diyetisyen kamile altın sü yorumları

Diyetisyen Kamile Altın Sü hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Kamile Altın Sü hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Işıl Pekmez
  20 dakika önce

  Yalova Diyetisyen’i Kamile Altın Sü beni en başta yaptığım hatalardan geri döndürdü ve aydınlattı. Pek çok hastalık sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam ilkeleri sayesinde önlenebilirmiş.Yetersiz besin içeriğine sahip ve kişiye özgü hazırlanmayan diyet planları veya diyet listesi ile uygulanan zayıflama yöntemi vücutta yağ kaybından çok kas ve su kaybına neden olabilir. Bu şekilde verilen kilolar kolayca geri alınabilir ve kişide halsizlik yaratabilir. Bu dengenin sağlanması ise diyetisyenin görevidir. Bunu bilerek çıkılan yolda kolay kolay kilo alma ve sağlıksız olma durumu pekte söz konusu değildir. Diyetisyen Kamile Altın Sü bu işte çok fazla deneyimli ve başarılı olduğu için gözüm kapalı güvendim. Ve güvenim hiç bir zaman boşa çıkmadı. Yalova diyetisyen tavsiyesi arasında da ilk sıra da yer alıyor kendisi. Diyetisyen Kamile Altın Sü tavsiye edilecek en doğru isim bu yüzden.

  Cevapla
 2. Büşra Arili
  11 dakika önce

  Sporcu olduğumdan dolayı beslenmeye dikkat etmem gerekiyordu,ne kadar dikkat etsem de kendi bildiklerimle ediyordum. Ve bazen çok verimli olamıyordum sporda. Bir diyetisyen arayışına girdim. Hocam diyetisyenle çalışmamı ve o zaman daha iyi ola bileceğimi belirtmişti. Yalova diyetisyen önerileri içinde diyetisyen Kamile Altın Sü baş sırada yer alıyordu. Gayet işini bilen biri olarak gözükmesi bile bu işte başarılı olduğunu gösteriyordu. Yalova Diyetisyen’i Kamile Altın Sü ile ilk görüşmem de detaylı bir vücut analizimi yaptı,ayrıca çok tatlı bir bayandı. Birlikte benim bireysel bedenime ait bir sporcu beslenmesi uygulamasına başladık. Başlayalı 2 ay oldu ideal kiloma da ulaştım ayrıca bu süre içinde. Ve kendimi daha zinde sağlıklı hissetmeye başladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum daha da başarılarını diliyorum. Yalova Diyetisyen’i Kamile Altın Sü tavsiye ettiğim ve tüm sporcu arkadaşlarımında kapısını çaldığı ideal bir diyetisyen.

  Cevapla
 3. Kader Akrepli
  1 dakika önce

  22 yaşında bir diyabet hastasıyım ve üstüne üstlük 1.60 boyunda 98 kilodaydım . Bu hem psikolojik hem de genel anlamda beni çok etkilemişti. Yalova diyetisyen önerisi arıyorken karşıma çıktı Diyetisyen Kamile Altın Sü hanım. Benim için deneyimli bir diyetisyen olması çok önemliydi işim yanlışlıkla oldu denecek kadar basit değildi. En iyisinin Yalova Diyetisyen’i Kamile Altın Sü olduğunu öğrenince kapısını çaldım ve iyi ki çalmışım bana uygun bir program ile başlattı bu diyeti bana, ve hiç zorlanmadım çok rahat ve güzel geçiyordu günler. 3 ayda ideal kiloma kavuştum. Diyabet hastalığıma da çok iyi gelmişti. Rahatlamamı sağladı. Bu benim için çok iyi olmuştu. Diyetisyen Kamile Altın Sü tavsiye edeceğim gerçek bir diyetisyen. Uzmanlığı ve kibarlığı ile çok daha rahat hale getiriyor diyet olayını. Yalova Diyetisyen’i Kamile Altın Sü yorumları ve konuşmaları da her zaman umut verici. Karanlığın için de ki ışığı bulup size sunuyor.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?