ilgimi çekmişti. Kendisi ilk buluşmadan itibaren çok ilgiliydi. Zayıflarken aç kalacağımı düşünmüştüm ama hiç öyle olmadı. Yaklaşık 20 kilo verdim. Kendisini herkese öneriyorum.

  Cevapla
 2. Emirkan Tokat
  15 saat önce

  Diyetisyen Senanur Yeşiloğlu gerçekten tanıdığım diyetisyenler arasında en iyisidir. Kendisi her daim güler yüzlü ve size diyet yazıp geçmiyor. Kilo verme sürecimde hep yanımda oldu. Kontrollerimi aksatmamam ve programa uymam için teşvik etti. Sonuçta ideal kiloma ulaşmış oldum. Diyetisyen Senanur Yeşiloğlu tavsiye isteyenlere benden ilk öneridir. Mükemmel bir diyetisyen.

  Cevapla
 3. Serdar Demirtaş
  15 saat önce

  Diyetisyen Senanur Yeşiloğlu internette diyetisyen önerileri araştırırken karşılaştığım bir isim oldu. Ancak kısa sürede aileden biri haline geldi. Yıllardır diyabet nedeniyle veremediğim kilolarımı hızla vermemi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?