diyetisyen merve erdem yorumları

Diyetisyen Merve Erdem hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Merve Erdem hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 6 yorum yapılmış.

 1. G
  7 saat önce

  Tavsiye üzerine gittim. Güleryüzlü pozitif bir insan ve işini iyi bilen her şeye hakim eleştirmeden yaklaşıyor. Kilo verme amaçlı gittim. 2 aylık süreçte 7 kilo verdim. Sonraki süreçlerde yiyerek devam ettim. Şu anda istediğim kilodayım kısa bir zaman içinde istediğime kavuştum. Fit bir görünüme sahip oldum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 2. M
  7 saat önce

  İlk tanıştığımız zamanlarda 55 kilo olduğumu ne yaptıysam kilo alamadığımı ve bu olayın günlük hayatıma olumsuz olarak yansımasından şikayetçi olduğumu belirterek gitmiştim. Açıkçası başlarda pek işe yaramayacağını düşünüyordum. Bugün 6. Ay ve ben 69 kiloyum. Güler yüzü ve samimiyeti sayesinde ön yargılarımdan beni arındırarak kilo almamı sağladı. Yüzüm daha fazla gülüyor ve motivasyonum tavan yapmış bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Teşekkürler Merve hanım.

  Cevapla
 3. N
  7 saat önce

  Tavsiye üzerine gittim. Rahatlatıcı bir etkisi var sıkmıyor, doğru zamanda doğru listeler hazırlıyor. Motive edici bir karakteri var. Günüm geldiğinde koşarak gidiyorum. Kilo problemim vardı kısa sürede hızlı ve başarılı sonuç aldım. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Beni gördükçe özeniyorlar. Güzel olmuş iyi olmuş şeklinde soruyorlar. Biz de gidelim diyorlar. Zaten ben de o şekilde gitmiştim.

  Cevapla
 4. Ceylan Temiz
  11 saat önce

  Nilüfer Diyetisyen’i Merve Erdem, sadece zayıflamak için değil her yönlü gidile bilecek bir beslenme uzmanı. Nilüfer diyetisyen tavsiyesi bölümünde rast gelmiştik,iyi ki de gelmişiz. Hayatımızda çok güzel olumlu değişikler oldu. Zayıflamak isteyip zayıflayamayan , kilo vermek isteyip veremeyen bir çok arkadaşımın favorisi oldu Diyetisyen Merve Erdem. Çok sağlıklı ve hızlı şekilde kilo vermemizi sağlamıştı bizimde. Hedefiniz için çok ideal bir isim Diyetisyen Merve Erdem. Nilüfer Diyetisyen’i Merve Erdem tavsiye edilmesi gereken önemli bir isim bizler için.Kesinlikle uzun uzun ilgileniyor ve çok güler yüzlü bir şekilde karşılıyor.

  Cevapla
 5. Gönül Sarmaşık
  11 saat önce

  Beni hayallerime ulaştıran bu isim,her şeyin en iyisini hak ediyor kesinlikle. Ciddi anlamda sağlık sorunum olmasına ve günden güne kilo almak zorunda kalan bir bedene sahip beni umutlarım tükenmişken tekrar umut ışığım oldu. Nilüfer Diyetisyen yorumları içinde gözüme çarpan bu isim şuanda hayallerimi bana geri veren o isim. Hedef kiloma 3 buçuk ay gibi bir süreçte ulaştım hemde sağlık sorunumu hiç etkilemeden gayet sağlıklı bir şekilde. Diyetisyen Merve Erdem tavsiye edilecek güzel bir insan. Sevgilerimi tekrar sunuyorum ..

  Cevapla
 6. Rana Şahinoğlu
  11 saat önce

  Bedeninizi tekrar size sevdiren güler yüzlü ve sempatik Nilüfer Diyetisyen’i Merve Erdem eşimin ve benim yol göstereni oldu.Gittiğimize hiç pişman olmadan çok güzel bir program ile yol izledik.Bu süreçte hep yanımızda oldu sosyal ağdan da destek verdi ve sürekli hatırlatmalarda bulundu. Diyetisyen Merve Erdem yorumları ve kendine özgü tavsiyeleri ile zaten size gerçek sizi veriyor. Nilüfer Diyetisyen’i Merve Erdem tavsiye ede bileceğimiz herkesin gitmesi gereken bir isim.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?