sefa aydın yorumları

Diyetisyen Sefa Aydın hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Sefa Aydın hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 3 (Ortalama: 2.7)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. A.T
  12 saat önce

  Kendisinden çok memnunum. Çok kibar ve çok nazik. Yanına giderken çekinmiyorum. Her zaman destek oluyor.Hedefime ulaşamamış olsam bile destek veriyor.Çok yapıcı bir danışman.Kendisiyle iyi anlaştık.Takibinden ve yönlendirmesinden de memnun kaldım.Herkesede tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Aslı Korkmaz
  6 saat önce

  Diyetisyen dediklerin de aklıma direk Zeytinburnu Diyetisyeni Sefa Aydın geliyor.Aklımın bir köşesinde yer edindi. Kalbimin de tamamında aslında. Çünkü Diyetisyen Sefa Aydın gerçekten işini son derece iyi yapıyor. Zeytinburnu diyetisyen tavsiyesi arayanlara hatta bir diyetisyen arayan herkese Zeytinburnu diyetisyeni Sefa Aydını öneriyorum. Zeytinburnu diyetisyen yorumları arasında da öne çıkan bir diyetisyen kendileri. Diyetisyen Sefa Aydın yorumları ile kendimi son derece güvende hissettim. Yavaş yavaş aldığım kiloları hızla geri verdim sayesinde. Bu süre için de benimle çok ilgilendi diğer diyetisyenler gibi bir liste verip eve yollamadı. Diyetisyen Sefa Aydın sayesinde bedenimle barıştım,aynalarla barıştım. Bahçelievler Diyetisyeni Sefa Aydını tavsiye ediyorum herkese.

  Cevapla
 3. Nazlı Kevser
  6 saat önce

  Çok sorunlu bir vücudum vardı.Kilo alıp kilomu geri çok zor veriyordum. Verdikten sonra da sağlık sorunum oluyordu ve kısa süre içinde katıyla geri alıyordum kilolarımı.Diyetisyenlere karşı bir ön yargım söz konusuydu. Diyetisyene giden arkadaşlarım hiç olumlu sonuçlar alamıyorlardı gittikleriyle kalmışlardı.Ama artık o kadar bunalmıştım ki denemekten zarar çıkmaz diye düşündüm. Zeytinburnu diyetisyen önerisi için küçük çaplı bir araştırma yaptım. Diyetisyen Sefa Aydın karşıma çıktı.Görüşmeye gittim beni gayet olumlu karşıladı ve anlattıklarımı sıkılmadan dinledi hemen vücut analizimi gerçekleştirdi. Bir kaç testten sonra bana bir yol çizdi. Bu yolu düzenli bir şekilde ilerlettik.Günden güne kilo verdiğimi fark ettim. En önemlisi hiç bir sağlık sorunum çıkmıyordu. Zeytinburnu Diyetisyeni Sefa Aydın tavsiye ve görüşleri beni günden güne iyiye getirdi.Diyetisyen Sefa Aydın yorumları arasında hiç bir olumsuzluk görmedim. Bunu bir zat yaşayarak gördüm. Zeytinburnu diyetisyeni Sefa Aydın herkese tavsiye edile bilecek bir bayan.

  Cevapla
 4. Beren Saatçi
  6 saat önce

  Güler yüzlü ve işinde oldukça başarılı bir Diyetisyen Sefa Aydın. Sayesinde çok rahat bir şekilde kilolarımdan kurtuldum. Zeytinburnu Diyetisyeni Sefa Aydın önerile bilecek nadir diyetisyenlerden. Diyetisyen Sefa Aydın tavsiye edilmesinden yanı sıra kişiliği ve işinde ki sağlamlığı ile kendini çok iyi kanıtlamış başarılı bir Zeytinburnu Diyetisyeni. Zeytinburnu diyetisyenleri arasında en iyisi olabilir kendisi. Diyetisyen Sefa Aydın Şikayetleri diye bir panel görmek mümkün değil. Zeytinburnu Diyetisyeni Sefa Aydın ile güzel bir yol izledik. Bana verdiği enerji ve sıcak kanlılığı ile hiç bir olumsuz tepki görmeden devam ettik yolumuza. Hedefimize çok rahat bir şekilde ulaştık. Diyetisyen Sefa Aydın yorumları ve sağlam listesiyle aç kalmadan sağlıkla kilo sorunumu ortadan kaldırdık. Zeytinburnu Diyetisyeni Sefa Aydına çok teşekkürlerimi sunuyorum..

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?