Diyetisyen Melis Aydın hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Melis Aydın hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 5 (Ortalama: 4.4)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Aylin Ardıç
  5 saat önce

  Diyetisyen Melis Aydın sayesinde hayatım değişti. Aşırı kilolarım nedeniyle aynalara bakamıyordum. Arkadaşlarımla görüşmüyor ve işe gitmek istemiyordum. Tüm psikolojimi bozan kilolarımdan artık kurtulmak istiyordum. Fatsa’da diyetisyen olarak ulaştığım Melis Aydın sayesinde kilolarımı verdim ve gerçekten bambaşka biri oldum. Bu kadar kısa sürede olacağını bile düşünmemiştim. Melis Aydın herkese tavsiye ettiğim diyetisyenim.

  Cevapla
 2. Fatma Polatlı
  5 saat önce

  Hamilelik döneminde doktorum çok kilo aldığımı ve diyetisyene gitmemi söyledi. Bebeğimin sağlığı açısından ben de Fatsa diyetisyen aramalarına giriştim. Diyetisyen Melis Aydın ile tanıştım. Sağolsun doğum öncesinde sağlıklı kiloma ulaştım ve kolay bir doğum yaptım. Emekleri için çok teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 3. Ömer Övünç
  5 saat önce

  Rahatsızlığım nedeniyle midemin bir bölümünü aldırmak durumunda kaldım. Sonrasında ise baya zayıfladım. Direncim de düşünce diyetisyene gitmeye karar verdim. Diyetisyen Melis Aydın ile iletişim kurarak kendisinden özel beslenme listesi istedim. Sağlığıma yeniden kavuştuğum için çok mutluyum. Herkese diyetisyen Melis Aydın’ı öneriyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?