Diyetisyen Melike Çetintaş hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Melike Çetintaş hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 11 (Ortalama: 1.8)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Uğur Alaş
  2 saat önce

  Diyetisyen Melike Çetintaş Avcılar’da diyetisyen arayanlar için önerebileceğim diyetisyenim. Hem güler yüzlülüğü hem de profesyonelliği sayesinde kilo verirken hiç zorlanmadım. İstediğini yiyerek kilo veriyorsun diyenlere inanmazdım gerçekmiş ama. Melike Çetintaş tavsiye edeceğim tek diyetisyen.

  Cevapla
 2. Melek Gümüş
  2 saat önce

  Menopoz döneminde çok kilo almaya başladım. Bu durum hem psikolojime hem de sağlığıma yansıdı. Avcılar diyetisyen aramalarım sırasında karşıma çıkan diyetisyen Melike Çetintaş sayesinde kabuslarım sona erdi. Tekrar sağlıklı beslenmeye başladım ve ideal kiloma kavuştum. Herkese onu öneriyorum.

  Cevapla
 3. Müge Altınordu
  2 saat önce

  Çalışan bir anne olduğum için çocuklarımı yeterince sağlıklı bir şekilde doyuramadığımı fark ettim. Fast food ya da hazır gıdalar hep mutfağımdaydı. Çocuklar kilo almaya başlayınca soluğu diyetisyen Melike Çetintaş’ta aldım. Ailem için beslenme planı hazırladık. İlk haftadan değişikliği fark etmeye başladık. Hepimiz şimdi daha iyiyiz. Melike Çetintaş’ı herkese öneriyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?