diyetisyen özlem sevindik yorumları

Diyetisyen Özlem Sevindik hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Özlem Sevindik hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 25 (Ortalama: 4.5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 6 yorum yapılmış.

 1. Hatice Sundu
  3 saat önce

  Öncelikle benim değişmemin en büyük başarı kaynağı diyetisyen özlem sevindik. Diyete hep başlamak istiyordum ama bir türlü başlayamıyordum.Bir gün özlem hanımı keşfettim hiç unutmuyorum haziran ayıydı.Gittiğim gün benim hayatımı tamamı değiştiren insan oldu kendisi içimden bir ben daha çıktı.Kendisinin motivasyonu enerjisi beni daha da hırslandırdı daha da yaptığım emeğe sahip çıkmamı sağladı. İyi ki de onu tanımışım iyi ki de benim diyetisyenim olmuş.Ne olursa olsun kendiniz için mutlu olun ve Özlem hanımı keşfedin. Kendisine beni değişmeme daha fazla sevmeme yardım ettiği için teşekkürlerimi sunarım.

  Cevapla
 2. Abidin Gürkan
  3 saat önce

  Kardeşimin düğün videosunda kendimi ne hale getirdiğimi görmemle başladı diyebilirim. O zamana kadar aynaya gafletle bakıp ömrümü kendimin hamallığını yaparak geçirmişim, sağlığımı düşünmeden. O günden sonra kafamda aldığım bir kararla hikayeme başladım. Başlamamda arkadaşımın babası sayesinde tanıştığım Özlem Hanım’la birlikte oldu. Bana sağlıklı beslenmek ne demek olduğunu öğretmesiyle başladık. Devamında bana ve diğer tüm danışanlarına yaptığı motivasyon yüklemesi sayesinde büyük irade savaşı verip sağlıklı beslenerek, spor yaparak motivasyon kaynağımız Özlem Hanım’la birlikte büyük değişimi yaşayıp çevremize de büyük motivasyon kaynağı olmamda katkılarından dolayı Özlem Hanım’a teşekkür ederim.

  Cevapla
 3. Birgül Yüzgeç
  3 saat önce

  Özlem Hanımla yollarımız dokuz ay önce kesişti. Sürekli kilo alıp vermem ve düşük kalorili diyetlerin etkisi ile metabolizmamın yavaşlaması kilo vermemi zorlaştırmıştı. kendi yeme düzenimde yaptığım hatalardan dolayı kilo veremediğimi düşündüğüm için Diyetisyen kontrolünde devam etmeye karar vermiştim ve Özlem Hanımdan önce bir kaç Diyetisyenle görüştüm. Açıkçası pek bir gelişme kaydedemediğim için bıraktım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Özlem Hanımı internet üzerinden araştırdım ve randevu aldım . ilk görüşmemizde, hikayemi baştan sona ayrıntılı bir şekilde dinlemesi ve elime kalıplaşmış hazır yazılmış bir diyet listesi tutuşturmamış olması beni çok etkiledi. ilk kez bir diyetisyenin yanından ayrıldığımda doğru kişiyi bulduğumu, birisine kendimi ifade edebildiğimi düşündüm. Özlem Hanımla birlikte sağlıklı beslenme ve personal trainer eşliğinde (ki kilo vermede beslenme ve sporu bir bütün olarak görmek lazım ) tam 7 ayda 23 kiIo verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Sayesinde beslenme konusunda doğru bildiğim yanlışlarımı öğrendim. Özlem hanım samimidir sevecendir Güler yüzlüdür. En önemlisi de işinde çok iyidir .seansa girdiğinizde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Bakmayın Özlem hanım dediğime aslında biz diyetisyen danışan ilişkisini çoktan geçtik. Dost arkadaş olduk. İyi ki bu yollar kesişmiş iyi ki tanımışım onu.

  Cevapla
 4. Emine MERİHLİ TAŞTAN
  7 saat önce

  Merhabalar,
  Özlem hanımı iyi bir diyetisyen,hedef kiloma ulaştırdı gibi cümlelerle anlatmak çok yalın bir ifade olacak.
  İdeal kilonuza ulaşıyorsunuz bu su götürmez bir gerçek. Bunun dışında o iyi bir arkadaş bir terapist gibi mutlu ediyor insanı, daha kapıdan girer girmez kucak dolu sevgi ve gülümseme. İşte diyorsun doğru yerdeyim. İyi yanından birisi asla bunu yemen gerekiyor diye dayatmıyor muhakkak iyi bir alternatifi var ben diyet menülerini sevmiyorum diye gitmeyenler korkmasın bir çözümü hep var. Bir kötü yanı var bağımlılık yapıyor 🙂 fit de olsanız gidip arada görürsünüz onu. Olayın özü ordaysanız doğru adresdesiniz.

