diyetisyen miray şahiner yorumları

Diyetisyen Miray Şahiner hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Miray Şahiner hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Beyza İpekci
  1 saat önce

  Diyetisyen Miray Şahiner çok sıcak kanlı bir diyetisyen, ilk gördüğünüz de güvene bileceğiniz ilgili Sapanca Diyetisyen’i Miray Şahiner ile zayıflayıp sıkılaşmak istediğim zaman da denk gelmiştik. Başka hiç bir diyetisyen arayışına girmeden tanışır tanışmaz güvendiğim bir diyetisyen oldu kendisi. Sapanca diyetisyen tavsiyesi arayanlar için ilk sıra da gelecek isim Diyetisyen Miray Şahiner. Ayrıntılı vücut analizimi yapmıştı en başta ve en önemlisi sadece zayıflamak değil sıkılaşmakta istediğimi bildiği için ona göre bir programa başlayıp doğru sonuçlar almamızı sağlamıştı, bu ara da hiç aç kalmadan yaptım bu diyeti. Görüşme dışında da hatırlatmalarda bulunuyordu Sapanca Diyetisyen’i Miray Şahiner.Diyetisyen Miray Şahiner sayesinde istediğim vücuda çok kısa bir süre de gelmiştim. Kendisi işinde çok başarılı bir isim. Diyetisyen Miray Şahiner tavsiye ettiğim önemli ve değerli bir diyetisyen. Gerçekten sonuç almak ve kendinizi emin ellere teslim etmek istiyorsanız diyetisyen Miray Şahiner tam da sizin için.

  Cevapla
 2. Selçuk Dargın
  53 dakika önce

  Diyetisyen Miray Şahiner diğer diyet ve beslenme alanlarında olduğu kadar yaşlılık beslenmesinde de uzman bir isim.
  Annem için her zaman her şeyin en iyisini araştırıp elimden geleni yaparım. Annem yaşlandığından kaynaklı besinleri midesinin almadığını belirtip duruyordu bir gün Sapanca diyetisyen önerisi olan var mı diye sordum arkadaşlarıma ve herkes parmakla gösterilecek bir Sapanca Diyetisyen’i Miray Şahiner var dediler. Diyetisyen Miray Şahiner ile görüşmeye gittim ve annemin durumunu anlattım bunun çok doğal olduğunu ve sağlığından olmaması için doğru besinler ile sağlığını koruması gerektiğini söyledi.Bir daha ki gidişim de annem ile gitmiştim ve annemin vücut analizini yaptı, sıcak kanlı ve güler yüzlü candan hareketleri annemi de beni de çok mutlu etmişti. Diyetisyen Miray Şahiner tavsiye edildiği için bize ne kadar şanslı olduğumuzu anladık annemle. Annem yine diyetisyenlerin de en iyisini kapmıştı. Annemin yeme problemini halletti Sapanca Diyetisyen’i Miray Şahiner. Ve annem etrafa daha umut dolu bakmaya başlamıştı. Diyetisyen Miray Şahiner yorumları arasına bir de bizim olumlu yorumumuz eklenmeliydi. Kendisine her şey için teşekkür ediyoruz

  Cevapla
 3. Hande Sorulay
  37 dakika önce

  Günümüzde pek çok kişi aldığı diyet kitapları ve beslenme eğitimi kursları sayesinde sağlıkla zayıflaya bileceklerini zannediyorlar. Oysa beslenme davranışı kişinin fiziksel, psikolojik ve sosyal hayatını önemli ölçüde etkilemektedir. Tüketilen besinler, vücudun yağ, kas ve su oranı insan sağlığını etkileyen önemli etkenlerdir. Bu konuda söz sahibi olması ve insanları yönlendirmesi gereken doğru kişiler beslenme uzmanları yani Diyetisyen’lerdir. Bu yüzden benim Diyetisyen tercihim Sapanca Diyetisyen tavsiyesi üzerine Diyetisyen Miray Şahiner olmuştu. Ve iyi ki de olmuş. Sağlıkla aç kalmadan sayesinde zayıflamayı kısa süre de başardım. Ve gerçekten sağlıkla doğru yöntemler ile zayıfladığım için verdiğim kiloları da geri almadım. Sapanca Diyetisyen’i Miray Şahiner yorumları ve analizleri gayet kaliteli ve doğru şekilde olduğu için yanılma durumu pek söz konusu değil. Diyetisyen Miray Şahiner tavsiye edeceğim uzman ve kaliteli bir diyetisyen. Sağlıkla kalın..

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?