7 Nisan 2018
[Toplam: 53 Ortalama: 4.2]

Diyetisyen Kübra Irmak hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Kübra Irmak hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

[Toplam: 53 Ortalama: 4.2]

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen Kübra Irmak

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı

Beylikdüzü Diyetisyen /

Telefon : 0212 963 22 74
Adres : Barış Mah. Mehmetçik Cad. No:2/1 A1 Blok D:4 Zemin Kat Westside-2 Beylikdüzü / İstanbul
E-posta : kubrairmak@diyetuzmani.com.tr
Web Site : www.kubrairmak.diyetuzmani.com.tr
Diyetisyene Sor : Size özel diyet ve beslenme programları için Kübra Irmak’a ulaşın

 

Diyetisyen için 25 yorum yapılmış.

 1. Tahsin Kılıçkap
  11 saat önce

  Çocukluk döneminden bu zamana kadar hep kilo problemi yaşayan bir insandım. Belli bir dönem istediğim forma ulaşıyorum ve daha sonra tekrar kilolarımı geri alıyordum. Uzun bir araştırma dönemine girdim ve bir çok diyet uzmanı ile görüştüm, Tüm şikayet ve isteklerimi anlattım fakat nafile. Kalıcı bir çözüm bulamadım. Bana en yakın bölgede diyetisyen Kübra Irmak ile tanıştım. Beni, karakterimi, yaptığım işi, sevdiğim ve sevmediğim şeyleri kısacası benim ve yaşantım ile ilgili her şeyi analiz etti. Bana diyeti sevdirdi ve eğlenceli hale getirerek zayıflamama yardımcı oldu. Gerçekten bol bol yiyerek ve eğlenerek kilo verdim. En önemlisi de 1 seneye yakın zamandır aynı kilomu koruyorum. Çok mutluyum ve hayatım daha verimli geçiyor. Çok teşekkür ederim Kübra Irmak hocam 🙂

  Cevapla
 2. Selin Koca
  11 saat önce

  Diyetisyen Kübra Irmak hanımdan çok memnun kaldım. Son zamanlarda aldığım abartılı kilolardan kurtulmak ve sağlıklı bir hale kavuşmak için artık bir diyetisyen yardımı almam gerektiğini fark ettim ve buna karar verdim. Normalde Esenyurt tarafında oturuyorum fakat Beylikdüzü diyetisyen diye araştırma yaparak bana yakın bölgelerde bir uzman arıyordum. İyi ki araştırma yapmışım. Kübra hanım ile tanışma fırsatım oldu. Kendi hayatım ve beslenmem ile ilgili şikayet ve isteklerimi kendisine bildirdim. Bana özel ayarladığı diyet programına uyum sağlayarak kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladım. Hatta en çok hoşuma giden bir şey oldu. Beni düzenli bir şekilde kontrol etmesi, ilgi göstermesi ve yaşam tarzımı değiştirmesi hayatıma çok şey kattı diyebilirim. Artık daha sosyal bir insanım ve öz güvenim çok daha fazla yüksek. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim…

  Cevapla
 3. Hülya Korkmaz
  11 saat önce

  Herkesin bir sorunu var fakat benim de kilo alamama gibi bir şikayetim vardı. Bir çok diyetisyen yorumlarına baktım. Uzun bir araştırma yaptım ve Allah karşıma Kübra hanımı çıkardı. Her zaman kendimi zayıf ve çelimsiz hissediyordum. Sürekli yemek yiyememe ve bu durumdan bunalıma girme gibi sorunlar yaşıyordum. Tabi kide diyetisyen Kübra Irmak ile tanışana kadardı her şey. Kendisi oldukça ilgili ve işini çok iyi yapan bir diyet uzmanı. Bana yemek yemeyi sevdirdiği için ve bana sağlıklı beslenmeyi öğrettiği için kendisine çok teşekkür ederim.

  Cevapla
 4. Yekbun İş
  7 saat önce

  Kilo yaş endeksim sürekli negatif yönde olduğu için yıllarca kilo almak için uğraştım . Hiç bir diyet listesi ile maalesef istedigim kiloya ulaşamadım. Aktarlarda satılan bitkisel özlü özel kilo aldırıci ürünlerde işe yaramadı. Sonunda Beylikdüzü’nde internet üzerinden bulup görüşmeye gittiğim Kübra hanım sayesinde iki ayda 5 kilo aldım . Süreç devam ediyor , gelişmeleri tekrar buradan paylaşmaya devam edeceğim.Sonuçtan çok mutlu olduğum için benim gibi kilo alma sorunu yaşayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 5. Begüm Selici
  7 saat önce

  Bir ayda 4 kilo.bu diyetisyen bir harika.Güler yüzlü ve içten yaklaşımıyla,doğru yönlendirmeleriyle ve motivasyon verici konuşmalarıyla neyi yememeniz gerektiğini değil de ne zman,ne miktarda yemeniz gerektiğini öğreten daha çok genç olmasına rağmen işinde gerçekten çok başarılı bir diyetisyen iyi ki size gelmişim.

