Diyetisyen İrem Gündoğan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen İrem Gündoğan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 4 yorum yapılmış.

 1. Cevriye Atabul
  2 saat önce

  Diyetisyen İrem Gündoğan bula bileceğiniz en sevimli ve doğru diyetisyen. Kendisini kızım kadar çok sevdim birlikte izlediğimiz yolda. Küçükçekmece diyetisyen tavsiye listesinde görmüştüm.Yaş ve menopoz sebebi ile aldığım kiloları veremiyordum bir türlü ve bu bana sinir yapıyordu.Diyetisyen İrem Gündoğan yorumları ,tavsiyeleri hem sinirimi hemde kilolarımı aldı benden. Küçükçekmece Diyetisyen tavsiye edilecek en doğru diyetisyen. Gözlerinden öpüyorum ve başarılarının devamını dinliyorum

  Cevapla
 2. Satı Doğu
  2 saat önce

  Üniversiteye başlamadan önce öz güvenimi ve bedenimi normale döndüren Küçükçekmece Diyetisyen’i İrem Gündoğan Hanım çok olumlu ve güzel sonuçlar veriyor. Diyetisyen İrem Gündoğan sayesinde fazla kilolarımdan kurtuldum. Uzun uğraşlar vermemize hiç gerek yokmuş,vücudunuzu size güzelce tanıtan ve neler istediğini bilen bir diyetisyen kendisi.Size uygun bir diyet programı ile her şeyi hallediyor.Ayrıca çokta güler yüzlü ve sempatik bir bayan. Diyetisyen İrem Gündoğan yorumları zaten oldukça olumlu. Sebebi de yaşayıp gören herkes tarafından belli zaten. Küçükçekmece diyetisyen’i İrem Gündoğan tavsiye etmem gereken en doğru diyetisyen.

  Cevapla
 3. Gübsa Özçelik
  2 saat önce

  Nefes alıp verme de problem yaşayan bir bedene sahiptim fazla kilolarım yüzünden yolda yürürken zorlanıyordum. Ayrıca bir tansiyon hastasıydım. Diyetisyen İrem Gündoğan tavsiye edilmesi üzerine soluğu yanında buldum ve kapıdan girer girmez güzel bir ilgi ile karşılandım. Küçükçekmece diyetisyen yorumları ile de daha önce ismini duymuştum. Dendiği kadar işinde başarılı ve enerjisiyle sizi de enerji sahibi yapıyor. Küçükçekmece diyetisyen’i İrem Gündoğan sağlıkla kilo vermeme çok yardımcı oldu. 3 ay içinde nefesimde ki sorundan da kurtuldum fazla kiloları vererek . Nasıl teşekkür etsem azdır.. Yolu bahtı hep açık olsun.

  Cevapla
 4. Mustafa kabak
  6 saat önce

  Güleryüzlü ilgili işine saygılı yeni başladım bakalım ne olacak

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?