diyetisyen hande seven avuk yorumları

Diyetisyen Hande Seven Avuk hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Hande Seven Avuk hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 7 (Ortalama: 4)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 5 yorum yapılmış.

 1. Dyt.Beste ALİMERT
  11 saat önce

  Diyet yaparken sadece kilonuzu değil sağlığınızı ve hayat kalitenizi iyileştirmeyi hedeflemeniz gerekir. Bu durumda sağlığınızı teslim edersiniz karşınızdaki uzmana. Diyetisyen Hande Seven gerek eğitimi, mesleki bilgisi ve bilimi sürekli takip eden eğitim anlayışıyla, gerekse sizi motive eden güler yüzü ve yaklaşımıyla güvenle başvuracağınız değerli bir uzmandır. Beraber geçireceğiniz zamanın değerli ve keyifli geçeceğinden, sonuç alacağınızdan emin olun. Hem meslekdaşım hem üniversiteden takım arkadaşım Hande Seven’i herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Dyt.Refiye Yağmur ELMASTAŞ
  11 saat önce

  Hande üniversite yaşamım boyunca yakından tanıdığım ve her anımda yanımda olan biricik dostumdur. Kendisini hem okul hayatı hem de özel yaşamında yakından tanıdığım için gönül rahatlıyla tavsiye ederim. Okul yaşamı boyunca gerek katıldığı projelerde gösterdiği azim ve titizlik gerekse stajlarda hastalarıyla yakından ilgilenmesi ve sorunlara çözüm bulması tam olarak mesleğine bağlandığının ve elinden geleni yapacağının kanıtıdır. Handeyle tanışıp maviş gözlerindeki sıcaklığı ve yüzündeki tatlı gülümsemeyi gördüğünüzde sizi de kendine bağlayacaktır. Gerek zayıflama diyetleri gerek hastalıklarla ilişkili diyetler olsun doğru, size özel uygulanabilir diyeti, aradığınız yakın takibi ve ilgiyi Hande bulacaksınız:)

  Cevapla
 3. Recep Akgül
  11 saat önce

  Şişlinin en özel diyetisyenidir kendisi kesinlikle. Diyetisyen Hande Seven Avuk her anlamda gerçekten çok başarılı bir diyetisyen. Diyetisyen Hande Seven Avuk sayesinde fazla kilolarımdan çok rahat bir şekilde kurtuldum. Kalp hastalığım olmasına rağmen bana ona göre Hastalıkta diyet programı çıkardı.Hazırladığı liste beni hiç bir şekilde yormadı. Kalbimi ve bünyemi çok rahatlattı. Sadece kilo vermenizi değil sağlığınızı da çok düşünüyor.Ve bunu size hissettire biliyor. Şişli diyetisyen önerileri arasında tanıştığım Şişli Diyetisyen’i Hande Seven Avuk bana her konuda çok güzel yol gösterdi.Kendimi onun sayesinde daha dinç ve sağlıklı hissediyorum. Diyetisyen Hande Seven Avuk tavsiye ve yorumlarıyla da yeterince başarılı.Şişli diyetisyen’i Hande Seven Avuk Hanımı herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 4. Azra Değirmen
  11 saat önce

  Aradağınız yakın takip,ilgi ve alaka tamamen Şişli Diyetisyen’i Hande Seven Avuk Hanımda bulunmakta. Sizinle ailesinden biri gibi ilgilenip o yakınlığı hissettiriyor. 9 yaşında ki oğlumun yaşına göre fazla kilo problemi için gitmiştik Şişli Diyetisyen tavsiyesi arasında görüp bulmuştuk.Diyetisyen Hande Seven Avuk yorumları da çok hoşumuza gitmişti. Çocukluk çağı obezite çözümleri programı ile çocuklarımızın yeterli ve dengeli beslenmesinin yanında beslenme problemlerini çözerek olası diyabet ve tansiyon gibi hastalıkların önüne geçmeyi hedefimizdendi Diyetisyen Hande Seven Avuk Hanımla. Bu hedefimizi çok güzel bir şekilde gerçekleştirdik. Çocuğumu en doğru kişiye emanet ettiğimi anladım. Şişli diyetisyen Hande Seven Avuk tavsiye edile bilecek narin diyetisyenlerimiz arasında.

  Cevapla
 5. Gamze Özdemir
  11 saat önce

  Siz hiç 110 kilodan 61 kiloya düşen genç bir kızın kahramanı olan Şişli diyetisyen’i Hande Seven Avuk Hanımı tanımıyor musunuz gerçekten ? İnanın o kadar şaşırtıcı ki bu durum. Diyetisyen Hande Seven Avuk tavsiye edile bilecek tek isim benim için. Şişli diyetisyen önerileri arasında gezerken gördüm.Ve gittim , nereden bile bilirdim ki o diyetisyenin hayatımı değiştire bileceğini..Öyle güzel karşıladı ki beni motivasyonumu yükseltti. Gülerek girip gülerek çıkıyordum odasından. Bu gerçekten bambaşka bir duyguydu,Özel bir diyet programı ile 5 ayda tanımayacak kadar faklı biri oldum . Diyetisyen Hande Seven Avuk bunun tamamen olmasını sağlayan bir isimdir. Mükemmel bir iş çıkardık birlikte. Şişli Diyetisyen’i Hande Seven Avuk ailemden biri gibi oldu bu süre içinde.Diyetisyen Hande Seven Avuk yorumlarını da çok seviyorum hala ayrıca. Gözünüz içiniz rahat sıkılmadan çekinmeden çıkın çıkın gidin..

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?