mehmet akif atay yorumlar

Diyetisyen Mehmet Akif Atay hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Mehmet Akif Atay hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 7 yorum yapılmış.

 1. Burak
  14 saat önce

  Selam bir ayda kendisiyle 8 kg verdim ve farkindaligim yukseldi tavsiye ediyorum herkese 🙂

  Cevapla
 2. Ş.A
  12 saat önce

  Mehmet Bey sayesinde 95 kilodan 80 kiloya indim. Verdiği listeler çok iyiydi rahatlıkla uyguladım. Listesine uyan herkes faydasını kesin görür. Ben çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 3. A.K
  12 saat önce

  Mehmet Bey çok güler yüzlü, kendisinin danışanı olduğum için çok mutlu oldum ve çok mutlu ayrıldım. İdeal kiloma zorlanmadan günlük beslenme alışkanlığıma göre liste vererek ulaşmamı sağladı. Bu süre zarfında da motivasyon ve destek anlamında bana çok yardımcı oldu. İdeal kilosuna ulaşmak isteyen herkese tavsiye ederim. Bir süre diyet yaparak değil beslenme alışkanlığınızı değiştiriyor.

  Cevapla
 4. B.E
  12 saat önce

  Mehmet Bey ile 3 ay çalışma imkanı buldum. Bu süre içerisinde sağlıklı kilo verdim ve kilo almıyorum. Kendimi daha dinç hissediyorum. Günlük yaşamıma olumlu bir şekilde yansıdı. Gelecek aylarda tekrar kendisine gitmek istiyorum. Çok memnunum Mehmet Bey’i herkese tavsiye ederim. Diyetisyen olmasının yanı sıra çok iyi bir terapistte olduğunu düşünüyorum.

  Cevapla
 5. Pınar Dinç
  12 saat önce

  Koşuyolu Diyetisyeni Mahmet Akif Atay , evet işinde uzman bir diyetisyenimiz. Koşuyolunda ki tüm dinç bay ve bayanların onun sayesinde olduğunu falan düşünmeye başlamadım değil. Kendisi ilgili ve oldukça güler yüzlü bir diyetisyenimiz. Bir gün evde yine oturmuş kilolarım yüzünden giyemediğim içine girmediğim kıyafetlerime bakarken buldum kendimi. Sonra Koşuyolu Diyetisyen Tavsiye aramalarında Diyetisyen Mehmet Akif Atay Bey’i gördüm. Koşuyolu Diyetisyen Yorumları da oldukça olumlu olunca . Çekine Sıkıla gittim Koşuyolu Diyetisyeni Mehmet Akif Atay’ın yanına . Fakat hiç de çekinilecek bir şey olmadığını gösterdi bana ilk günden güvenimi de kazanmıştı. Çok güzel Listeler hazırladı bana . Diyet yapacağım diye heyecanlanmıştım adeta . Diyetisyen Mehmet Akif Atay yorumları gerçekten de doğruymuş , yaşayıp onayladım. Şuan evde oturmak ne bilmiyorum 🙂 Giremediğim tüm kıyafetlerime gire biliyorum. Bunun mutluluğu gerçekten tarif edilemez. Diyetisyen Mehmet Akif Atay Tavsiye ettiğim bir Koşuyolu Diyetisyeni oldu.

  Cevapla
 6. Serkan Yıldırım
  12 saat önce

  Diyetisyen Mehmet Akif Atayı Tavsiye ediyorum herkese. Onunla başladığımız kilo verme yolunda sağlıklı bir kilo nasıl verilir öğrenmiş oldum ve bu süre zarfında kilolarımdan kurtuldum . Koşuyolu Diyetisyeni Mehmet Akif Atay Yorumları içinde olumsuz yorum görme olasılığı ola bileceğini düşünmüyorum. Sanki sihirli bir ok ile bana dokundu, kilolarımı çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde verdim en önemlisi şuan yesem de almıyorum . Koşuyolu diyetisyen tavsiyesi sayfalarında en başta isminin yer alması gerektiğini düşünüyorum. Diyetisyen Mehmet Akif Atay Umarım hayatında daha da iyi yerlere gelirsin,sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..Gözüm kapalı Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atayı herkese tavsiye ediyorum .

  Cevapla
 7. Kerem Asna
  12 saat önce

  Güler yüzlü ve gerçek bir diyetisyen arıyorsanız doğru adrestesiniz! Diyetisyen Mehmet Akif Atay tam da o kişi.
  Koşuyolu diyetisyen tavsiyesi üzerinde araştırmalarım sonucu kendimi Koşuyolu Diyetisyeni Mehmet Akif Atayın karşısında buldum. Tek fark karşısında bulduğumda 120 şuan ise 85 kilo olmam. Korkmayın sihir yapmıyor sadece düzgün bir lise ve tavsiyelerde bulunup sizinle bol bol ilgileniyor. Diyetisyen Mehmet Akif Atay Yorumları ve Önerileri son derece doğruymuş. Hakkı ödenmez bir Diyetisyen Mehmet Akif Atay. Çok sıcak kanlı ve olumlu olması işi zaten kolaylaştırıyor. Kilolarından kurtulmak isteyen herkese Diyetisyen Mehmet Akif Atayı Tavsiye Ediyorum.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?