diyetisyen semra eminferzane

Diyetisyen Semra Eminferzane hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Semra Eminferzane hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 5 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Leman Genç
  3 saat önce

  Büyükçekmece diyetisyenlerinden Diyetisyen Semra Eminferzane tarafından 35 kilo verdim. Ve hayata yeniden doğmuş gibi başladım. Artık neredeyse hayata bakış açım kararmak üzereyken kara kara düşünürken Büyükçekmece diyetisyen tavsiyesi arasında gördüğüm Büyükçekmece Diyetisyen’i Semra Eminferzane hayatıma karanlıklar arasında bir ışık oldu. İlk görüşmemiz de saygısı ve kibarlığı çok hoştu. Hemen vücut analizimi yaparak diyet programına başlattı beni. Durumumu anlattım ve bana her şeyin güzel olacağına dair söz verdi. Sözünde öyle güzel durdu ki. Yememi kestirmeden güzel bir liste ile başladık yola,her şey çok rahat ve güzel gidiyordu 3 buçuk ayda 35 kilo vermemi sağladı bu şekilde. Diyetisyen Semra Eminferzane yorumları ve güzel tavrıyla size hep güzel bir ışık veriyor. Büyükçekmece Diyetisyeni Semra Eminferzane tavsiye edilmesi herkesin bilmesi gereken son derece iyi bir diyetisyen.

  Cevapla
 2. Zahide Mercan
  3 saat önce

  Tuttuğunu koparan kimseyi olumsuz etkilemeyen ve herkesin isteğini fazlası ile karşılayan Büyükçekmece Diyetisyen’i Semra Eminferzane Hanım! İşini son derece iyi yapan bir diyetisyen. Kuzenime ve bana son derece yardımcı oldu Diyetisyen Semra Eminferzane hanım. İkimiz birlikte Diyetisyen Semra Eminferzane tavsiyesi üzerine çalmıştık kapısını. Tavsiye edildiğinden daha da işinde başarılı ve diyetisyenlere karşı olan ön yargımın kırılmasına yardımcı oldu. Kuzenimin fazla kiloları benim ise kemiksi bir deri bir kemik halim yani iki zıt sebeplerden gelmiş iki insanın ayrı ayrı vücut analizlerinden sonra güzel bir diyet programı başlattı ikimize de ne kuzenim ne ben bu programda hiç zorluk çekmeden başarıyla ve olumlu sonuçlar ile 2 buçuk ayda hedefimize ulaştık. Büyükçekmece diyetisyen önerisi arayan herkese söyleye bileceğimiz bir isim Büyükçekmece Diyetisyen’i Semra Eminferzane. Bizi hiç yanıltmadı bu yüzden kendisine teşekkür ediyoruz

  Cevapla
 3. Ümmet Ordu
  3 saat önce

  Diyeti sevdiren ve hayata olumlu bakmaya yönlendiren Diyetisyen Semra Eminferzane , sayesinde artık daha sağlıklı bir şekilde yoluma devam ediyorum. Büyükçekmece diyetisyen tavsiyesi içinde görmüştüm kendisini. Görüşmelerimizde hep olumlu ve sıcak kanlı yaklaşımı oldu. Güler yüzlü mütevazi bir bayan kendisi. Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız Diyetisyen Semra Eminferzane tam o aradığınız isim yani Büyükçekmece Diyetisyen’i Semra Eminferzane yorumları ve doğru kişiliği ile sizi çok güzel yönlendiriyor. Sayesinde verdiğim 17 kiloyu 1 yıl olmasına rağmen hiç bir şekilde geri almadım.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?