halime kazmacı yorumlar

Diyetisyen Halime Kazmacı hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Halime Kazmacı hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 3.5)

Emojiyle Tepki Ver

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Şebnem Kumru
  4 saat önce

  Gaziosmanpaşa diyetisyen tavsiyesi arasında Diyetisyen Halime Kazmacı ile karşılaştım ,Gaziosmanpaşa Diyetisyen Önerisi içinde en uygun ve sempatik Gaziosmanpaşa Diyetisyeni Halime Kazmacı geldi. Aniden kilo almam ve geri veremem ne yaptıysam kilolarımdan kurtulamam beni çok bunaltmıştı, Diyetisyen Halime Kazmacı benim vücut analizimi yaptıktan sonra çok güzel bir düzenlemeye soktu beni ve sonuç gerçekten gözle görülür kadar farketti. Sıcak kanlı ve sempatik bir bayan. Diyetisyen Halime Kazmacı yorumları beni mutlu etti,ve kendimi Halima Hanımın ellerine bıraktım. Sizlere de gönül rahatlığı ile Diyetisyen Halime Kazmacıyı Tavsiye ediyorum . İşin de gayet başarılı bir hanım. Ona buradan çok teşekkürlerimi sunuyorum..

  Cevapla
 2. Canan Avşar
  4 saat önce

  Ve işte benim Diyetisyenim!
  İstanbul Gaziosmanpaşa Diyetisyeni Halime Kazmacı gerçekten işinin hakkını vererek yapan diyetisyenlerimizden.
  Ciddi şekilde bir kilo sorunum vardı,Spor salonlarına harcadığım paranın haddi hesabı yoktu. Bir gün google de gezerken Gaziosmanpaşa diyetisyen önerisi diye bir yerlere girdim . Ora da Gaziosmanpaşa Diyetisyeni Halime Kazmacı Yorumlarına baktım. Hep mi olumlu olur.? Görüşmeye gittim hemen tabi ki . Nasıl sıcak kanlı nasıl tatlı bir bayan anlatamam , öyle güzel ilgileniyor ki dinliyor,anlıyor, analiz ediyor ve daha sonra konuşup yorum yapıyor. Yanlış tavsiyelerde bulunmuyor ve sizi size en uygun şekilde tanımlayıp yönlendiriyor. Diyetisyen Halime Kazmacı gerçekten işinde uzman bir Diyetisyen . Yavaş yavaş kendimi yormadan yönlendirme tavsiyelere uydum ve hiç zorlanmadım. Gerçekten bedenime uygun bir yönlendirme ve tavsiyelerde bulunmuş. Bir de ne göreyim ? 🙂 Kilolarım sanki yok oluyordu..Ve sonunda! Oldu.Evet bunu Diyetisyen Halime Kazmacı ile başardık. Ona çok ama çok teşekkür ediyorum. Diyetisyen Halime Kazmacı’yı Tavsiye ediyorum herkese..Hiç korkmayın ve çekinmeyin gerçekten işinde çok iyi!

  Cevapla
 3. Yaren Doğan
  4 saat önce

  Diyetisyen Halime Kazmacı diyorum ve susuyorum. Gaziosmanpaşa Diyetisyeni Halime Kazmacı beni hiç pişman etmedi ve hep olumlu sonuçlarla mutlu etti. 4 yıldır veremediğim kiloyu 4 ayda verdim desem yeridir! Lise döneminde aldığım abur cubur kaynaklı kilolardan kurtulamıyordum. Üniversiteye bu kilolarla başlamak istemiyordum hemen bir araştırma havasına girdim, Gaziosmanpaşa diyetisyen yorumları diye girdim , Gaziosmanpaşa Diyetisyeni Halime Kazmacı ile karşılaştım daha sonra Gaziosmanpaşa diyetisyen tavsiyelerine de baktıktan sonra gidip görüştüm kendisiyle. Beni kontrolden geçirdikten sonra bünyeme uygun bir program ile beni düzene soktu,ve ciddi anlamda ilgilendi. Yavaş yavaş kilolarım yok oldu. Ve normal kilo ortalamama düştüm.Beni üniversite hayatına zayıf ve sağlıklı bir şekilde başlatan Diyetisyen Halime Kazmacı’ya teşekkürlerimi sunuyorum ve içim rahat bir şekilde Diyetisyen Halime Kazmacı’yı Sizlere Tavsiye ediyorum

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?