Diyetisyen Özlem Sevindik hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Özlem Sevindik hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen Özlem Sevindik

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı

Bakırköy Diyetisyen /

Telefon : 0212 963 22 69
Adres : Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:48 Bakırköy / İstanbul
E-posta : ozlemsevindik@diyetuzmani.com.tr
Web Site : www.ozlemsevindik.diyetuzmani.com.tr
Diyetisyene Sor : Size özel diyet ve beslenme programları için Özlem Sevindik’e ulaşın

 

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Hatice Sundu
  8 saat önce

  Öncelikle benim değişmemin en büyük başarı kaynağı diyetisyen özlem sevindik. Diyete hep başlamak istiyordum ama bir türlü başlayamıyordum.Bir gün özlem hanımı keşfettim hiç unutmuyorum haziran ayıydı.Gittiğim gün benim hayatımı tamamı değiştiren insan oldu kendisi içimden bir ben daha çıktı.Kendisinin motivasyonu enerjisi beni daha da hırslandırdı daha da yaptığım emeğe sahip çıkmamı sağladı. İyi ki de onu tanımışım iyi ki de benim diyetisyenim olmuş.Ne olursa olsun kendiniz için mutlu olun ve Özlem hanımı keşfedin. Kendisine beni değişmeme daha fazla sevmeme yardım ettiği için teşekkürlerimi sunarım.

  Cevapla
 2. Abidin Gürkan
  8 saat önce

  Kardeşimin düğün videosunda kendimi ne hale getirdiğimi görmemle başladı diyebilirim. O zamana kadar aynaya gafletle bakıp ömrümü kendimin hamallığını yaparak geçirmişim, sağlığımı düşünmeden. O günden sonra kafamda aldığım bir kararla hikayeme başladım. Başlamamda arkadaşımın babası sayesinde tanıştığım Özlem Hanım’la birlikte oldu. Bana sağlıklı beslenmek ne demek olduğunu öğretmesiyle başladık. Devamında bana ve diğer tüm danışanlarına yaptığı motivasyon yüklemesi sayesinde büyük irade savaşı verip sağlıklı beslenerek, spor yaparak motivasyon kaynağımız Özlem Hanım’la birlikte büyük değişimi yaşayıp çevremize de büyük motivasyon kaynağı olmamda katkılarından dolayı Özlem Hanım’a teşekkür ederim.

  Cevapla
 3. Birgül Yüzgeç
  8 saat önce

  Özlem Hanımla yollarımız dokuz ay önce kesişti. Sürekli kilo alıp vermem ve düşük kalorili diyetlerin etkisi ile metabolizmamın yavaşlaması kilo vermemi zorlaştırmıştı. kendi yeme düzenimde yaptığım hatalardan dolayı kilo veremediğimi düşündüğüm için Diyetisyen kontrolünde devam etmeye karar vermiştim ve Özlem Hanımdan önce bir kaç Diyetisyenle görüştüm. Açıkçası pek bir gelişme kaydedemediğim için bıraktım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Özlem Hanımı internet üzerinden araştırdım ve randevu aldım . ilk görüşmemizde, hikayemi baştan sona ayrıntılı bir şekilde dinlemesi ve elime kalıplaşmış hazır yazılmış bir diyet listesi tutuşturmamış olması beni çok etkiledi. ilk kez bir diyetisyenin yanından ayrıldığımda doğru kişiyi bulduğumu, birisine kendimi ifade edebildiğimi düşündüm. Özlem Hanımla birlikte sağlıklı beslenme ve personal trainer eşliğinde (ki kilo vermede beslenme ve sporu bir bütün olarak görmek lazım ) tam 7 ayda 23 kiIo verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Sayesinde beslenme konusunda doğru bildiğim yanlışlarımı öğrendim. Özlem hanım samimidir sevecendir Güler yüzlüdür. En önemlisi de işinde çok iyidir .seansa girdiğinizde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Bakmayın Özlem hanım dediğime aslında biz diyetisyen danışan ilişkisini çoktan geçtik. Dost arkadaş olduk. İyi ki bu yollar kesişmiş iyi ki tanımışım onu.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?