diyetisyen ipek şahin yorumları

Diyetisyen İpek Şahin hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen İpek Şahin hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 1 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Müge Yurtseven
  3 saat önce

  Beyoğlu Diyetisyen’i İpek Şahin! Evet, gerçekten işin de uzman bir isim. Su içsem yarayan bedenime sihir yapılmış gibi hissediyorum, Diyetisyen İpek Şahin ile 1 sene önce diyet programı yapmıştık. Çok olumlu sonuçlar almıştık. 1 sene geçmesine rağmen verdiğim kiloları geri alma durumum olmadı.Bedenimin analizini çok doğru bir şekilde yaptı. Bu yüzden ona göre bir diyet programı ile yolumuza çıktık. Beyoğlu Diyetisyen tavsiyesi arayan herkesin başvuracağı tek isim olmalı Diyetisyen İpek Şahin. Diyetisyen İpek Şahin tavsiye edile bilecek özel ve işini hakkıyla yapan gerçek bir diyetisyen.

  Cevapla
 2. Çiğdem Özmert
  3 saat önce

  Çok sempatik ve tatlı bir diyetisyen İpek Şahin. Sizinle ailesinden biriymiş gibi ilgileniyor ve ailesinden biriymiş gibi hissediyorsunuz. Vücut analizini son derece çözmüş kendisi. Daha önce gittiğim diyetisyenlere rağmen geri aldığım kiloları Diyetisyen İpek Şahin’in diyet programı ile almadım. Çok rahat ve sağlıkla kilolarımdan da kurtuldum. Hızlı ve güvenilir bir isim kendisi. Bende Beyoğlu diyetisyen tavsiyeleri sayesinde denk gelmiştim Beyoğlu Diyetisyen’i İpek Şahin Hanıma. Enerjisi ve gülüşü ile içinizi ısıtıyor ve programları daha eğlenceli hale dönüştürüyor ayrıca program dışında mesaj yoluyla hatırlatmalarda bulunuyor sizlere. Diyetisyen İpek Şahin yorumları ve tavsiyeleri de oldukça sağlam olmakla birlikte sizi hiç zorlamıyor. Beyoğlu Diyetisyen’i İpek Şahin tavsiye etmem gereken gerçek bir isim.

  Cevapla
 3. Yalçın Eroğlu
  3 saat önce

  Diyetisyen İpek Şahin ile kiloları hiç dert etmeyin diye bir pankart yapmak gerekiyor. Beyoğlu Diyetisyeni İpek Şahin işinin ciddi anlamda uzmanı olmuş. Ciddi bir vücut eğitmeni diye biliriz. Kişiye özel beslenmeler hazırlıyor. Arkadaş ortamımdan ve ben dahi olmak üzere çok kişinin bedenini sevmesine sebep oldu. Sağlık dengemizi de düzenledi ayrıca.Diyetisyen İpek Şahin yorumları ve düşünceleri oldukça yol gösterici. İşini severek ve sürekli gülümseyerek yapıyor. Buda bizim motivasyonumuzu arttırıyor tabi. Beyoğlu Diyetisyen’i İpek Şahin tavsiye edilen ve edilmeye devam edecek bir isim.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?