Diyetisyen Halide Yıldız hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Halide Yıldız hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 2 (Ortalama: 3)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Musa Aydan
  9 saat önce

  13 yaşımdayken hormon rahatsızlığım ortaya çıktı ve kilo almaya başladım. Ailemin çok bilinçli olmaması nedeniyle yıllarca kilo problemi yaşadım. Üniversitedeyken birkaç diyetisyenden yardım aldım ancak istediğim gibi sonuç alamadım. 1 yıl önce diyetisyen Halide Yıldız ile tanıştım. Diğerlerinden farklı olarak bana çok ilgili davrandı ve bu benim motivasyonum oldu. Kilo verirken çok mutluydum. Şimdi kilomu koruyorum. Diyetisyen tavsiyesi arayanlara benden Halide Yıldız öneridir.

  Cevapla
 2. Kemal Ali O.
  9 saat önce

  Diyetisyen Halide Yıldız, kurumsal firmamız için beslenme programı hazırladı. Daha önce mutfağımızda hazır yemek servisi yapan firmayla çalışırken şimdi kendi aşçılarımız var. Sağlıklı beslenmenin iş hayatını ne kadar etkilediğini gördük. Diyetisyen Halide Yıldız’a çok teşekkür ederiz.

  Cevapla
 3. Oya Övünç
  9 saat önce

  Serik diyetisyenleri arasında bence ilk sırada benim diyetisyenim olmalı. Halide Hanım sayesinde keyifle kilo verdim. Daha öncekiler çok eziyetli olmuştu. Bu kadar kolay kilo vereceğim aklıma gelmezdi. İşinde başarılar dilerim, diyetisyen önerisi arayanlara da Halide Yıldız’ı tavsiye ederim.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?