Diyetisyen Özlem Sevindik
Diyetisyen Özlem Sevindik +90 (212) 963 22 69
Diyetisyen Misin?

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Özlem Sevindik

Bakırköy Diyet Uzmanı

Zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme ve hastalıklarda beslenme alanlarında Bakırköy’de kurucusu olduğu Diyetisyen Özlem Sevindik Beslenme ve Diyet Merkezi’nde…

8

YILLIK DENEYİM

30

MAKALE

2500

MUTLU DANIŞAN

Kilo Problemleriniz Artık Dert Değil!

Diyetisyen Özlem Sevindik – Bakırköy Diyetisyen

Sağlıklı bir hayat için doğru adrestesiniz! Alanının ünlü isimlerinden Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik, kilo problemlerinize modern ve pratik çözümler sunuyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz bedene sağlıklı bir şekilde kavuşmanızı sağlıyor!

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Sağlıklı beslenme alanında etkili ve fark yaratan, kişiye ve sorununa özel, memnuniyet odaklı diyet programları.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Dünyanın her yerinde geçerliliği olan zayıflama yöntemleri ve besin listeleri, etkili ve sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Yetersiz ve dengesiz beslenme diyabetten sindirim sorunlarına kadar pek çok hastalığa neden oluyor!

Diyetisyen Özlem Sevindik Beslenme ve Diyet Merkezi – Sağlığınıza Dokunuyoruz!

Beslenme danışmanlığında teknolojik uygulamalar, öncesi ve sonrası profesyonel destek, size özel çözümlerle sağlığınıza dokunuyoruz! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanında uzman isimlerden Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik ile tanışın!

Randevu Al

Diyetisyen Özlem Sevindik Beslenme ve Diyet Merkezi’nden whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Özlem Sevindik ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Özlem Sevindik ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Özlem Sevindik ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik Danışmanlık Hizmetleri

Artık bedeninizden utanmayın! Tecrübesi ile danışanlarına güven veren Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik sayesinde sizler de kilo problemlerinize veda edebilirsiniz. Ertelemeyin, korkmayın; bedeninizi işin uzmanına emanet edin.

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Özlem Sevindik Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı diyetisyeninizle atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Değişime Diyetisyen Özlem Sevindik İle Başla, Sağlığını Yakala! Özgürce Yaşamanın Tadını Çıkar!

Kilo problemlerinizi ve beslenme sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir biçimde karşılıyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik Beslenme ve Diyet Merkezi olarak teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan danışmanlık yöntemlerimizle, sizleri arzu ettiğiniz hayata emin adımlarla ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı bir görünüm artık hayal değil! Siz de imajınızla dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

8
Yıllık Deneyim
18
Uzmanlık Alanı
2500
Mutlu Danışan
30
Tv Programı

Diyetisyen Özlem Sevindik İle İletişime Geç!

Diyetisyen Özlem Sevindik Kimdir?

Diyetisyen Özlem Sevindik Kimdir?

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Özlem Sevindik, kanser ve beslenme, yaşam koçluğu, obezite diyetisyenliği, bariatrik cerrahi diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Diyet ürünleri, zayıflama, kilo problemleri, sağlıklı beslenme ve kavitasyon, çocuk beslenmesi, çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Ankara Numune Çocuk Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hast, İbni Sina Hastanesi, Ankara Özel Bayındır Hastanesi, Özel Memorial Hastanesi stajlarını tamamlamıştır. Özel Ataköy Hastanesi, Özel Naturaslim Polikliniği ve JFK Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Danışanlarına daha iyi hizmet vermek için Diyetisyen Özlem Sevindik Beslenme ve Diyet Merkezi’ni Bakırköy’de açmıştır ve kariyerine devam etmektedir.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Özlem Sevindik, danışanlarının beslenme sorunlarına farklı uzmanlık alanlarıyla birlikte çözümler sunmaktadır.

Konforlu ve hijyenik diyet merkezinde deneyimli ekibiyle birlikte zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlığınıza kavuşmak ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Özlem Sevindik
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:48 Bakırköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Özlem Sevindik, başta Bakırköy olmak üzere; Florya, Yeşilköy, Ataköy, Cevizlik, Kartaltepe, Zeytinlik, Zuhuratbaba, Yenibosna, Çobançeşme, Şirinevler, Bahçelievler, Soğanlı, Zeytinburnu, Merter, Bağcılar, Küçükçekmece semtlerinde hizmet vermekte, danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Bakırköy diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlığın süresi ve planına göre belirlenmektedir. Bakırköy diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik’ten randevu almak için iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik’e ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Bakırköy diyet merkezi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için diyetisyeninizi arayabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Özlem Sevindik Yorumları

Diyetisyen Özlem Sevindik hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.