diyetisyen miray pazar yorumları

Diyetisyen Miray Pazar hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Miray Pazar hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 4 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. Selda Bağlı
  6 saat önce

  Kuşadası Diyetisyeni Miray Pazar , ailemizin bir bireyi gibi oldu. Diyetisyen Miray Pazar sayesinde kızım ergenlik döneminde aldığı kiloları çok rahat bir şekilde geri verdi. Ergenlikte aldığı ve uzun zaman kurtulamadığı kilolarıyla başı dertteydi.Yüzün de sivilceler çıkmıştı,ve günden güne artırıyordu. Daha önce bir kez daha diyetisyene gittik fakat sıradan bir beslenme programı ile bizi geçiştirdi. Kızımın umudu kırılmıştı. Kuşadası diyetisyen yorumları arasında gördüm Diyetisyen Miray Pazar Hanımı. Kuşadası Diyetisyen’i Miray Pazar yorumları çok olumlu olduğu için bir umut çıkıp gittik. Çok sempatik ve tatlı bir hanımdı. Sıcak kanlılığı ile yaklaşımı çok güzeldi. Kızımın vücuduna özel analiz yaptı. Ve kızım kendi beden yapısına göre sağlam bir diyet listesi hazırladı. Ve bizi sürekli motive etti. 2 ay içinde kızımın yüzünde güller açmaya başlamıştı bile ayrıca sağlıkla zayıfladığı için yüzünde ki leke ve sivilcelerden de kurtuldu. Diyetisyen Miray Pazar sayesinde. Bu yüzden Diyetisyen Miray Pazar tavsiye etmem gereken işinde son derece iyi ve güler yüzlü bir diyetisyen. Kuşadası Diyetisyen’i Miray Pazarı herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 2. Resul Aydın
  6 saat önce

  Kibar bir hanımefendi Diyetisyen Miray Pazar, Fazla kilolarımdan artık çok sıkılmıştım. Yemek yemeden edemiyordum aç kalarak zayıflamak bana göre değildi. Kuşadası diyetisyen arayışına girmiştim. Kuşadası diyetisyen tavsiyesi sayfalarında denk geldim. Kuşadası Diyetisyen’i Miray Pazar ile çok güzel bir program hazırladık beni uzun uzun dinledi ve çok ilgilendi içimde ki tüm çekingenliği attırdı. Kendisi gerçekten çok enerjik bir bayan. Ve size zayıflayacağınızı kesin şekilde hissettiriyor. Vücut analizimden sonra bana bir diyet programı hazırladı. Çok rahat geçti bu program benim için. Hiç açta kalmadım ayrıca.Ve kısa sürede kilolarıma elveda dedim. Bu durumdan epey memnun kalmıştım. 3 ayda 27 kilo benim için olağan bir şeydi. Benim metabolizmam çok yavaş çalışıyordu ayrıca. Yaptığı işin hakkını vererek yapıyor, ayrıca Diyetisyen Miray Pazar yorumları ve tavsiyeleri de oldukça rahatlatıcı. Diyetisyen Miray Pazar tavsiye edeceğim bir diyetisyen olacak herkese.

  Cevapla
 3. Seval Büyük
  6 saat önce

  Umutlarınız bittiği yerde ismi geliyor Diyetisyen Miray Pazar Hanımın. İşinde oldukça başarılı ve boş umutlar vaat etmiyor sizlere. Tamamen size özel bir diyet listesi hazırlıyor hazır diyet listeleri vermiyor ve uzun soluklu bir şekilde ilgileniyor kendisi. Benim diyet programım biteli 8 ay olacak fakat sorduğum her soruya uzun uzun güzel cevaplar verir. İşimiz bitti diye bakmıyor asla. Kuşadası Diyetisyen yorumları arasında en çok sevilen ve insanları mutlu etmeyi başarmış bir diyetisyen Miray Pazar. Çokta hoş ve mütevazi kendisi çok rahat bir şekilde diyet programını tamamladık birlikte. Diyetisyen Miray Pazar tavsiye edilecek işinde uzman olmuş bir diyetisyen. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum ve işinde başarılar diliyorum

  Cevapla
 4. Yonca Güngör
  9 saat önce

  Miray Pazar deyince akan sular durur ilk önce cok pozitif ve cok eğlenceli bir diyetisyen hic sizi sıkmadan keyifle zayıflatıyor hic alternatif ilac kullanmadan sadec sağlıklı beslenerek heleki danışanlarına verdiğ destek cok önemli ben kendisiyle ıkı yıl önce yolumuz kesisti iyikide kesisti hic bu kadar keyifli diyet yaptıgımı hatılamıyorum daha once bu arad bana verdiği destek ile 20 kg verdirdi seni cok seviyorum sevgili
  Diyetisyenim …

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?