Diyetisyen Nurcan Bıçakçı Kahveci hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Nurcan Bıçakçı Kahveci hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Sabriye Çizgi
  9 saat önce

  Bizim de bir sınırımız ve sabrımız var ne kadar kilolu olsak da, kurtulmak isteyecek son patlama noktasına ulaşmıştım bende. İzmit diyetisyen tavsiyeleri ile Diyetisyen Nurcan Kahveci ile tanıştım. Diyetisyen Nurcan Kahveci yorumları öyle güzel ki hemen kendinizi karşısında buluyorsunuz. Keşke bu kadar geç bulmasaydım ama ben.Patlama noktasına gelmekte sinir sisteminizde arıza verdiriyor. İzmit Diyetisyen’i Nurcan Kahveci ailesinden biriymiş gibi ilgileniyor sizlerle ve bu sıcak kanlılığı sizin daha çabuk alışmanızı ve bu süreçte daha çok rahat olmanızı sağlıyor. Patlama noktasına gelmeyi hiç beklememe gerek yokmuş çünkü Diyetisyen Nurcan Kahveci kısa süre için de kilolarımdan kurtulmamı sağladı. Sizler de patlama noktanızı boş yere beklemeyin İzmit Diyetisyen’i Nurcan Kahveci sizi bu durumdan rahat bir şekilde gerçek sonuçlar alarak kurtarıyor.

  Cevapla
 2. Pelin Tekin
  9 saat önce

  Metabolizması oldukça yavaş çalışan birinin kilo verme durumu sadece açlıkla oluyor diye biliyor herkes,aynı şekilde bende öyle biliyordum. İzmit diyetisyen tavsiyesi ararken denk geldiğim Diyetisyen Nurcan Kahveci benim bu düşüncemi yok etti ve bizzat yaşatarak metabolizma yavaşlığına rağmen gayette aç kalmadan rahat bir şekilde kilo verdirmeyi sağladı İzmit Diyetisyen’i Nurcan Kahveci. Ayrıca çok sıcak kanlı ve güler yüzlü bir diyetisyen Nurcan Kahveci. Benden sonra bir kaç arkadaşım da gittikten ve çok olumlu sonuçlar aldıktan sonra çok daha mutlu oldum. Ve verilen kiloları geri almak gibi bir durum da söz konusu olmadı. Diyetisyen Nurcan Kahveci tavsiye ettiğim başarılı bir İzmit diyetisyeni.

  Cevapla
 3. Nihal Orhangazi
  9 saat önce

  İzmit bölgemizin başarılı diyetisyenidir kendisi. Hamilelik ve hamile sonrası beslenme programımı hep birlikte düzenledik Diyetisyen Nurcan Kahveci ile. Çok başarılı günler geçirdik. İzmit diyetisyen önerisi olan var mı diye soranlara da buradan cevabım olsun istedim. Diyetisyen Nurcan Kahveci herkese cevabım ve önerim olsun. Her yanına gittiğim de odasına çiçekler ve teşekkür mektupları alıyordu. Bu işin de ne kadar başarılı ve sevildiğini bana gösteriyordu. Şuan bende o çiçek ve mektupları yazanlardan bir tanesiyim. Bebeğim ve benim ne kadar sağlıklı bireyler olduğunu görmek,sürekli İzmit Diyetisyeni Nurcan Kahveciye övgüler yazma isteğimi benden alamıyor 🙂 Hamilelik sırasında gereksiz şişme ve kilo alma durumum olmadı,doğumdan sonra da aynı şekilde kilo ve gereksiz zayıflama durumum söz konusu olmadı. Her şey çok güzel ilerledi ve beni gören herkes çok şaşırıyordu. Diyetisyen Nurcan Kahveci yorumları hep olumluydu zaten. İzmit Diyetisyeni Nurcan Kahveci tavsiye edeceğim uzman bir diyetisyen. Kendisine bebeğim ve benim adıma teşekkür ediyorum

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?