şahin demircioğlu yorumları

Diyetisyen Şahin Demircioğlu hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Şahin Demircioğlu hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Hüsnü Kaya
  3 saat önce

  Çekmeköy Diyetisyeni Şahin Demircioğlu İşinde Uzman Diyetisyenlerinden bir tanesi . Bana çok yardımcı oldu. Sağlık Problemimden dolayı kilo alıyordum. Ve metabolizma hızım oldukça yavaş çalışmaya başlamıştı. Diyetisyen Şahin Demircioğlu Tavsiyeleri ardından,sağlık problemimden dolayı aldığım kiloları yavaş yavaş vermeye başlamıştım. Yaklaşık 3 ayda 15 kilo verdim. Ve bu durum beni gerçekten mutlu etmişti. Diyetisyen Şahin Demircioğlu yorumları ve beni motive etmesiyle en güzel şekilde ilerledik. Diyetisyenim , Diyetisyen Şahin Demircioğlu tavsiye edilecek ve sonuna kadar tavsiye edeceğim bir diyetisyen.

  Cevapla
 2. Mine Kurtulmuş
  3 saat önce

  Çekmeköyde bulunacak nadir Diyetisyenler’dendir. Benim ve ailemin çekingen yaklaşımını ilk günden yok etti. Gayet samimi ve hoş görülü olmasından dolayı çok rahat bir şekilde güvendik Diyetisyen Şahin Demircioğlu’na. Çekmeköy diyetisyen tavsiyesi arasında zaten görüyordum.Fakat çekingen tavrımdan dolayı bir türlü gidememiştim. Diyetisyen Şahin Demircioğlu yorumları dolayısıyla okudukça cesaretlendim ve hemen gittim. Sağlıklı bir şekilde doğru kontroller ile doğru şekilde kilolarımdan kurtuldum. Artık aynalar düşmanım değil dostum oldu. Çekmeköy Diyetisyeni Şahin Demircioğlu tavsiye edilecek başarılı bir diyetisyen.

  Cevapla
 3. Jale Aktaç
  3 saat önce

  İlgili,saygılı,güler yüzlü , ve tam anlamıyla başarılı bir diyetisyen Şahin Demircioğlu. Çekmeköy Diyetisyeni Şahin Demircioğlu bizi çok güzel şekilde karşıladı. Arkadaşlarıma da tavsiye ettiğim Diyetisyen Şahin Demircioğlu işini layığı ile yerine getiriyor. Çekmeköy Diyetisyen Önerisi arayan herkese Şahin Bey’i göstermek istiyorum. Benim vücut ölçülerimi sağlık analizimi yaptıktan sonra güzel listeler verdi. Hepsini yerine getirdiğimde zaten farkı anladım. Bu süre zarfı için de Diyetisyen Şahin Demircioğlu yorumları ile meşguldüm. Beni hiç yanıltmadı. Ve sürekli cesaretlendirdi.Beni tanıyan arkadaşlarım ile karşılaştığım da bana yaptıkları yorum ve şaşırmaları beni gerçekten Çekmeköy Diyetisyeni Şahin Demircioğlu’nun ne kadar doğru bir seçim olduğunu tekrar gösteriyor. Diyetisyen Şahin Demircioğlu’nu tavsiye ediyorum ve şiddetle öneriyorum!

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?