Diyetisyen Gülsen Saygan hakkında yapılan yorumları ve danışanlarının tavsiyelerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki yorum formunu kullanarak Diyetisyen Gülsen Saygan hakkında öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Diyetisyeni Değerlendir

Kullanılan Oy: 0 (Ortalama: 0)

Emojiyle Tepki Ver

 • Çok Memnun Kaldım
 • Tavsiye Ederim
 • Beklentimi Karşılamadı
 • İyi Değildi
 • Memnun Kalmadım
 • Tavsiye Etmem

Diyetisyen için 3 yorum yapılmış.

 1. Ufuk Sülen
  1 saat önce

  Yıllardır veremediğim kilolarımdan şikayetçiyim. Bu sefer karar verdim ve internette diyetisyen yorumları araştırırken diyetisyen Gülsen Saygan ile karşılaştım. İş yerime yakın olduğu için hemen görüşmeye gittim. Kendisi her süreçte tek tek ilgilendi benimle. Dilediğim zaman arayabildim kendisini. Kilo verme sürecim de sanıldığı kadar zorlu olmadı. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 2. Emine Nazlı
  2 saat önce

  Arkadaşımın tavsiyesi ile diyetisyen Gülsen Saygan ile tanıştım. Ofisi, kendisi, hizmetleri her şeyi mükemmel. Diyetisyen arayanlara ilk önerilerimden biri odur. Hatta benim gibi metabolizma sorunları olanlarda diğer diyetisyenlerde bulamadıkları ilgiyi görebilirler. Geçiştirilmiş bir diyet değil gerçekten kişiye özel diyet hazırlıyor. Gülsen Saygan’ı herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 3. Sevim Demirbilek
  2 saat önce

  Diyetisyen Gülsen Saygan gerçekten işinin ehli bir diyetisyen. Kendisinden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Ben hem kendim hem de ailem için bir beslenme planı edinmek amacıyla gittim kendisine. Yorumları ve diyetisyen tavsiyeleri açısından en çok önerilenlerden biri olduğu için tercih ettiğim diyetisyen Gülsen Saygan’ı herkese öneririm.

  Cevapla

Yorumunuzu Paylaşmak İster Misiniz?