Diyetisyen Merve Cürgül hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Merve Cürgül hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Gamze Demirtaş
  9 saat önce

  Giresun’da diyetisyen arayan ve gerçekten güvenilir birini isteyen herkese diyetisyen Merve Cürgül tavsiyem olacaktır. Öncesi sonrası dediğimiz o internet paylaşımlarından biri olmamı sağladığı için kendisine sonsuz teşekkürler. 120 kilodan 93 kiloya düştüm hem de hiç zorlanmadan, sızlanmadan. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 2. Hayati Günel
  9 saat önce

  Diyetisyen Merve Cürgül yorumları ve tavsiyelerini okuduktan sonra mutlaka kendisinden destek almam gerektiğini anladım. Yıllardır veremediğim kilolarımdan bıkmıştım çünkü. O kadar sıcak ve ilgili yaklaştı ki kendisi bana motivasyonum o oldu. Yaklaşık 20 kilo verirken aynı zamanda spor yaptım. Hayatımı değiştirdiği için diyetisyen Merve Cürgül hanıma çok teşekkürler.

  Cevapla
 3. Ayşe Aliye
  9 saat önce

  Bariatrik ameliyatım sonrasında doktorum diyetisyene gitmemi söyledi. Bulancak diyetisyen ararken Merve Cürgül ile karşılaştım. Diyetisyen Merve Cürgül bana özel bir beslenme planı hazırlayarak yardımcı oldu. Kilo verirken aynı zamanda da spor yaparak sağlığımı yeniden kazandım. Diyetisyen önerisi arayanlara gözüm kapalı onu öneriyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?