diyetisyen nebil tok yorumları

Diyetisyen Nebil Tok hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Nebil Tok hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Avşar Kerem
  12 saat önce

  Adapazarı içinde olması gereken en başarılı Diyetisyen Nebil Tok Beydir. Bize karşı olan sıcak kanlı ve güler yüzü sayesinde diyet programlarını severek yapıyorduk.Kurumsal beslenme için başvuru yapmıştık biz kendisine bizimle çok ilgilenmiş ve hepimizin vücut analizini yapıp ortak bir beslenme programı hazırlamıştı çok rahat bir şekilde uymuştuk biz bu programa . Adapazarı diyetisyen tavsiyesi arayan herkesin gide bileceği yüksek kaliteli bilgilere sahip Adapazarı Diyetisyen’i Nebil Tok önerile bilecek gerçek bir isim. Diyetisyen Nebil Tok yorumları ve tavsiyelerine uyarsanız hayata daha sağlıklı bir şekilde bakarsınız. Biz tekrar teşekkür ediyoruz!

  Cevapla
 2. Mehmet Emin
  12 saat önce

  Diyetisyen Nebil Tok,Adapazarı diyetisyen önerisi ile hayatımıza giren mükemmel bir diyetisyen. Dedemin yaşının ilerlemesi ile sağlık problemleri çoğalıyor ve beslenmesinde sorunlar yaşıyordu,Dedemin bu durumunu gören herkes Adapazarı Diyetisyen’i Nebil Tok diyordu, yoksa gitmediniz mi hala diye soranlar çoğaldıkça dedemi alıp gittik. Diyetisyen Nebil Tok çok kibar bir beyefendiydi. Saygılı ve anlayışlıydı uzun uzun dinledi güzelce anlattı dedemle kendi dedesiymiş gibi ilgilendi muhabbet etti ve analiz yaptı dedemle birlikte bir beslenme programı hazırladılar yaşına uygun biçimde. Dedem uyacağına söz verdi oda Diyetisyen Nebil Tok’u çok sevmişti. Torunlarından farksız gördü. Birlikte çok güzel yol izlediler dedem sanki gittikçe iyiye gidiyordu ve her Adapazarı Diyetisyen’i Nebil Tok ile görüşme vakti geldiğinde koşa koşa gitmek istiyordu. Dedemle aralarında çok güzel bağ kurdular ve dedemi sağlığına ve beslenme alışkanlığına geri döndürdü. Bu yüzden Diyetisyen Nebil Tok tavsiye edeceğim ve etmeye devam edeceğim gerçek bir diyetisyen olarak yoluna ve başarılarına devam ediyor. Kendisine her şey için teşekkür ediyoruz.

  Cevapla
 3. İlayda Hakim
  13 saat önce

  Fazla kilolarımdan kurtulamadığım için bağıra bağıra ağlarken ve bir yandan da bilgisayardan tüm diyetisyenlere söylenirken Adapazarı diyetisyen yorumları arasında Diyetisyen Nebil Tok Beyi gördüm. O kadar diyetisyen kurbanı olmuş ben nedenini bilmediğim şekilde Diyetisyen Nebil Tok Bey ile görüşmeye gittim ön yargımdan söylene söylene bas ettim o gülümseyerek ve kendini hiç bozmayan bir tavır ile 3 ay için de dünyanın en mutlu kızı olup sevinçten ağlayacaksın dedi. İşte o lafı beni o kadar etkiledi ki. Nedensizce güvendim. Ve evet şuan 12. ayımdayım ve ben 3.ay da sevinçten çok mutluyum diye ağlayarak buldum kendimi. Ben şimdi bu mükemmel diyetisyeni size nasıl bir övme biçimiyle övsem bilemiyorum en güzel övgüleri hak ediyor benim Diyetisyen’im Nebil Tok. Adapazarı Diyetisyen’i Nebil Tok şikayet hiç edilmemiş hep güzel yorumlar yapılmış,bunun sebebi kesinlikle işinde çok iyi olumlu olması. Diyetisyen Nebil Tok tavsiye edilip edilip durulması herkesin yüzünün güldürülmesi ve mutlu olması için gidilmesi gereken tek adres. Kendisine tekrar beni hayata döndürdüğü için çok teşekkür ediyorum 🙂

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?