3 Nisan 2018
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Diyetisyen Hande Seven Avuk hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Hande Seven Avuk hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen Hande Seven Avuk

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı

Şişli Diyetisyen /

Telefon : 0212 923 00 83
Adres : Fulya Mah. Uygar Sok. No:16 Fulya Life Residence K:11 D:32 Şişli / İstanbul
E-posta : handesevenavuk@diyetuzmani.com.tr
Web Site : www.handesevenavuk.diyetuzmani.com.tr
Diyetisyene Sor : Size özel diyet ve beslenme programları için Hande Seven Avuk’a ulaşın

Diyetisyen için 2 yorum yapılmış.

 1. Dyt.Beste ALİMERT
  8 saat önce

  Diyet yaparken sadece kilonuzu değil sağlığınızı ve hayat kalitenizi iyileştirmeyi hedeflemeniz gerekir. Bu durumda sağlığınızı teslim edersiniz karşınızdaki uzmana. Diyetisyen Hande Seven gerek eğitimi, mesleki bilgisi ve bilimi sürekli takip eden eğitim anlayışıyla, gerekse sizi motive eden güler yüzü ve yaklaşımıyla güvenle başvuracağınız değerli bir uzmandır. Beraber geçireceğiniz zamanın değerli ve keyifli geçeceğinden, sonuç alacağınızdan emin olun. Hem meslekdaşım hem üniversiteden takım arkadaşım Hande Seven’i herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Dyt.Refiye Yağmur ELMASTAŞ
  8 saat önce

  Hande üniversite yaşamım boyunca yakından tanıdığım ve her anımda yanımda olan biricik dostumdur. Kendisini hem okul hayatı hem de özel yaşamında yakından tanıdığım için gönül rahatlıyla tavsiye ederim. Okul yaşamı boyunca gerek katıldığı projelerde gösterdiği azim ve titizlik gerekse stajlarda hastalarıyla yakından ilgilenmesi ve sorunlara çözüm bulması tam olarak mesleğine bağlandığının ve elinden geleni yapacağının kanıtıdır. Handeyle tanışıp maviş gözlerindeki sıcaklığı ve yüzündeki tatlı gülümsemeyi gördüğünüzde sizi de kendine bağlayacaktır. Gerek zayıflama diyetleri gerek hastalıklarla ilişkili diyetler olsun doğru, size özel uygulanabilir diyeti, aradığınız yakın takibi ve ilgiyi Hande bulacaksınız:)

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?