Diyetisyen Muammer Ünal hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Muammer Ünal hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 4 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Arda Yılmaz
  9 saat önce

  Ordu diyetisyenleri arasında en iyisi canım diyetisyenim Muammer Ünal’dır. Ordu’da diyetisyen tavsiyesi isteyenlere hep onu öneririm. 20 kilo vermiş biri olarak hiç zorlanmadım hem de vücudum hiç bozulmadı. Spor salonundan çıkmadım diyebilirim. Sizi motive edecek bir diyetisyen arıyorsanız Muammer Ünal o kişi. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 2. Mehmet Bilir
  9 saat önce

  Diyetisyen Muammer Ünal yorumları ile internette karşılaştım. Diyetisyen ararken hastaların öncesi sonrası benim için çok önemli oldu. Kendisinin hastalarının büyük değişimini gördükten sonra kararımı verdim. Nasıl beslenmeme gerektiğini öğrettiği için teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 3. Melike Aslı Tan
  9 saat önce

  Çene estetiği sonrasında yaklaşık 4 ayda 20 kilo kaybettim ancak çok sağlıksız oldu bu durum. Bu nedenle Ordu’da diyetisyen aramaya başladım. Diyetisyen Muammer Ünal ile böylece tanıştım. Sağlıksız şekilde verdiğim kiloları alarak olması gereken kiloma ulaştım. Diyetisyen önerisi isteyenlere kendisini öneriyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?