diyetisyen osetya batıbay yorumları

Diyetisyen Osetya Batıbay hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Osetya Batıbay hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Gökhan Leventoğlu
  12 saat önce

  Gemlik Diyetisyen’i Osetya Batıbay işinde uzman bir diyetisyen.Küçük kızımın obezite sorununa engel olmuş ve onu çoğu hastalıktan kurtarmıştı Diyetisyen Osetya Batıbay. Nasıl teşekkür etsek azdır..Kızımın ciddi anlamda kilo ve yeme problemi vardı artık obezite kısmında yerini almaya başlamışken Gemlik Diyetisyen tavsiye ve önerilerinde karşımıza çıkan Diyetisyen Osetya Batıbay Hanım bizi ve kızımı bu konu da rahatlatıp ideal kilosuna getirtti. Diyetisyen Osetya Batıbay tavsiye edeceğim özel ve sıcak kanlı bir diyetisyen.

  Cevapla
 2. Hatice Yıldız
  12 saat önce

  Benim sıcak kanlı güler yüzlü diyetisyenim! İşinde olmasından daha da fazla başarıya sahip.Gemlik için oldukça üst düzey bir diyetisyen olan Diyetisyen Osetya Batıbay benim kilo sıkıntımı 2 buçuk ayda çözdü en önemlisi dinlemeden etmeden yapmacık bir tavırla kağıda bir şeyler karalayıp beni geri yollamadı. Özel bir analizimi yaptı ve ona göre program ve liste hazırladı her şey çok güzel gitti programlarımızı günle çekiyordum. Gemlik Diyetisyen’i Osetya Batıbay tavsiye edilmesi gereken gerçek bir diyetisyen. Gemlik diyetisyen önerisi arayan herkesin mutlaka başvurması gerekmekte Diyetisyen Osetya Batıbay Hanıma.

  Cevapla
 3. Dilek Adabaşı
  12 saat önce

  Ergenlik döneminde olan oğlumun hızla verdiği ve bir daha alamadığı kiloları sağlıklı ve hızlı bir şekilde geri aldırttı Gemlik Diyetisyen’i Osetya Batıbay. Oğlumun kendi bünyesine uygun bir liste ve program hazırladı.Oğlumun ve benim tüm soru işaretlerini yok etti güler yüzlü ve sempatik tavırları ile. Diyetisyen Osetya Batıbay yorumları oldukça başarılı ve düzgündü. Buda bizi etkileyen etkenlerden olmuştu. Söylendiği kadar başarılı ve işini severek yapan bir diyetisyen kendisi. Gemlik Diyetisyen’i Osetya Batıbay ile gerçekleştirdiğimiz programda oğlumda bizde Diyetisyen Osetya Hanımı çok sevdik. Ve Diyetisyen Osetya Batıbay’ı tavsiye ediyorum herkese gönül rahatlığı ile

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?