hilal çatalkaş yorumları

Diyetisyen Hilal Çatalkaş hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Hilal Çatalkaş hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 418 (Ortalama: 4.9)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Halime Güney
  8 saat önce

  Kilolarımdan artık çok bunalmış ve yorulmuştum. Bedenim bana ait değil gibi geliyordu ve taşımakta zorlanıyorum. Yürürken çabuk yoruluyordum. Fatih Diyetisyen önerisi ile ilgili araştırmaya başlamıştım. Diyetisyen Hilal Çatalkaş yorumları oldukça olumluydu.Bu durumdan kurtulmak için Eyüp Diyetisyen’i Hilal Çatalkaş’ın yanına gittim. Oldukça cana yakın bir diyetisyeni kendisi.Çok da ilgilendi benimle.Umutlarımı tekrar yeşertti ve karşılıklı bir şekilde anlaşmamız sonucunda bana verdiği listeye harfiyen uydum . Gerçekten her şey o kadar yolunda gidiyordu ki.Hızla ve sağlıkla kilo vermeye başladığımı fark ettim . Bedenimi artık çok daha rahat taşıya biliyordum ve normalden daha uzun süre sonra yoruluyordum. Fatih Diyetisyeni Hilal Çatalkaş tavsiye edile bilecek bir diyetisyen olduğunu kesinlikle gösterdi.

  Cevapla
 2. Elif Uzun
  8 saat önce

  Fatih Diyetisyen’i Hilal Çatalkaş tavsiye edile bilecek,gözünüz kapalı güvene bileceğiniz gerçek bir diyetisyen. Diyetisyen Hilal Çatalkaş yorumları arasında da bunu görmek oldukça mümkün.Ailecek başvurduğumuz ve bizimle ayrı ayrı çok güzel ilgilenip diğerleri gibi dinleyip sıradan bir program hazırlayıp hemen eve yollamıyor. Hepimizin ayrı ayrı vücut analizini yapıp çok güzel bir şekilde ilgileniyor. Programlar hazırlıyor. Fatih Diyetisyen’i Hilal Çatalkaş işinde uzman olmakla birlikte bizim ailemizin de bir kızı oldu. Ailecek çok memnun kaldık ve hepimiz sağlıkla ilerledik bu yolda. Fatih diyetisyen tavsiyesi arasında önde gelen isimlerden kesinlikle.Diyetisyen Hilal Çatalkaş’a çok teşekkürlerimizi tekrar sunuyoruz.

  Cevapla
 3. Mevlüt Hayri
  8 saat önce

  Diyabet hastası olan babamla ilgilenmişti Fatih Diyetisyeni Hilal Çatalkaş Hanımefendi. Kendi babasıymış gibi ilgilendi hemde. Bu durum bizi çok memnun etmişti. Sıcak kanlı ve gerçek bir diyetisyen kendisi. Diyetisyen Hilal Çatalkaş yorumları gerçekten çok başarılı.Babamın beslenme programı ve hastalığı ile ilgili çok güzel bir liste hazırlayıp hastalığın da olumlu etikler göstermişti.Diyetisyen Hilal Çatalkaş tavsiye ede bileceğimiz çok iyi bir diyetisyen.Babamın ve bizim adımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?