  Cevapla
 6. Fatih Kirpitci
  7 saat önce

  Kübra Hanım’ı yine bu siteden bu yorumları okuyarak buldum iyi ki de bulmuşum. Onun verdiği kişiye özel diyet programıyla çok ciddi kilo kaybım oldu. Buna bende çok sevindim O’ da. Birlikte başarılarımızın devamını diliyorum…

  Cevapla
 7. Berra Çetinkaya
  7 saat önce

  Obeziteye dogru giden istahli 12 yasindaki kizimi 1,5 ay gibi kisa bir surede yola sokmayi saglikli bir bicimde basardi. Motive etmesi, destegi ve anlayisi ile ailemizin diyetisyeni oldu.

  Cevapla
 8. Kaan Bayraktar
  7 saat önce

  Danışanlarıyla çok ilgili, samimi ve güler yüzlüdür kendileri. Sürekli iletişim halinde olabilmemiz ve gönderdiği ses kayıtlarıyla motivasyonumuzu yüksek tutması çok büyük bir artı benim için. Sayesinde 2 ay 1 haftada 14 kilo yaktım ki bu benim için çok çok uzak bir hedefti. Bir diyetisyenden yardım almak isteyenler için şiddetle tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 9. NUR KARTAL
  7 saat önce

  Tavsiye üzerine gittim.Kendileriyle görüştüğümde çok ılımlı geldiler.Motivasyon açısından çok yüksek.Diyet yaparken bir çok noktada kırılabiliyorsunuz ama sürekli internet ve whatsapp üzerinden takip altında olduğunuzdan dolayı kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz.Sürekli desteğini hissediyorsunuz.Danışanlarına yönelik kişisel listeleri oluyor.Uygularken çok fazla sıkılmıyorum.Seanslarım devam etmekte.Ara ara bırakabiliyorum.Ama memnunum.Bir kaç arkadaşımı yönlendirdim.Devam etmekteler.

  Cevapla
 10. Arzu Ertuğrul
  7 saat önce

  Danışanları ile çok ilgili, çok güler yüzlü, sürekli motive ediyor. Çok memnunum ben kendisinden. Sürekli iletişim halinde danışanları ile. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 11. Gamze Kılıç
  7 saat önce

  Kübra Hanım’ın ilgisinden çok memnunun danışanlarını çok motive ediyor. 2 hafta kadar devam edebildim daha sonra yer değişikliği sebebiyle gidemedim. Gittiğim süre zarfında çok memnun kaldım. Çünkü 2 haftada 4 kilo verdim.

  Cevapla
 12. Elif Yetişkol
  7 saat önce

  Beslenme uzmanı olan Kübra Irmak konusunda gayet başarılı olan, danışanlarıyla son derece ilgili ,bire bir sorulan her soruya cevap veren, her öğünde hatırlatmalar yapan , aynı zamanda sizi cok iyi motive edip bu konuda psikolojik destekte bulunup güzel sohbetler eden, işiyle ve danışanlarıyla kinusunda cok ilgili olan keyifli sempatik enerjik ve güler yüzlü bir beslenme uzmanıdır.

  Cevapla
 13. Sabiha Kahraman
  7 saat önce

  Çok memnunum Kübra Hanım’dan.Sadece diyetistyen gibi değil her konuda yardımcı olmaya çalışıyor, her şeyi rahatlıkla anlatabiliyorum. Ailesinden biri gibi destek oluyor . Diyet listelerinde de sürekli hatırlatmalar yaparak diyetimizi uygulamımızda yardımcı oluyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 14. Soner Şahin
  7 saat önce

  Kübra Hanım işine sadık bir insan ve teknik verilerle işini yapıyor.Bence bu da çok güzel bir şey. İlk başladığımda benden kan örnekleri istedi, şekerimin olup olmadığını ve her hangi bir hastalığımın olup olmadığını öğrenip ona göre program yazdı. Sürekli danışanları ile ilgili sürekli danışanlarına sosyal medyadan, telefonla veya mesaj ile yemek saatlerini ara öğünlerini hatırlatıyor. Ve her hafta farklı program yazarak vücudun hızlanmasını sağlıyor. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 15. Duygu Cesur
  7 saat önce

  Kübra Hanım iletişime çok açık ve kendisini iyi ifade edebilen bir diyetisyen. Aramızda bir iletişim uyumu olduğu için gidiyorum. Başladığım günden beri 7 kg verdim ve başarılı bir diyetisyen olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 16. Neval Çak
  7 saat önce

  Kübra Hanım diyet kosununda gayet eğitimini güzel almış birisi olduğunu düşünüyorum.Danışanlarını çok güzel motive eden, çok güzel yönlendiren ve eksiklerini kişiye göre en uygun şekilde tamamlayan programlarını kişiye göre uygun ve güzel bir şekilde veren sevimli cana yakın bütün danışanlarıyla arkadaşı ailesi gibi ilgilenen güzel yürekli sempatik bir insan. Tüm danışanlarına whatsapp grubu eşliğinde ara öğün yemek saatlerini hatırlatıyor. Bende onun bir danışanı olarak 2 ayda 11 kg verdim. Herkese tavsiye ederim. Kendisine getirdiğim arkadaşlarımda çok memnunlar. Gidilebilecek ve tavsiye edilebilecek diyetisyenlerden biri.

