Diyetisyen Huriye Tümer
Diyetisyen Huriye Tümer +90 (216) 706 23 75
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Huriye Tümer

Acıbadem Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Huriye Tümer Kimdir?

14

YILLIK DENEYİM

25

MAKALE

4500

MUTLU DANIŞAN

Kiloların Mutluluğuna Engel Olmasın!

Diyetisyen Huriye Tümer – Acıbadem Diyetisyen

Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer ile kilo sorunlarınıza modern yaklaşımlar ve kişiye özel diyetlerle çözüm bulacaksınız. Hayalini kurduğunuz sağlıklı ve fit bir beden için diyetisyeninize hemen ulaşın…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Obezite kadınlarda daha sık görülüyor! Türkiye’deki kadın nüfusunun %41’i obezite sorunu ile karşı karşıya!

Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Diyete Başlayalım Mı?

Tamamen size özel hazırlanan beslenme ve egzersiz programlarıyla sağlıklı hayatın kapılarını bizimle birlikte aralayın! Alanında uzman isimlerinden Diyetisyen Huriye Tümer ile tanışın! Diyetisyen Huriye Tümer randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer'den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Huriye Tümer ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Huriye Tümer ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Huriye Tümer ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer Danışmanlık Hizmetleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın! Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Huriye Tümer Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Huriye Tümer İle Değişime Hemen Başla!

Ne yeseniz yarıyor ya da aşırı yemek yemenize rağmen kilo alamıyor musunuz? Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer ile birlikte kilo sorunlarınızın kaynağını ve çözümünü hemen öğrenin.

Diyetisyen Huriye Tümer kişisel beslenme danışmanlığı, menü planlama, egzersiz programı hazırlama ve sağlıklı yaşam koçluğu hizmetlerimizin herhangi birinden yararlanın, kişiselleştirilmiş bir diyet ve egzersiz planına sahip olun, değişimi kısa sürede görün!

Kilonuza hapsolmayın, bedeninizin ihtiyaçlarına kulak vererek onun için en doğrusunu seçin. Bu keyifli yolculuğa ise bizimle çıkın…

14
Yıllık Deneyim
15
Uzmanlık Alanı
4500
Mutlu Danışan
25
Makale

Diyetisyen Huriye Tümer İle İletişime Geç!

Diyetisyen Huriye Tümer Kimdir?

Diyetisyen Huriye Tümer Kimdir?

Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer, 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü bitirdi.

Profesyonel çalışma hayatına Marmaris’te bulunan Panorama Park Sağlıklı Beslenme Ve Zayıflama Oteli’nde başladı. 2005 yılında Ankara’da Sano Klinik’te klinik diyetisyenliği yaptı. 2005 yılı sonunda hayatını İstanbul’da sürdürmeye karar verdi ve Şişli Florence Nightingale Hastanesi‘nde göreve başladı. Burada; yatan hasta konsültasyonu, kurum beslenmesi ve poliklinik hizmetleri verdi ayrıca nöroloji bölümü özel diyetisyenliğini yaptı.

Eş zamanlı olarak Clinic İstanbul‘Da gebe ve emzikli beslenmesi, çocuk beslenmesi, doğum sonrası kilo verme ve obezitede diyet tedavisi konularında çalıştı. Bu sırada Tercüman Gazetesi‘nin sağlıklı beslenme köşesinde köşe yazarlığı yaptı.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Huriye Tümer, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

2007 yılında “Lighties Diyet Pasta” adlı diyet ve diyabetik pastacılık alanında hizmet veren Türkiye’nin ilk diyet pastanesinin üretim müdürlüğünü yaptı. Burada diyet ürün tariflerinin geliştirilmesi ve takibini üstlendi. 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde “Toplu Beslenme Sistemleri” üzerine yüksek lisans yaparak “Uzman Diyetisyen” unvanını aldı.

2010 yılında “Yaşasın Hayat” kliniğinde Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile birlikte çalıştı. Obezite ve insülin direnci konuları başta olmak üzere pek çok alanda danışmanlık yaptı. 2010-2017 yılları arasında Mihrimah Sultan Tıp Merkezi’nde görev aldı.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Huriye Tümer, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

2011 yılında “İş’te Diyet” kurumsal beslenme danışmanlığını kurdu. Doğan Holding, Fibaholding, Coca Cola A.Ş, Zeiss Group, Ekin Kimya, Aktaş Holding, T- Dinamik, Mektebim Okulları, Ernest & Young, Güven Varlık – Yatırım başta olmak üzere pek çok şirkette eğitimler verdi, kurumsal beslenme danışmanlığı yaptı.

2017 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü’nde doktora programını tamamlayan Tümer, Yeditepe ve Marmara Üniversitelerinde akademisyen olarak görev aldı. İstanbul S. Zaim üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak görev yapan Tümer, Mart 2017 itibari ile danışanlarına Koşuyolu’nda bulunan ofisinde hizmet vermektedir. Huriye Tümer evli ve bir çocuk annesidir.

Uzmanlık Alanları
Dr. Dyt. Huriye Tümer
Acıbadem/İstanbul
Koşuyolu Mahallesi, 15/3, Cevat Paşa Sok., 34718 Kadıköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Huriye Tümer, başta Acıbadem olmak üzere; Acıbadem, Beylerbeyi, Çengelköy, Bahçelievler, Bulgurlu, Cumhuriyet, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Acıbadem diyet merkezi ücretleri; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Diyetisyen ücretleri ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Acıbadem diyetisyen Huriye Tümer randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Huriye Tümer randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer’e ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Diyetisyen Huriye Tümer Obezitede diyet, kurumsal beslenme, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve beslenme davranış eğitimi alanlarında hizmet vermektedir. Acıbadem diyetisyen Huriye Tümer randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Huriye Tümer Yorumları

Diyetisyen Huriye Tümer hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.