  Cevapla
 5. Hande Dügeroğlu
  6 saat önce

  Çocukluğumdan bu yana sürekli gazete köşelerindeki diyet listelerine göre ya da aç kalarak yaptığım diyetler sonucu ciddi kilo kayıpları yaşadım fakat her defasında verdiğim kilolaları misliyle geri aldım. Artık diyet yapmaktan bıktığım bir dönemde Özlem hanıma giderek istediği kiloya inen abimi görünce ben de kendisiyle tanışma şansı yakaladım 🙂 Kendisi ile tanıştıktan sonra yeme alışkanlığım tamamen değişti. Gerçekten aç kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo vermemi sağladı ve sağlamaya devam ediyor 🙂 Herşeyden önemlisi de her zaman yanınızda olması 🙂 Sizi sizden çok önemsemesi, güler yüzü ve samimiyeti benim için hepsinden çok daha değerli 🙂

  Cevapla
 6. Mine Biltekin
  1 saat önce

  Özlem hanim ı ilk olarak 4 sene önce özel bir hastanede çalışırken tanıdım. O dönem çok güzel kilo verdik.AmA bazı sebeplerden tekrar bir 5-6 kilo aldim.Geçen sene tekrar gittim.o kiloyuda verdik.Cok güleryuzlü sıcak kanlı birisi.Sağolsun ne zaman watsaptan soru sorsam cevap verir. (İşbirliğimiz bitti diye gormemezlikten gelmez). Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.Allah yolunuzu her zaman açık etsin. Sizi seven danişaniniz mine.?

  Cevapla
 7. Dilara Naz
  6 saat önce

  Merhabalar,
  Diyetisyen Özlem Sevindik benim hedef kiloma beni çok rahat bir şekilde ulaştırdı.Kendimi Bakırköy Diyetisyeni Özlem Sevindik sayesinde daha rahat ve güzel hissediyorum. Gittiğimden beri hayatımı hep olumlu şekilde etkiledi. Elime kalıplaşmış hazır yazılmış bir diyet listesi verilmemiş olması beni çok memnun etti. Güler yüzü ve yüksek enerjisi ile programlarımız çok güzel geçti.Diyetisyen Özlem Sevindik yorumları,anlattıkları ve önerileri sizi hep olumlu yönlere çekiyor zaten. Mesleğim gereği çok fazla hareket içinde değilim bu yüzden de kilo alma olasılığım çok daha fazla oluyor. Buna rağmen hızlı ve düzenli bir şekilde kilolarımı verdim.Diyetisyen Özlem Sevindik tavsiye ettiğim ve etmeye devam edeceğim son derece iyi bir diyetisyen.

  Cevapla
 8. İnci Işılık
  6 saat önce

  Diyetisyen Özlem Sevindik, çok yönlü bir diyetisyen. Kilo vermek için değil de kilo almak için giden nadir kısımlardandım sanırım. Çok yiyerek almak istemedim ben kiloyu çünkü çok yiyerek almaya çalıştığım zamanlar midemde sorun oluşuyor ve mideme ağrılar giriyordu. Reflü sorunum da vardı ayrıca. Ne yaptıysam çirkin zayıflıktan kurtulamamıştım. Bakırköy diyetisyeni Özlem Sevindik bu sorunum için karşıma çıkmış çok başarılı ve güler yüzlü bir diyetisyen. Bakırköy diyetisyen önerileri aramakla meşgulken arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Ve Diyetisyen Özlem Sevindik tavsiye edile bilecek ne kadar iyi bir diyetisyen olduğunu çok güzel bir şekilde gösterdi. Uzun süre zarfında alamadığım kiloları 3 buçuk aylık bir zaman diliminde çok güzel ve abes durmayan bir görüntü ile aldım.Herkese öneriyorum Bakırköy Diyetisyen’i Özlem Sevindik Hanımı

  Cevapla
 9. Başak Arıcı
  5 saat önce

  Bakırköy’ün en mütevazi diyetisyenidir kendisi,hem ilgili hem güler yüzlü ve oldukça sıcak kanlı.Biz iki arkadaş başvurmuştuk ikimizinde sebepleri kilodan dolayıydı ve aynı sorunlar ile karşı karşıyaydık,vücut analizimizi yaptı ve daha sonra ikimizinde programı ve listeleri farklıydı,yani kalıplaşmış bir liste vermiyor size.Ve uzun uzun ilgileniyor her şeyden önemlisi karşılıklı konuşuyor ve program olmadığı zamanlar da size hatırlatmalarda da bulunuyor. Bakırköy Diyetisyen’i Özlem Sevindik yorumları da zaten herkesin de yaşayıp gördüğü üzere olumlu. Kısa sürede başarıya ulaştık ikimizle de çok ilgilendi. 7 ay olmasına rağmen programlarımızın bitişi hala bizim sorularımıza cevap veriyor ve nasıl olduğumuzu sormayı ihmal etmiyor. Bu yüzden Diyetisyen Özlem Sevindik tavsiye edilecek en özel diyetisyen.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?