  Cevapla
 17. Adalet Gökçe
  7 saat önce

  Kübra Hanım’dan çok memnunum. Beslenme alışkanlığım düzene girdi. Saatimde yemek yiyorum. Meyve hiç yemezdim. Artık mevva tüketimi yapıyorum ve çaylarımı içiyorum. Su içmezken artık bol bol su içiyorum. Sebze yemezdim sebze yiyorum. Hem düzenli besleniyorum hemde kilo veriyorum bu beni çok mutlu ediyor. Her geçen gün aynaya baktığımda mutlu oluyorum, kendimi güvenim arttı ve hayatım düzene girdi. Kübra Hanım birebir ilgileniyor bu sebeple kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 18. Kumsal Çevik
  8 saat önce

  Merhaba, Kübra hanıma geçen ay başladım. Tam 5 kilo verdim. Hemde her istediğimi yiyerek. Bütün önyargılarımı kırdı. Sempatik ve hareketli tavırlarıyla seansın nasıl geçtiğini anlamadığım gibi tuhaf bir şekilde sürekli yanına gidesim geliyor. Gerçekten çok teşekkür ediyorum kendisine. Şiddetlede tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 19. Elif
  15 saat önce

  Kübra Hanımı internetten yaptığım araştırma ile buldum. Aslında ölçümlere göre normal kilodaydım ancak 4 -5 kilo vermek istiyordum. Telefon ile randevu alarak kendisi ile ilk görüşmemi yaptım. Çok pozitif ve işini severek yaptığı her halinden belli olan bir diyetisyenle karşılaştım. Hem bol bol yiyerek hem de sağlıkla istediğim kiloya ulaştım. Kendisine teşekkürlerimi iletir, herkese tavsiye ederim 🙂

  Cevapla
 20. Ana&kız:)
  8 saat önce

  Annemle birlikte Diyete başladığımiz süre içinde bir çok diyetisyenden destek aldık. Bu kadar güler yüzlü ve ilgili, sadece haftalık kontrol günlerinde değil neredeyse günün her saati danisanlarina hatırlatma yapan ve moral veren bir danismanimiz olmamisti. Sizi çok seviyoruz teşekkürler Kübra hanım??

  Cevapla
 21. Seçil özsoy
  8 saat önce

  Güler yüzlü işini hakkıyla yapan sempatik doktorumuz iyi ki varsınız daha yeni başladım ama iyi olacağına inanıyorum

  Cevapla
 22. NURAY GÜLBEY
  9 saat önce

  Mutluyum Kubra hanim hem guleryüzlü hem başarili ve ehlenceli bir diyetisyen.Kendisine saglikli mutlu hizurlu bir ömur dilerim.İYI Kİ SİZI TANIDIM.veee sizinle kili vermeyyi paylaşiyorum SAYENIZDE??

  Cevapla
 23. Özlem Özbayındır
  13 saat önce

  Denemediğim hiçbir yol hiçbir diyetisyen kalmadığı halde kendime yeniden yakın bir diyetisyen bulma umuduyla yaptığım araştırma sonucu tanıştım Kübra Hanımla. Henüz yolun başındayım ama güler yüzü, sıcaklığı,samimiyeti ve içtenliğiyle beni kendisine fazlasıyla yaklaştırdı diyebilirim. Üzerimde bıraktığı olumlu etkisi ve verdiği motivasyonuyla çıktığım bu yolda şimdiden başaracağıma beni inandırdı. Şimdiden ona çok çok teşekkürler ediyorum. Tanıdığım ve beni bu kadar çabuk zayıflayacağıma ikna eden danışmanım, iyi ki varsın. ??

  Cevapla
 24. Turhan YILMAZCAN
  7 saat önce

  Merhabalar
  Kilo sorunumu çözmek için Uzun arayışlar sonucu Diyetisyen Kübra hanıma ulaştım. İlk görüşmemiz benim açımdan çok olumlu geçti ve sağlıklı bir şekilde kilo vereceğime inandım. Tabi bu konuda vermiş olduğu bilgiler, diyet programı ,pozitif ve sıcak yaklaşımı oldukça ilgili davranışı doğru bir karar vermiş olduğumu anladım. Teşekkürler Kübra hanım.

  Cevapla
 25. Gülşen Karabacak
  6 saat önce

  Yıllardır uygulamadığı taktik diyet diyetisyenler kalmamıştı artık pes etmiştim kıyafet bula biliyorsam Demek ki hala zayıfım diye düşünüyordum 😂 Tabii ki bu arada 46 bedenim. Nihayetinde Kübra Hanım mı tanıdım Her şeyden önce daha önce gittiğim diyetisyenler gibi ayda bir liste verip göndermiyor. Danışanları ile Tek Tek ilgilenip her hafta Yeni liste düzenleyip bu şekilde bir yol çiziyor her danışanla Bu benim için bulunmaz bir nimettir Her şeyden önce tatlı dilli güler yüzlü. Verdiği listeler mükemmel İyi ki Kübra Hanım tanımışım

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?