diyetisyen halime beyazateş yorumları

Diyetisyen Halime Beyazateş hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Halime Beyazateş hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 4 (Ortalama: 3.3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Nilüfer Davacı
  2 saat önce

  Bandırma Diyetisyen’i Halime Beyazateş tavsiye edilecek özel ve güzel bir diyetisyen.
  İşini kesinlikle hakkını vererek yapıyor, bir çok diyetisyene gittim çoğu ilgilendi ama dediklerimi dikkate alarak değil kendi bildiklerini dikkate alarak. Fakat Diyetisyen Halime Beyazateş hem beni uzun uzun dinledi hem kendi uzun uzun konuştu bana çok vaktini ayırdı ve yeterince güler yüzlüydü beni etkileyen bir etken olmuştu. Bandırma diyetisyen yorumları arasında görmüştüm. Analizim sonunda güzel bir programla tüm olumsuzluklardan kısa sürede kurtardı beni Bandırma Diyetisyen’i Halime Beyazateş. Sonsuz teşekkürler..

  Cevapla
 2. Eylül Kıraç
  2 saat önce

  Benim öykümün en güzel köşesini yazmama yardımcı oldu Bandırma Diyetisyen’i Halime Beyazateş . İstanbuldan çıktım yola sırf Diyetisyen Halime Beyazateş için,ve o yolu zevkle gidip geldim her seferinde. Sonucunun güzel olacağına inanarak gittim. Ve her şey inandığım gibi olmaya devam etti. Çok ilgili ve sıcak kanlı bir diyetisyen kendisi.
  Diyetisyen Halime Beyazateş yorumları ile tanıdım kendisini. İyi ki tanımışım diyorum. Bandırma yoluna çıktığımda 98 kiloydum programım bittiğinde ise 65 kilo olarak İstanbula dönüş yaptım. Bandırma Diyetisyen’i Halime Beyazateş tavsiyeleri ve bana özel hazırladığı o güzel liste ve programla. Kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

  Cevapla
 3. Cünyet Hatimoğlu
  2 saat önce

  Kesinlikle olumlu sonuçlar ala bileceğiniz, kafanızda kuşku ile bile yaklaşsanız sizi sıcak kanlılığı ve sempatik tavırlarıyla olumlu yöne itecek bir diyetisyen kendisi. Çok güzel bir yol izlemiştik birlikte kaba saba gözüken bünyemin altında ne kadar da normal ve yakışıklı bir insan olduğunu gösterdi bana 🙂 Yılmadan pes etmeden güzel bir yol izledik. Bandırma Diyetisyen’i Halime Beyazateş tavsiye ve övgülere layık bir insan. Gayet deneyimli ve doğru bir diyetisyen Bandırmada. Diyetisyen Halime Beyazateş yorumları ve tavsiyelerine uyarsanız çok doğru ve olumlu sonuçlar ala bileceğinize emin olun.Başarılarının devamını diliyorum Bandırma Diyetisyen’i Halime Beyazateş Hanıma.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?