Diyetisyen Melisa Leyla Sarıtekeli hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Melisa Leyla Sarıtekeli hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Sema Aydın
  9 saat önce

  Antalya’da diyetisyen ararken Diyetisyen Melisa Leyla Sarıtekeli ile karşılaştım. Karaciğer hastalığım olduğu için rejim yaparken çok dikkatli olmam gerekiyordu. Melisa hanım sağolsun salığımı bozmayan hatta bana kuvvet veren bir diyet hazırladı. Kendisini herkese öneriyorum.

  Cevapla
 2. Ümran Tan
  9 saat önce

  Gebelik sonrasında kalan kilolarımı vermek için Diyetisyen Melisa Leyla Sarıtekeli ile iletişim kurdum. Hem sütümü azaltmayacak hem de bana kilo verdirecek bir beslenme programı hazırlayacağını söyledi. Gerçekten de hızlı ama beni olumsuz etkilemeyen bir şekilde kilo verdim. Teşekkürlerimi iletiyorum.

  Cevapla
 3. Ali Biran
  9 saat önce

  İş yaşamımın yoğunluğu ve oturarak çalışmam nedeniyle bel bölgem aşırı yağlanmıştı. Diyetisyen Melisa Leyla Sarıtekeli ile tanıştıktan sonra çok kolay şekilde istediğim görünüme kavuştum. Spor yaparak koruma ve sıkılaşma programına geçtik. Antalya diyetisyen önerisi olarak sizlere Melisa hanımı rahatlıkla öneririm.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?