diyetisyen ışıl ustaoğlu yorumları

Diyetisyen Işıl Ustaoğlu hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Işıl Ustaoğlu hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 5)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Zeynep Uslu
  7 saat önce

  Bornova Diyetisyen’i Işıl Ustaoğlu , Bornova da adı duyulmuş işinde gerçekten çok başarılı bir isim. Bornova da sanki herkes onun sayesinde böyle sağlıklı ve dinç gibi düşünüyorum. Diyetisyen Işıl Ustaoğlu yorumları için de gördüğüm ve tedirginlikle gittiğim fakat hiç de tedirgin olacak bir şey olmadığını o güler yüzlü ve sıcak tavırları ile ortaya koydu kendisi. Sayesinde 2 buçuk ay da istediğim kiloya düştüm. İlk gittiğim de herkes gülerek çıkıyordu odasından,ve çok kalabalıktı o yoğunluk arasında size kendinizi tavırlarıyla özel hissettiriyor. Vücut analizimden sonra güzel bir yol izleyerek sağlıkla ve hızla kilolarımdan kurtuldum. Verdiğim kiloları da geri almadım. Diyetisyen Işıl Ustaoğlu tavsiye etmem gereken herkesin gitmesi gereken bir diyetisyen. Bornova Diyetisyen önerisi arayanlara tek önerile bilecek isim.

  Cevapla
 2. Hüsnü Görkemli
  8 saat önce

  Bornovamızın güzel diyetisyeni Işıl Ustaoğlu. Ergenlik döneminde çok fazla kilo alan oğlumun ergenlik dönemi bitmeden bu kilolardan kurtulmasına yardımcı oldu Diyetisyen Işıl Ustaoğlu. Oğlum gözümüzün önünde günden güne kilo alıyor ve asabi tavırlar içine giriyordu. Ne desek ters tepiyordu. Bir gün eşim ve ben bu kiloların hiç de normale gitmediğini fark ettik ve Bornova diyetisyen tavsiyesi üzerine Diyetisyen Işıl Ustaoğlu ile karşılaştık. Durumu arayarak belirttik. Diyetisyen Işıl Ustaoğlu ses tonundan bile insana ben bu işi rahatlıkla çözerim güveni verdiriyordu. Oğlumuza bu durumu anneni diyetisyene getirmemiz lazım sen de gel oradan işimiz var diyerek getirdik. Bornova Diyetisyen’i Işıl Ustaoğlu oğlumun o asabi tavrını aldı getirdi sanki , bu bizi çok etkiledi. Diyetisyenden daha fazlası olduğunu bize göstermiş oldu. Diyetisyen Işıl Ustaoğlu tavsiye edilmesi ve doğru bir diyetisyen arayan herkesin ilk adresi olmalı. Diyetisyen Işıl Ustaoğlu şikayet tarzı bir şey bulmanız mümkün değil. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyoruz..

  Cevapla
 3. Derya Koç
  8 saat önce

  Başarılı diyetisyen Işıl Ustaoğlunu Bornova da duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum açıkçası. Bende duyarak gidip , daha önce neden gelmemişim ki diyen bir kişi oldum. Diyetisyen Işıl Ustaoğlu yorumları ile bana tekrar eski enerjimi geri kazandırdı. Çok hızlı bir şekilde kilolarımdan kurtuldum. Diğer diyetisyenler gibi elime hazır yazılmış bir liste tutuşturup eve yollamadı.Güzel bir şekilde zamanını harcadı dinledi,anlattı,analiz etti bana özel liste hazırladı. Diyet programına başladık. Her şey olmasından daha iyi gidiyordu ve ben olması gerektiğinden çok daha fazla umutluydum Diyetisyen Işıl Ustaoğlu sayesinde. Umutlarım da hiç boşa çıkmadı zaten bana istediklerimin hep daha fazlasını yaşattı. Bornova Diyetisyen’i Işıl Ustaoğlu tavsiye edeceğimden daha fazlasını sizlere yaşatıyor. Bu konu da içiniz çok rahat olsun.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?