diyetisyen irem çohadar yorumları

Diyetisyen İrem Çohadar hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen İrem Çohadar hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 6 (Ortalama: 4.7)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Helin Erdal
  11 saat önce

  Sarıyerimizin en başarılı Diyetisyen’i İrem Çohadar ile spor beslenme programı gerçekleştirmiştik. Ben voleybol oynadığım ve her zaman zinde kalmam gerektiği için sağlıklı beslenmem gerekiyordu. Fakat herkesin vücudunun kendi besin ihtiyaçları olduğu için kimine göre sağlıklı olan o besin benim vücudumun ters teptiği bir besin ola bilirdi. Bu yüzden Sarıyer diyetisyen tavsiyesi arasında karşıma çıkan Sarıyer Diyetisyen’i İrem Çohadar bana bu konuda çok yardımcı oldu, vücudumun analizi sonrası bana özel besin programları hazırladık. Sağlıklı bir bünyeye sahip olmamı sağladı Diyetisyen İrem Çohadar. Çok sempatik ve güler yüzlü bir diyetisyen. Diyetisyen İrem Çohadar tavsiye edeceğim bir isim olarak yer edindi hayatımda. Gözünüz kapalı her konuda güvene bilirsiniz.

  Cevapla
 2. Gökhan Teke
  11 saat önce

  Üst üste geçirdiğim ameliyatlar ve hastalığım sebebi ile beslenme sorunu yaşıyordum. Hastalıklarda beslenme ile ilgili problemlerim vardı. Diyetisyen İrem Çohadar yorumları içinde hep güzel yorumlar görüyordum. Hastalıklı ve ameliyatlı olduğum için bana son derece işinde uzman bir diyetisyen gerekiyordu. Sarıyer Diyetisyen’i İrem Çohadar tamda aradığım kişi olduğunu gösterdi sağ olsun. Diyetisyen İrem Çohadar durumumu çok güzel ve istekli şekilde dinledi hemen bir yol haritası çizdi bünyemin direncini ölçtü ve programımı hazırladı. Çekinmem gereken hiç bir şey olmadığını gösterdi bana çok güler yüzlü karşısında ki insanın içini ısıtan bir Diyetisyen İrem Çohadar. Hastalıkta verdiğim o kiloları sağlıkla geri aldım. Sarıyer Diyetisyen’i İrem Çohadar tavsiye ve düşünceleri ile sizi size en uygun doğruya getirecektir. İçiniz çok rahat olsun bu konuda. Kendimi artık daha sağlıklı ve dinç hissediyorum. Gözünüz kapalı güvene bileceğiniz bir isim Diyetisyen İrem Çohadar.

  Cevapla
 3. Adviye Delihayver
  11 saat önce

  Sarıyer Diyetisyen’i İrem Çohadar sayesinde 95 kilodan 63 kiloya düştüm. 3 ayda 32 kilo verdim. Ve üstünden 2 yıl geçmek üzere 1 kilosunu bile geri almadım. Gerçekten işinde çok başarılı bir Diyetisyen İrem Çohadar. Sarıyer de bir çok diyetisyen var, fakat bana en iyisi gerekiyordu. Ve ben en iyisi ile en iyi şekilde verdim kilolarımı, aç kalmadan hazır listeler ile beslenme yapmadan. Sarıyer diyetisyen tavsiyesi bölümünde en çok Sarıyer Diyetisyen’i İrem Çohadar önerisi vardı. Sebebini yaşayarak gördüm. Diyetisyen İrem Çohadar tavsiye edilecek bir diyetisyen. Kendisine çok teşekkür ediyorum her şey için. Ve 2 yıl olmasına rağmen sorularıma hala aynı sıcak kanlılık ile cevap verdiği için..

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?